Fotosafari / Diskuze (29.11. - 5.12. )

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Honzo...
    Je potřeba to odzkoušet.
    Oholen, navoňen, zasypán a čisté spodní prádlo zabralo!
    Už se mele prvních 16 kousků...
    A pokud bude doma klid a nebudu muset přebalovat, bude akce v kočárku a můžeme se projet.
    Snad na to bude zítra počasí...
    ;):D
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    S těmi historickými TCH i sazenicemi v akcích už mi lezou na hrb.Mám farmu stále ráda ,jen mi s těmi archivními kousky kazí náladu.Stav-354 fotoaparátů 246 objektivů
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem teda strašně zvědavej,kolik hráčů splní druhou část akce.o_O
    To zas bude nas. hráčů.
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mi už ty hry přijdou překombinovaný.A hlavně je jich moc.Neni čas na normální pěstění.To už není pohodovka,ale štvanice.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ještě nemám skoro nic napěstováno a už mě chybí jenom 124 foťáku a objektivu 184, takže už jenom co nejrychleji napěstovat, dnes bude ještě jedna sklizeň,než napěstuju akční tak zbytek napadá.
     
  6. elen45

    elen45 Expert fóra

    na 1 ploše jsem měla cca 20 stromů, jinak sugaro, na druhé mám stabilně výrobnu, zvěřinec a arboretum, jinak sugaro - vypadlo 233 foto, 170 objektivů - nyní už na mě koukají z obrázku opice, gazely a gepardi a mele se prvních 5 extra fotoaparátů, ještě bude dneska jedna sklizeň - tak zatím OK
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No dve necely plochy saguara, jedna otocka bez SH a hlavne velkochlivky + neonky a zadna slava...
    Vlastne hlavne hrabu fotaky, aby cilova faze probehla s maximalnim urychlovanim...

    Vypadavat ma 117 objektivu/den, v tuto chvili ma byt 33 (nebo chybet 667 ), mam 178 (chybi 522 ), mam 25% hotovo.
    Stav kinofilmu : idealne 468 kusu (1667/den ), mam 875 z 10000 (8% ).
    Zatim uplynulo 4% casu, zbyva 137 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 40 Kodaku a co 6 hodin foto (zkracovat!), mam nyni 5 hotovych.
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak se jdu také pochlubit, po druhé odpolední sklizena Baha plocha saguara a 5 stromů, potom 2 otočky na velkých a teď zraje třetí na malých. Akce byla v chodu, nesklízelo se předčasně, akční kytka byla v nabídce. Legenda 29/3O, JC na stromě a asi 3 liště, ale i kdybych je vytáhla, tak by se taky asi moc nevytáhli :) nic s podporou řešit nebudu, dokáži si poradit jinak, ale tak tristní výsledek jsem snad ještě nemělaxD


    [​IMG]
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já jsem použil kalkulačku na umletí všech 20 vysoce kvalitních fotoaparátů vyšlo mi 3000 akční a tak útočím jen na stonek doufám že ho dostanu (splním) ale nevím jestli to stihnu
     
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    12 v.k. fotáků ve mlýně,140 fotáků,70 objektivů +41 akčních+zaseto,za 5minut sklízím a dám políčka 1x1;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Rozpěstovala jsem, sklidila jsem, zasela na velká pole s podporou čeho se dalo kam se dalo, teď je zaseto na malých, sklízím cca 0.30. Tak jsem zkontrolovala stav ve stodole: foťák 257, objektiv 146, akční plevel 354 ks. Z dárků je to 17x foťák, 1x objetiv, jinak fšecko napadalo. Nemelu, budu pěstovat a chovat, bude víkend, pak se to propočte, co, kdy, kde a jak... Můj půlprales bych nerada bourala...

    EDIT: jo a první sklizeň bylo saguaro skoro na celé plantáži, tem zavazí jen výrobna se čtyřmi místy, velkokapaciťák s plnými osmi chlévy a jeřáb... V pralese mám logicky víc stromů než polí, těch je tam jen osmdesát, ještě jsou tam dvě akvárka s mořským koněm...
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Honzulka, ty jedeš.. :) já zase zkoumám, kde stala chyba. Jestli jsem něco neopomněla. A jako sadař mám svých 5 oblíbených, ale veskrze neužitečných stromků na plantáži, královskou palmu, nektarinku xxl a 3 kanangy xxl. A protože i ty byly ve hlavní sklizní sklizeny společně s kytkou, omyl je vyloučen:

    [​IMG] těžko lze předpokládat, že jsem sklízela kombajnem, následně velké i malé pole a přitom stromů se to nedotklo, potom

    by asi o půl jedenácté nebyla druhá várka [​IMG] a takový mám stav: [​IMG] xD
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, prepáč, ale tie foťáky a objektívy sa Ti tam po plantáži váľali, v tom mraze, nedalo mi, tak som to pobrala, idem už radšej spať;);)
    [​IMG]
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, asi máš špatně nastavené zaokrouhlování počitadla, jen na desítky, s tou nulou navíc si to neporadilo... a DANKA zase foťák, páč nic nevidím...
     
  15. slootr

    slootr Baron fóra

    Jde to dobře, dodáno 300 foťáků a 200 objektivů, akční zatím napěstováno 3 419. Zítra dodám i tu akční, doufám, že než dopěstuju do 10 tisíc, naskáčou i potřebný části na mletí. Na víkend mám jiné plány než farmařit, ale rád bych co nejdřív otevřel tu druhou část, jinak to nestihnu :)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, už chápu. A přitom jsem hledala příčinu jinde, ty jsi mně padátka vytunelovala xD
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přesplotovala, pokud nemáte vzájemně přemnožené krtky, sysly, křečky a další havěť ;)
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Namleto 24 extra foťáků, takže stonek je doma. Teď ještě, aby bylo co do něho dát.
     
    jindrasofr, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Namleto, napěstováno,jen fotoaparáty a objektivy chybí.Moc to tedy z akčních nepadalo,teď něco delšího a uvidíme....
     
    Honzulka05, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Mám teprv 14 fotáků namleto a odevzdáno,100 objektivu odevzdáno,1120 akčních odebzdáno a 230 fotoaparátů taky odevzdáno;),tak se tak nějak pomalu plížím kupředu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.