Fotosafari / Diskuze (29.11. - 5.12. )

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jirinasinova198

    jirinasinova198 Pisálek fóra

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :) gratuluji všem co už zdárně a v poklidu dokončili akci a ostatním co finišují držím pěstičky pro štěstí já ještě 22 foteček a taky budu mát hotovo jen doufám, že mi napadají fotoaparáty jsem momentálně na nule. Když se to povede tak budu mít gazelky a když ne tak se přece kvůli tomu svět nezboří :D. Přeji všem krásný večer.
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak mám jednu dekorku a to mi stačí je ve stonku a je zbytečné pěstovat před koncem akce kdyby se to vzalo podle počtu akční tak to mi chybí 7 tisíc na nálepku + dekorku do stonku (20 v. k. f.) a k tomu ještě nestačím ani gazelky nevadí je podstatn že mám řádek třeba někdy doplním
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - ve stonku ti ta dekorka nic nedá. Nemáš místo někde na Baha třeba ? ;)
     
  4. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Honzulka05 je škoda, že snad ani nečteš rady a postřehy jiných hráčů (zkušenějších) zde na fóru. Tato akce nebyla zase až tak moc náročná. Já jsem nižší level než ty a hru hraji kratší dobu , úkol už mám splněn, včetně všech odměn. Někdy mi připadá, že zbytečně stahuješ kalhoty moc brzy dolů, když je ještě brod daleko. (to je slovní obrat) Kdyby jsi pěstoval akční, jak Ti tu všichni radili, před Tvým avizovaným koncem, určitě by si vše stihl ;) a nemusel by si čekat na výměny...
     
  5. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Jupí, prvá gazelka je už na svete.. Včera som dokončila všetky úlohy, objektívov bolo pomenej.. no dala som stromky, hnojivo a už sa sypali.. Fotoaparátov bolo dosť na urýchlené splnenie poslednej úlohy.. akcia sa dala zvládnuť..
     
  6. lowba

    lowba Rádoby autor

    Zdravím všechny, a těm kteří akci zdárně dokončili blahopřeji :) Tato akce v klidu a v pohodě, gazela ve výběhu..a po dlouhé době budou i padátka navíc. Ke zdárnému konci určitě přispělo i vytočení 200% na kole štěstí na začátku akce.
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky víkend jsem byla bez pc,proto akce hotová až dnes.Ale úplně na pohodu a hlavně v klídečku.:D
     
  8. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Jsem trochu zklamaná, že dodávání fotek nemělo pokračování a u prvního hlavního úkolu to finišovalo.. Takhle mi zbývá cca 300 foťáků, které jsem plánovala nacpat do fotografií.. No, ale co, gazelu mám doma, to je super a už se těším na další akci :-D
     
  9. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahojte,tak po nepodarenom zaciatku,stonka stonkuje a gazelka sa pasie,prajem vsetkym nech dojdu do zdarneho konca ;)
     
  10. drak770

    drak770 Zelenáč fóra

    Přátelé, kamarádi, myslím si, že tato hra, tedy SAFARI, byla opravdu pěkně vypečená...:oops::sleepy::wuerg:8)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo; připravené zboží na výměnu a můžu jít na oběd... ;)

    [​IMG] [​IMG]

    Přeju úspěšný finiš každému, kdo se ještě snaží ulovit gazelu 8)
     
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Cha chá, myslela jsem si, že to svým lážo plážo stylem nestihnu a gazela se bude gazelovat jinde a ono ejhle... Gazela je doma... Takže i já mám zdárně finíto... :music:
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím Farmáře a hlavně jejich Ververky.
    Já už málem na tuto akci zapoměl.
    Tak jsem juknul kolik že to mám přebytků..a..?
    Škoda že se přebytky nedají posílat aspoň do Afriky!

    [​IMG]

    Čest práci...

     
  14. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ach ach,asi jsem si nechala na ploše moc stromů.Akční jsem dopěstovala teprve včera a foťáků taky moc nebylo objektivů mi zbyde 200 a foťáky chybí těch mám 8 a upomínkových fotek jen 17 tak to jsem v háji zeleném.Stonek nefunkční a gazela ..... No co už dekorku třeba někdy seženu v OD a gazelu RT ještě třeba taky někdy někam šoupne.Tak jsem si postěžovala zase po roce a jdeme dál.

    Krásný adventní čas přeji <3 :inlove::)
     
    pepino1972 tohle ocenil(a).
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, nekecej, že jsi zapomněl... Tuhle jsem Tě viděla s pytlem v ruce jak skáčeš po poli a cosi házíš do onoho pytle... A ve slunečních paprscích se to lesklo až mě to na 10 minut oslepilo...;)xD
     
    Honzulka05, jindrasofr a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Áno, pred koncom akcie to už je fakt zbytočné pestovať ... ja napr. som lvl 87, rozpestoval som podľa odporúčaní (vlákno Jak na padátka), na polia som dával iba vodu. Za celú akciu som skonzumoval 6 ks Tekvicovej marmelády a 1 ks MJZ. Včera som akciu dokončil, pred chvíľou som pozbieral úrodu na Baha a stromy na vodopádoch (tam mám iba 2 plochy z 6), zostalo mi 199 fotoaparátov.

    Tento riadok na stonke (tak ako mnohé predtým, zamerané na konkrétnu akciu) už v budúcnosti asi nedoplníš, lebo dekorácie nebudú v ponuke ani za florény ani v debniach ... ja mám také riadky z rokov 2011/2012 -.-

    Ale nevešaj hlavu, ďalšiu podobnú akciu už určite dáš ;)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pteranodon, ty snílku...nedokončí, proč by to dělal? To by pak nemohl při každé akci psát stále totéž, poučil by se....;)
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.