Fotosafari / Diskuze (29.11. - 5.12. )

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj jojo výhoda že akce je na baha a tak můžeme na farmě dopěstovat co chybí,tak zítra do toho a půl je hotovo..
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak na první ploše saguaro a na druhé zázvorovník... jsem sklízela dřív, než jsem četla ofi... no co už, nějak to dopadne....
    A gazelu chcíííííí...
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Blíží se Vánoce a tvůrcům asi dochází prašule :p, místo chvíli klidu nebo odpočinku akce střídá akci, kupujte balíčky a pomocníky a nebo zase stajbola, strombola nebo jiné nesmysly;)prostě útok na naše peněženky A co se týče placených řádku do nebe, s těmi se roztrhl pytelo_Oa akce s foťáky jediné pozitivum je gazela, jinak nic moc teda:(
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No nevím, nevím jak dlouho to vzácné bezvětří vydrží?
    Moc nadějí tomu nedávám...
    Že?
    :D
     
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, aby jsi to nepřivolal... I když je před Vánoci takže ten shon je všude třeba to ještě přijde a nebudeme vědět, kam dříve skočit...xD
     
  6. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Gazela pěkná, hmmm.... Soutěž? Mno, neremcejme a pěstujme nebo nepěstujme. Je konec roku a docházejí nápady. Ale určitě nás čeká krásný předvánoční čas na farmě. Kalendář vyskočí jistě každou chvíli
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Akce na Bahamě a jen na 2 plochách - to je prima. Pěstování taky docela ujde, těch 10.000 (+ případně na urychlení) se dá. Vypadávátka nevím, kapku mám obavy po těch sazích, ty šly fakt mizerně, tak doufám, že to na mé farmě nebude nový trend :p
    Řádek nehodnotím, po TBZ sice nikterak nepasu, ale neurazí a překážet určitě nebude.
     
  8. Aangiee

    Aangiee Pisálek fóra

    Ahoj všichni, co byste poradili, z čeho více padají padátka. Bude lepší když nahážu dnes večer na obě Baha plochy stromy a nebo mám dát radši výběhy nebo výrobny. díky za tipy ;)
     
    jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Aangiee - jelikož ze stromů (dle FAQ) padají pouze objektivy, tak by jenom stromy asi nebyly úplně nejlepším řešením ;)
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pokud jsem dobře pochopila, lišta s upomínkovýma fotkama se otevře, až splníme celou první část.
    Každé foto trvá bez urychlení 6 hodin, potřebujeme 30ks, tzn. 180 hod, tj. 7,5 dne bez prostojů. Akce trvá 6 dní.
    Jestli nebudou popuštěna padátka, s gazelou se můžeme rozloučit.
     
  11. Aangiee

    Aangiee Pisálek fóra

    Aha přehlédla jsem, děkuji moc, jdu to nějak vymyslet co bude nejlepší ;) gazela by se hodila
     
    jirinasinova198 a Skali tohle ocenili.
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Předpokládám že urychlit půjde vícekrát a ne jen jednou o hodinu,jinak by to opravdu prekérka
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    sirchose
    To určitě půjde, ale pokud budeš mít čím :p
     
    jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
  14. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ty upomínová fota se budou v liště střádat každých 6 hod i před otevřením lišty pro tato fotky (kterážto se dle návodu otevře až po splnění prvních 5 úkolů)??? Tzn po otevření lišty např za 2 dny po začátku tam už bude více upomínkových fotek? Nebo se začnou střádat až po splnění prvních 5 úkolů???

    Pokud platí druhá varianta byla by akce těžko splnitelná až téměř nesplnitelná.
    ....pokud by člověk nepoužil výrazné urychlení, což nevím zda jde před přístupem do lišty a jak moc se dá urychlit. Jen 1x na foto nebo víckrát? - libovolněkrát???
    A bez splnění úkolu druhé části, kam se musí dodat upomínková fota je akce naprosto k ničemu

    Co se týká padátek a plodin je toho moc - hlavně padátek na to, že se jedná jen o dvě plochy a to ty samé plochy , na kterých se pěstuje akční(ze které pravděpodobně bude padat dost málo padátek jako je to vždycky). Pokud půjde urychlení libovolněkrát, naskáče potřeba padátek ještě o dost víc
     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski - odemkne se až do dodání do těch pěti úkolů. Potom můžeš co 6 hodin vyzvedávat upomínkové foto. Dobu čekací (6 hod) lze zkrátit dodáním 1 ks fotoaparátu - a to o 1 hodinu - a to vícekrát u každého fota.

    upomínkové foto.png
     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Matýsku s Kamilkem, ty už jsi sklízela na zítřek?
    Nespěchej tolik.
    :DxD
    Další akce, která mě netáhne. Co s tím?
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    To bude konečně dobrá akce a po dlouhé době na baha a já doufám že tu gazelu získám
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, z předchozí akce jsem si odnesl morče a poníka, tak z této bych si rád odnesl tu gazelu... a po pravdě se přiznám, že se mi do ní moc nechce - pěstovat a nechat napadat 100 x jinak a ještě mizerný řádek k tomu ( pravda někdo to může vnímat i jinak). Ještě, že to je na BAHA, ale vzhledem k tomu, že se nám mílovými blíží Mikuláš s andělem a čerty, tak bych řekl, že plochy Farmy dlouho pro volné pěstování volné nezůstanou a hnedle přispěchá nějaká "mikulášská spešl ekšn".
    Honzulka05 - opatrně s tou packou, ať si zevnitř nepoškrábeš monitor. Ale jinak moc pěkní pejskové, o sněhulákovi nemluvě.
    Takže hodně štěstí a ať Vám akce frčí. ;):)xDxD
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hansicek - každé foto (tu jeho čekací dobu) můžeš pokrátit vícekrát (vždyť to tam píšu). Takže pokrať klidně 4x třeba :)
    Podobná akce tu již byla - fungovalo to stejně ;)
     
  20. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Hmm, tak to dopadnu jak u TOPky, ani se mi neodemkla, protože jsme nestihla včas napěstovat, takže "gazelo, pá, pá..."
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.