Fotbalové finále (8.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dneska mi hra běží mnohem plynuleji a zpomalení není téměř patrné, palec nahoru. :) Asi už většina lidí vyjela za víkendovými aktivitami a zároveň má odehráno. Já mám na všech farmaplochách růže a co vyroste, to jde na míče, pokud u toho vydržím, tak vykopu všechno, co se dá, dekorka se opakovaně hodí. Všem přeju krásný víkend.
     
  2. háček

    háček Perspektivní autor

    Já kliknu jen 4x a mám hotový míč, jdu z farmy , kliknu dodat , mám nastaveno podle hodnoty u rostlin a tím pádem mám karafiát na prvním místě kliknu tedy na něj a potvrdím a mám hotovo 8)
     
  3. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahojky..hezké sobotní odpoledne..
    ..sice mám od včera hotovo..dekorky tři..pár beden..ale že bych se nějak bavila..spíše to byla dřina..ta spousta klikání..ani ten fotbal není zrovna můj oblíbený sport..takže ta samotná minihra mě také moc neoslovila..ovšem akci jsem splnit chtěla..tak jako každou..tak se nedalo nic dělat..ale možná to šlo vymyslet trošku jinak..třeba kapku zkrátit postup při dodávání rostlinek..také mě docela brzdilo hledání karafiátu..který jsem dodávala..no nakonec jsem to zvládla..ale fakt jsem ráda..že už to mám za sebou..

    [​IMG]
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké odpoledne, i já mám hotovo. Vykoupila jsem celý obchod a dokonce jsem si koupila fotbalistu a bednu po 1 kuse. Akce se mi moc líbila. Trochu se sice sekala, ale vůbec mi to neubralo na radosti ze střelených golů. Ve stodole jsem měla velký nadbytek růží, tak s dodáváním nebyl problém. Penízky, bodíky i hnojiva ráda využiji a asi budu od dnešního dne fanda do fotbalu. Pěkná akce a moc se mi líila.
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Všechny odměny vybrány 1x, takže pro mě hotovo :). Konečně je od tohoto fotbalu klid a už jen zítra v televizi :). Opravdu ale to klikání se mi nelíbilo a zdržovalo mě to. Odměny klasika, ale aspoň trochu to pomohlo. Doplňoval jsem karafiáty, takže s protihodnotou nebyl problém. Klidně i příště takové akce, ale pokud možno rychlejší systém :D.

    No a tajemno taky nic moc:

    kohout, oranžová psí bouda
    planika xxl, jeřáb xxl/xl
    clausena, baobab xxl, banánovník xxl

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/7/16
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vybrano... tisicovky spenatu ve stodole to ani nepocitily (pouzivam ho na padatka, takze se mnozi, jak plevel), dekorky 4x (pri OaD muzu podarovat) a uz me to popravde nebavi (zdlouhave ziskavani minci po 5 je otravne), takze koncim.
     
  7. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Zdlouhavé,strašně zdlouhavé,vůbec mě to nebavilo,takže jsem ráda,že to mám za sebou.Uff,tohle už více krát ne:p
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky hlásím odkopáno. Pórku zbyla ještě pěkná hromada. No, však on se bude zase někdy hodit ;)
    Ale toho času u toho stráveného. Fujky :(
     
  9. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, něco nakoupeno, fotbal dobrý, ale trapárna s tím dodáváním. Pořád stejné množství, lepší by bylo navolit si : chci dodat xy krát, míče by naskákaly a mohlo se hrát.
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG] neni možné8), prídem do obchodu na farme a nemám vyprodáno:D, paráda, nejaké to harampádi ešte prikúpim.

    horšie je to s loptami, kto to kedy videl, kupovať po jednejxD.
     
  11. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Dobrá akce, hlavně si už zde můžu nastřádat chybějící prkna, kterých jsem měl pořád velký nedostatek.
     
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No u mňa to vyzerá s obchodom takto:

    [​IMG]

    Nekúpil som všetko, ale aspoň niečo na čo som mal plodiny. Do výroby lôpt som dával najmä artičoky, pretože som ich mal najviac, aj keď ich plánujem čoskoro začať sadiť do úlohy Žiadny oddych na farme, ale tak čo už. Z TS andes výsledky: Ďatlová palma XXL, Jarabina XXL, Mandľovník XXL, z TS baha jediné čo stojí za zmienku je strom mangostana, ktorý som tuším nemal a TCH bola totálna bieda, labute ma opäť obišli. Párty lístky som nakúpil kvôli zajtra začínajúcej akcii na kolese šťastia, výrobne momentálne dosť potrebujem, tak si snáď nejaké vytočím. :)

    Bola to dobrá futbalová akcia. :)
     
  13. paeij

    paeij Rádoby autor

    Jsem z toho nějaký unavený, ale plán je nejen splněn ale už i výrazně překročen. Asi si vystavím diplom „Hrdina kapitalistické práce“ 8)

    Vykopal jsem mince na 4x dekorka, zlaté banány, hvězdičky, tajemné stromy i stáje, kololístky a hlavně bedny s nářadím. Těch beden mám „doma“ asi už 30. Mimo to jsem cíleně ve hře bral prkna, těch mám pořád nedostatek. Při hře téměř vždy plný počet mincí, jen 3x díky zbrklosti po jedné. Dokonce jsem jednou dokázal i minout první minci, a to je docela umění.

    Pro zajímavost, nevypadlo z získamých beden ani jedno dřevěné kladivo.

    Jen ty nešťastné vrtačky, pořád stav 0 a to mám v provozu všechny dvě množírny i obě dílny. Neuklidil jsem je od okamžiku kdy šli pořídit. Nevěřím už že vůbec vrtačky tady existují.:mad:

    Karafiátů mám ve skladu ještě pár stovek tisíc ale už mne to nebaví. Snad se ale po obědě dokopu k pár dalších bednám. Nářadí a hlavně prken není nikdy dost.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/16
    evainfo, Iwuska a petaM2001 tohle ocenili.
  14. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    pred chvilou sme pisali na podporu že sme nedostali nálepku ani body už nemáme a podpora stale píše, že chyba.....tak ma to už nebaví donekonečna písat:mad::cry: a vnučka trojročná je namrzená:eek:
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kristinabesinova: v této akci, ale žádná nálepka získat nejde.
     
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Velký souhlas s většinou - zdlouhavé a ke konci už nudné hraní. Jsem ráda, že to mam zasebou s jednou otočkou, dál už mě to vůbec nebaví. Akce je fajn, že se nemuselo nic pěstovat, ale příště vymyslet jinak ahoj
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Všechny, co jste vybrali vše, tak obdivuji, mne to absolutně nebavilo. Kdybych mohla vyměnit naráz 100 míčů, tak 100x hraji, ale takto, to ne e, už si vybírám do čeho jdu a zjišťuji, že už nám toho RT dává hodně, co prostě ne e
    :p
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    paeij haha tak to skore máme stejné, mě se totiž taky podařilo minout už tu první minci, no nechápu jak xD a 4x hra pouze za 1minci a to bych řekla že to bylo vždycky u té stejné hry, prostě se mě nepodařilo prostřelit.

    Jinak něco jsem střílela v pátek a něco včera a to jsem ani nevyzvedla jedinou bednu, u této minihry mě nebaví trávit čas, takže doufám, že fotbal ani nic podobného už tu dlouho neuvidím 8)

    Ale chvála za to, že RT nevymýšlí na tyto dny zdlouhavé akce, kde by se musely pěstovat tisíce rostlin, vybrat vše ze stodoly je ideál. Snad všichni došli v akcích tam, kam potřebovali :)
     
    petaM2001, skalara.v a matlafous123 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    abc23 Souhlas! Nebyt toho, ze fotbalek je vlekly, jsou zatim letim akce presne takove, jake maji byt - pohoda, klidek, tabacek a za to davam RT za 1 s * ;)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Otravne delani balonu, otravne cekani zda klik projde (nebo drzet mys az se win divi co to mam za zaseklou mys), parkrat jsem neprostrelil (jednou malem ani tu prvni minci) ale nakonec jsem to vlekly (a casove narocnejsi nez pestovani) dokopal do konce... teda bez bedynky XL (ani XXL nepotrebuju - neni vrtacka = neni zajem) a s jednim fotbalistou (nejsem modelka) nakonec vse bylo za ruze (slava slechteni kytek)...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.