Fotbalové finále (8.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Beejmenný čo ti vyšlo z podivuhodných chlievov?
     
    alunk tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ještě nic. V liště to neshnije a na to abych čekal na žlutý králíky, mám taky času dost.
    Stejně z toho nebude nic co bych už neměl.

    Teď nedávno (tuším v Neděli) jsem vytáhl všechny ty tajemný co jsem posbíral za nějakých 6 akcí (bylo to tak 30 sazeniček na farmě + tak 25 na bahamce + nějaký chlívky jak na farmu tak bahamku) a stejně z toho vylezlo .........
    Snad jedině oranžový pandy by se daly brát jako "dobrý" úlovek. Ale na co mi jsou, když jich mám v liště už 5.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    minulej akci minci bolo 6 aj na skice je ich 6, ale v here ich je len 4. preto sa pytam preco nie je dane co je napisane.... ?
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak já čekám na podporu[​IMG]
    a takle jsem dopadl prostě jsem to nevykoupil[​IMG] :wuerg:
     
  5. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Ahoj, já si přidám něco pro zasmání - Fotbálek - to je něco. Mám dvě farmičky - než jsem si šla "vyrábět" 15 míčů pro každou farmičku - dala jsem si na pomalé dušení na pánev vrchní krůtí vykostěné stehno. Jakmile jsem zasedla k počítači - stehno - nestehno - vše zapomenuto a hurá na fotbal. Jasně, také střílení - to je něco - zatajit dech, v ruce něco pro povzbuzení a čekat, zda bude možná ta branka za pět hvězdiček. Osdřílela jsem 30 míčů, ono to někdy trvalo déle, než přišla ta správná chvíle - ale z toho mně probralo bolení v kříži, tak jsem odešla do kuchyně a ejhle - vůně v kuchyni a děs v očích - zda je stehno dobré nebo připálené. Oběd na zítra byl zachráněn, vše bylo akorát. Tak to vypadá, když babču chytne fotbal. :D
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Všetko vybrané, bedňa viackrát, ale bola to fuška. Po šesťdesiatke, to išlo tak na druhý až štvrtý pokus, všetko za 5 a raz dokonca len za 1 mincu. Vedela som, že zásoba ruží sa oplatí, ešte ich ostalo stále vyše 30 tisíc. Futbal by som si zopakovala kedykoľvek, veľmi vydarená akcička.
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj milka-pu, v minulej akcičke sa dalo získať v jednej hre najviac 9 mincí, v tejto sa dá získať najviac 5 mincí. Ak si dobre prečítaš prvú stránku tejto diskusie, tak to tam určite nájdeš správne napísané:
    V jedné hře můžeme získat maximálně 5 hvězdičkových mincí (1 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 2-4 vstřelením gólu).

    Peknú hru prajem
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem zatím odehrál pár her, ale fotbal na farmě mě zatím odrazuje než přitahuje, protože je s tím spousta práce. To klikání po jedné hře a neustálé doplňování ze stodoly, k tomu se mi to dost seká a dlouho se načítá možnost přihrávky, takže jedna hra zabere dost času. Udělal jsem tedy jen pár mincí a vyzvedl všechno tajemno. Ostatní nechám na zítřek a budu doufat, že se to aspoň trochu zlepší ;).

    [​IMG]



    čarodějka007: Jasně, to vím. Taky jsem si vždycky do předu naklikal, ale lepší by bylo doplnit rovnou protihodnotu na tolik her, kolik chci, než to klikat po jedné :(.​
     
    Naposledy upraveno: 8/7/16
  9. alunk

    alunk Aktivní autor

    Tak z baha tajemnic - mangostan :D neměla jsem :D grep, mandarinka - mám, ale také se hodí :D
    na farmu 2 x lapacho :D mám jen jedno :D a pomerančovník xxl - také dobrý :)
    výběhy ještě čekám :)
    Mám tajemnice ráda, dost mi toho chybí, občas sice vypadne, co už mám hodně krát, ale co, mohu to schovat do lišty :D
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kometak96 ty míče se dají vyrobit do zásoby....a pak už jen hrát ;), já si jich vyrobila pokaždé 10, odehrála zápasy a dalších 10...zas tak pomalé to není

    [​IMG]
     
  11. alunk

    alunk Aktivní autor

    Mám obydlí pro ježka - toho jsem neměla :D a výrobu mléka žlutou - tu nepotřebuji :(
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já už jsem odpoledne čistila Flash i prohlížeč, comp vyčištěný před 2 dny, hra se stále zpomaluje. Během dne mě to dokonce 3x samovolně odhlásilo, to se mi nestalo nejméně měsíc. A sekání hlavně při hře na hřišti vnímám zřetelně. Nj, ale co čekat jiného večer při běžících 2 akcích, účast je jistě vyšší, servery vytížené. Hlavně že to běží a je to hratelné.
    Nemám tak velké zásoby, ale hraju si a sbírám a netrvat to vše tak dlouho, tak rovnou dokoupím víc na trhu a beru víckrát dekorku, takto nevím, jestli na to budu mít dost času, protože opravdu je to na čas poněkud hladovější. Uvidíme.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    samozřejmě mě napsali že sem koupil 2x fotbalistu jen nevím jak jsem to zvládnul neva karafiátů mám dost:oops:xD
    tak a je to
    [​IMG]
    kdo si napíše první holoubka o fotbalistu je jeho;)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/16
    malinkami, alunk a dana9494 tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) sem se do toho po příchodu z práce tak zabrala, že jsem nakonec vybrala všechny odměny :p a kopala bych dál, jen jsem musela mezi tím likvidovat šneky :D ... akce supr, ale už není co vybírat.
     
  15. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Akce hotová vše koupeno,
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    1.klik dodat
    2.klik uložit
    3.klik na šipku rostlin
    4.klik z baha na obyč rostliny
    vyrolovat karafiáty
    5.klik na karafiáty
    6.potvrdit karafiáty
    a to vše XY x dokola,pak teprve mohu jít "kopat".Než vyčutám všechny hvězdy zešedivím.
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Nebaví mě to, naklikala jsem tam pracně asi 9x růže a vybrala si ZB, dál na to kašlu. To je fuška se dostat na hřiště a za tolik klik ať si odměny nechají, jsou dost štědré. 10Sk no to by bylo na hodně kliků a já neudělám ani jeden xD, bo po noční na to už dlabu. Zklamalo mě to zklamalo, brala bych a dala bych ale vynechat tu prostřední pasáž.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  18. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Akci jsem dokončila včera, vše mám vybrané, jen mě mrzí, že se nedalo vyhrát SK jako minule. Pěknou hru všem :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Míčema jsem se předzásobila při plenění stodoly, tak už jen čutám, ale je to makačka to vám povím, musím si dávat pauzy, protože mě fotbal až tak nebere a je to zdlouhavý.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tenhle klik je možno ušetřit - když jdeš na fotbal z Baha, jsou přednastavené baha-plodiny, když tam vlezeš z farmy, jsou přednastavené plodiny z farmy ;)
     
    petaM2001, skalara.v a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.