Fotosafari / Diskuze (29.11. - 5.12. )

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proč už dávno není na šlechtění taky něco z bahamy, když jsou tam akce na padátka? Hned by bylo veseleji ;)
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak já bych chtěla tu gazelku,jak předváděla Veškrnka v Holkách z porcelánu:p;)Dnes ještě přihlásit a přepsat auta,evidenčka hotová, tak snad stihnu začátek akce.Ta pozůstalost je teda pěkný.....a úřední šiml řehtá a řehtá:(
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    myš59: mám to za sebou, pěkná nuda a otrava... studená formálnost... nic pěkného.

    Tak včera jsem ofi četla 3x, nějak mi to nedocházelo, pak louskala fórum a dohledávala... no mozek měl nejspíš dovču. Teď už se těším na druhou hod, a snad gazelku získám. Ale ta padátka... no nepotěšili s tím množstvím, obecně na baha míň padá, mohli dát aspoň ještě padátka na vodopády... :p
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já doufám,že bude víc těch co si budou stěžovat na padátka a dají nám i vodopády;)Tedy také bych si to přála ať je jistota......
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem tu měla čističe Viktora (uklizeče). Upozornila jsem ho, že mi třískl o zem s fotoaparátem, a on odpověděl, že je asketa (a podle toho, jak vypadal, možná i byl, ale rozhodně kandidát na pacienta nebo na primáře v Bohnicích nebo na trestance na Borech) a fotoaparáty neuznává. Zato mobil uznával hodně, furt pouštěl koště, aby zvedl telefon s nějakou ze svých oveček. Asi je háčkoval či co. Takže když ještě po týdnu slyším fotoaparát, slyším i asketa.... blbě se mi bude hrát.
     
  6. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Jdu do toho v plném nasazení, po první sklizni mám z obou polí 151 foťáků a 102 objektivů, tak nevím mám se radovat ?
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No nevím, foťáků 158 a objektivů 100 ....
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zahájeno. Po sklizni dvou ploch Saguara (24 h) za spolupráce 3+1 JC a podpory ze stonku jsem byl obdařen následujícím fotografickým sortimentem:
    375 fotoaparátů
    218 objektivů

    To asi docela jde. Jen nevím, k čemu mi budou zbylé fotoaparáty bez objektivů?;)

    Tak přeji všem plno krásných fotek ze safari!

    Děkuji evoku57 za odpověď.
    Takže to je vlastně v pořádku ty poměry foťáků a objektivů...:D
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  9. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Tak to je paráda, to já jsem břídil :( , měla jsem také zasazeno saguaro, pár stromů i zvířátek. Nevlastním však JC ani podporu stonku :(
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek - foťáků potřebuješ o stovku víc než objektivů a pak na zkrácení doby fota budeš zase potřebovat foťáky
    Já nepoužila JC, jen ty po jednom na každé ploše a mám 245 foťáků a 142 objektivů taky ze saguara, pár chlívků a stromů ;):p:music: můžeme alespoň porovnávat
     
    jirinasinova198, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Ze dvou ploch Saguara, pár stromů a chlívků a s pomocí 2+1 JC, celý pohár, želé náčelníka ostrava, vanilla sunrise a mrkvového chleba:
    215 fotoaparátů
    141 objektivů
     
  12. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Tak toto je zaujimave... reagujem na jana.svatka, tiez som zasadil saguaro na 2 plochach a presuval 27+1 JC a vysledky...: 358 fotoaparatov a 310 objektivov to je zhuba to co dosiahol on s 3+1 JC.
     
  13. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    A já jsem měla též saguaro a s 10 JC jsem měla 370 fotoaparátů a 218 objektivů.Ve stromu moudrosti JC uloženého nemám.
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Asi sem něco po po po,no po! Ze všech stromů 281 objektivů a 1 foťák(ze zvěřince?)
     
  15. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já sice 2 JC v liště mám, ale k čemu mi jsou, když na ně neustále zapomínám... Takže spíše průměr 236 fotoaparátů a 130 objektivů ze saguara.
    Jdu ty žabáky dát aspoň po kuse na plochu natrvalo. I když se nebojím, ono by to napadalo i tak.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak mám přestěhované JC - na každé pěstební ploše 4 + 1 na stromě, bo to hoooodně nerada stěhuju - snad to bude padat dobře :p
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No ono to padá asi podle ksichtu!
    Nemám zdaleka co ostatní!
    OPATŘENÍ:
    Jdu se oholit, učesat, vemu si kravatu a použiji deodorant známé kočkovité firmy.
    Pak napíšu jak na tom jsem s pajdátky.
    Všem přeji good luck!
    *** Nepoužívej zbytečně cizí jazyk, nebo k tomu připiš alespoň překlad (pravidla fóra). Skali

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/11/18
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Saguaro, stonek, jediný JC trůní na Stromě moudrosti. Výsledkem je 362 fotoaparátů a 209 objektivů.
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    PO sklizni saguara 313 foto, 276 objektiv, 24 JC ono se zdá, že fota je málo podle ostatních, ono záleží kolik kdo tam má stromů, s těch foto nepadá. Já jsem pár stromu nechala, které většinou nebourám.
     
  20. lowba

    lowba Rádoby autor

    No já měla plochy osázeno stromy, stájemi a výrobnami a vypadalo 52/48 padátek :D:D:D, JC nemám. Pokud je to bonus k předplatnému pomocníků, štěstí se na mě zatím neusmálo:wuerg:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.