Fotosafari / Diskuze (29.11. - 5.12. )

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Hurááá není topodle ksichtu!
    :D:D:D:D

    Ale no tak už se i tak oholím, když se budou dělat ty fota!​
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tož jsem sklidil z jedné plochy stévie a druhé saguara, hezky namíchané se stromy a chlévy celkem 239 foto a 159 objektivů, JC v liště a druhý na stromě.
    Na mladších: K 255/160 a E 290/155. No, tam bylo saguaro v pralese, a na plantáži 4 chlévy a výrobna.
    Tak zatím jsem sklízel první várku + hrozny a vypadlo dalších 14/11. To pude, pude
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Jonsdorf neprehánaš to s tým holením dnes?Ja si na holenie počkám až začnem fotiť aby som bol na tých fotkách ako maľovaný a nie zo strniskom:D:D:D.
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahojky:
    Prales - 160 pidi saquara, 1x plný zvěřinec oranž.tuleni, po okrajích 16 XXL stromů - 120 foťáků + 59 objektivů
    Plantáž - 164 pidi saquára, 24 XXL stromů - 115 foťáků + 65 objektivů
    JC nepoužit, plná legenda, jarní a růže věnec + řádky
    Celkem vypadlo 235 foťáků + 174 objektivů

    rosik01:
    a hledáš na Baha?
     
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jedna plocha saquara,druhá chlívky,výrobny,saguaro a foťáků 219 a objektivů 136,bez JC.
    Snad to napadá,uvidíme jak to bude lítat z akčních.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Něco mi nesedí, kolik máte kytek z velkého pole? Já 7 a nevím pročo_O:eek:
     
  7. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    ze dvou ploch saguara a za pomocí 6 JC vypadlo 324 fotoaparátů a 211 objektivů. Takže dobrý..

    ps: bez bonusu z mag. stonku
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Použila jsi vrtule? Mělo by být 10 s vrtulí.
     
  9. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Ahojte,
    jak to, že vám padá i bez JC kolem 150-200 padátek? Já mám legendu a 1 JC a vypadlo mi ze saguara ze dvou ploch dohromady jen 90 fotáků a 91 objektivů. Dělám něco špatně?
    Zvyšue i navýšení BZ pomocí řádků počet padátek?
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
    jirinasinova198 a myš59 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ariadnan - ahoj, a na kolik % máš legendu ? Co jsi měla na ploše ? Pokud políčka, tak co na nich bylo, jaká byla velikost polí.....
    Jinak obecně výše BZ nemá vliv na vypadávátka - spíš délka růstu rostliny, stromu...Některé řádky zvyšují i možnost na větší zisk padátek - ale je to u nich přímo napsané. Ty co navyšují BZ, na padátka vliv nemají.
    Např. tento má vliv na padátka
    řádek.png Píše se tam zvýšená šance na vyskočení všech předmětů ;)

    Pro porovnání - mladší farma - ŽL 29%, 3 JC, na obou plochách jenom stévie na pidipolích a jedna zapomenutá eugénie - 271 foťáků a 142 objektivů.
     
    jirinasinova198 a myš59 tohle ocenili.
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ariadnan - že ty jsi měl/a velká pole, případně pohopole? Z těch to padá o mnoho méně.
     
    jirinasinova198, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Zdravím farmáři, prosím o radu, na sromě moudrostí jsem aktivovala tunu s Johnem Citronem a nevím jakou dekoraci mám vyměnit, v nabídce nic nemám. Díky.
     
    jirinasinova198, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    myš59 tohle ocenil(a).
  14. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Pokud použiješ tlačítko "odpovědět", citaci ze svého příspěvku vymaž. Jednodušší je začít psát do nového příspěvku a jenom napsat, komu je určen. Děkuji Skali
    Skali
    *** odstraněna zbytečná citace

    Omlouvám se, Johna nemám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/11/18
  15. law222

    law222 Rádoby autor

    Ahoj nějak mě není jasné kde získám to upomínkové foto,v liště nic nemám.o_O
     
    jirinasinova198 a myš59 tohle ocenili.
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já mám z úvodní sklizně 154 fotoaparátů a 150 objektivů. Zatím mi přiskočilo pouze 12/7, takže než začnu plnit, ještě se budu muset otáčet.
    Měla jsem jednu plochu stévie na pidi, druhou zvěřinec s 8 chlívky a komplet stromy - nestihla jsem včera plochu přebagrovat, stromy jsem měla všude, protože těžce nestíhám. Na farmě jsem stromy nechala a doufám, že tam pěstování nebudou žádat, musela bych se zdržet z donucení - navíc plody potřebuju víc než sůl a není kdy ty stromy honit, těch pár dní stejně nestačí, stromů je hafo a chybí mi už téměř všechno, hlavně ty stromy požírané zvěří a že některé plody ta zvěř konzumuje pomalu po desítkách.
    Takže chápu, že mít plochy dvě, mělo to být lepší, na druhou stranu jsem využila vše, co jsem mohla, takže tuším, že na padátka si počkám (a tahle akce na padadlech tak trochu stojí, bez nich ani neodemknu, ani nezkrátím). Tož uvidíme, no. Na hru mi zbývá zbyteček pozornosti, tak mi aspoň tolik nevadí, že nestíhám - nemám čas si toho všimnout. ;)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    law222 - upomínková fota můžeš vyzvedávat z této lišty
    [​IMG]
    Ale nejdříve musíš splnit těch 5 úkolů, aby se ti lišta zpřístupnila.
     
  18. law222

    law222 Rádoby autor

    Aha,už chápu.Děkuji za radu.:)
     
    jirinasinova198, myš59 a Skali tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No jestli to ovšem není tak, že koho se systém lekne a usoudí, že výraz a vzhled i beze slov říká "Ruce vzhůru!", tomu nasype více. Sám rozhodně nejsem žádný elegantní mladík, spíše "dědek plesnivá" a jsem zarostlý jako Ezau, takže bych se klonil spíše k této variantě.
    To by ostatně vysvětlovalo, proč má Kristýnka zpravidla vypadávátek méně než já za jinak stejných podmínek.
     
  20. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak jsem klikla na křížek vlevo nahoře a zase na mě zírá TS "žirafa".Vyfásla jsem jich 15 z Topky,ani je nedávám na plochu a hned po splnění prvního úkolu je tu zase.Za co soudruzi za co?!To nejsou na skladě jíné TS?
    A co takhle místo vykopávek z TS dát 50superhnojiv,nebo floreny,zkrátka něco k použití.
    LV 165
     
    Naposledy upraveno: 30/11/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.