Fotbalové finále (8.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tak mám 10 míčů a už jsem si zahrál a mám 31 mincí,ale kupovat nejde,oficiálně to začne až zítra a doufám ,že o míče a mince nepřijdu
     
    evainfo a charlie.b46 tohle ocenili.
  2. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Fotbal je sice zpuštěný ale mě do něho nejdou dodávat rostliny.
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tedy lidi, mě by nenapadlo zkoušet to hrát a něco tam dodávat (pravda já si nemůžu dovolit o to přijít, což pro některé se statisíci artyčoků není takový nepřeknatelný problém ;)), vždyť je téměř jisté, že šlo o chybné spuštění a možnost o to přijít je velká... Držím palce těm, kdo to zkusili, aby to tam do zítřka počkalo...
     
  4. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Nejde mi dodávat zboží!!!!!!
     
  5. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Ještě že jsem tam nic nedodal protože teď jsem četl že to byl omyl a že bude za chvilku deaktivován!
     
  6. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    To se na 5 minut spustil trénink xD
    Ale 3x za 5 mincí, tak néé že mi je farmoUEFA vezme :D
     
    Janina0971, DANKA722 a čarodějka007 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žádný fotbal nemám, vždyť je jasné, že je to omyl RT už neví, která bije....
     
    bobule74 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    po aktualizaci fotbálek zmizel:cry::cry:
     
    bobule74 tohle ocenil(a).
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak mám takový pocit, že se RT o den unáhlil - chybky jsou to věru zajímavé.
     
    Sovinka a petaM2001 tohle ocenili.
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Akcí překrývajících je v posledním týdnu vážně hodně, toto se fakt nedá.. a stejně se najdou někteří, co to musí bezpodmínečně zkusit a narvat tam co se dá a pak tu brečet, že jim to zmizelo xD děcka, když se uťukne RT nemusíte hned ťukat taky.. soráč ale nepochopitelné

    Btw fotbal se mě nelíbí, minule jsem ty hry přetrpěla, teď je výhoda, že nemusím nic pěstovat, takže na míčky dám něco dohromady ze stodoly akorát škoda, že to bude pomaleji přibývat, mohli nechat těch 9mincí za zápas :eek:
     
  11. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    abc23 A pokud člověk nehltá každé slovo z ofi, přihlásí se a vidí akci... zkusí jí tedy a akce najednou zmizí s tím, že to byl omyl, nemělo by být spíše nepochopitelné, že se spustila ve hře a néé, že jí někdo zkusil ťuknout ?? :)
    Také jsem si 3x zahrál a upřímně je mi úplně jedno, jestli se mince zachovají či ne.....ale ani ve snu by mne nenapadlo pátrat po tom, proč akce funguje, když nemá ! ;)
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    marcelinos32
    máš pravdu, napadlo mě to hned co jsem doťukla ten příspěvek :-D
    Je fakt, že člověk nemá pokaždé čas číst dopředu, kdy jaká akce bude, já jsem toho příkladem, ale bohužel farmerama již delší dobu funguje tak, že kdo nečte ofi atd tak je na tom hůř no, protože právěže když se uťukne RT, tak se vlastně nic "vážného" nestalo, oficiálně je to oznámený na zítřek, takže pouze ti, co dodali předčasně a kterým to nebude jedno, jestli se jim mince zachovají nebo ne - budou na tom bití.. takže JÁ jsem ponaučená, že když se něco podezřelýho na farmě rozjede a nemám o tom páru, jdu zkontrolovat ofi abych teda byla v obraze..

    čarodějka007 :D začnu sledovat i v zimě, ikdyž možná na to ani nemá vliv roční období.. už je to tu permanentně.. a těma překrývajícíma akcema si myslím, že si to potuplovali
     
    petaM2001, matlafous123 a marcelinos32 tohle ocenili.
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tentokrát jsou odměny chabavé není z čeho vybírat 6 ks sh to nestojí ani za řeč to mě nevytrhne vyberu si jenom banány,párty lístky a dekorku jinak potom několikrát skřiňku nářadí xxl tentokrát nechci ani chlívek ani strom ty nepotřebuju
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    marcelinos32, čoveče, nejsi tu první den....vždycky v létě jsou problémy - asi si berou brigádníky, aby vykryli dovolené. Co si pamatuju, tak každé léto je tenhle bordel a je potřeba si napřed pohlídat, jestli funguje to, co má a pokud se objeví nečekané zajímavosti, třikrát si rozmyslet, než něco uděláme ;):)
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, chyba, že někdo něco dodá je pochopitelná u nováčků, ale u někoho, kdo hraje aktivně hru několik let a ví, jak to s BP je? Lidi prosím vás. Vždyť, když počkám, nic mi neuteče a logicky se jdu nejdřív podívat, co se to děje, když ta akce nebyla na dnes hlášená, ne?

    Někteří to dělají záměrně, nezlobte se na mě, ale za tu dobu vážně musíte vědět.
     
  16. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    no ja som tu nebola od soboty, a tiež nečítam všetko a nesledujem všetko, zbadala som že akcia letí tak som sa zúčastnila, pri štyroch deťoch sa mi ani nedá všetko sledovať takže tak moja situácia nováčik nenováčik stalo sa
     
  17. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    čaro, abc, danda atd....
    Tak předně jsem si nestěžoval !! xD
    Ano zkusil jsem to a pak se akce ztratila... božeee, je mi to jedno, zkusím jí stejně zítra.
    To bylo jen osvětlení toho, že néé každej visí na fóru a může tu být týden nebo 5 let ;)
     
    petaM2001, DANKA722 a elen22* tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Plodiny - to je to, co roste na polích, tzn zelenina, kytky, obilí......Plody do toho nemotej, ty tam nepůjdou ;)
     
    petaM2001, DANKA722 a EdmondDantes tohle ocenili.
  19. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    **** odstraněna zbytečná citace

    A ty jsi administrátor fóra nebo jenom hráč, který si to myslí? Já bych ráda znala odpověď od někoho kompetentního.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/16
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bubla321 odpověď máš jasně danou v popisu akce - a pokud ti není jasný psaný text, je tam i obrázek...a ten je blbuvzdorný.....
    A popis akce tvoří kompetentní osoby - to by ti mělo stačit.
    Pokud ti nejsou dost dobré odpovědi zkušených hráčů, není nic jednoduššího, než že ti příště neodpoví nikdo 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.