Fotbalové finále (8.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Je jasný že se musí před dožínkama stodola vyprázdnit,žně už jedou tak vše ze stodoly ven:p
     
    evainfo a elen22* tohle ocenili.
  2. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Takže jen dodávání plodin? mno nejsem si jistý kolik budu moct obětovat, mám jen 279.866 krafiátů, které můžu obětovat, to je na 2275 her... moment... ono vlastně na vykoupení celého obchodu bez opakování stačí jen 60 her po 6 mincích... :D
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    tak od finále jsem čekal že to bude opravdu "finále " ze vším všudy.
    A to hle je velký škandál nejhorší akce od začátku roku i s odměnami v četně :cry:
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  4. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Plodinami se myslí jenom rostliny nebo i plody stromů?
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    No uf, po stromplodech zase útok na konto kvůli plodinám, to je tedy mazec pro člověka, co nestihl odehrát a ve stodole to zatím rovnal všechno takhle do zadního levého rožku, musíte kouknout tam dolů, abyste to nepřehlídli.
    Tak já nevím, jestli jsem přehnaně chtivá, ale ty ceny jsou nějaké nedomrlé, asi se mi to zdá díky tomu, že těch plodin (s vysokým BZ, těch nízkých mám víc, ale logicky na podobné akce to nejde použít) je tam pět a půl a tudíž jsou ty mince pro mě "drahé", ale 6 SK za 30 mincí = 6x17 500 protihodnoty v plodinách? Ajajaj :cry:, tak to zase bude o promýšlení, co fakt ale opravdu chci a o kompromisech, proč musíme dělat kompromisy i ve hře? Jako by jich v životě nebylo dost. ;)
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    ???já mám už fotbal!!!!????
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to půjde karafiátu dost jen to 60 odkopat:p
    libakos a nemáš v tom hokej?xDxDxD
     
    matlafous123, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám, nevím co mám dělat dřívxDHrát fotbal,honit šneky,sklízet kukačky to je na chocholouška
     
  9. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    petaM2001
    libakos hokej nemá ,
    já mám fotbal taky
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    TV Von tam fakt je to su z toho jelen:music:a co ted jít do toho nebo né:oops:
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    Je 8.7.2016 až zítra???? mi ten fotbal funguje už teď :-o
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Tak tohle je vážně moc tolik akcí po sobě a ještě k tomu se mi úplně vyprázdní stodola od rostlin a už ji mám vyprázdněnou plodů stromů.>:( Teď by to chtělo nějakou akci na vyprázdnění zvířat.:) Párkrát si zakopu na dekoraci a pak s touto akcí končím.

    Může mi někdo říct proč už je fotbal ve hře když má začít až zítra 8.7.?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Bomba, pustili fotbal o den dřív :D , koukám, že RT už v těch všech akcích má taky hokej a mydlí se to páté přes deváté. xD

    EDIT: filiphromek1, nech toho, ať to nepřivoláš, aby je fakt nenapadlo dát i čistku na zvířata, ty zaprvé nedám (taky koho dávat, že, všichni jsou deportovaní do chovatelského úkolu), zadruhé to néééééé :)
     
    evainfo, abc23 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. Boty

    Boty Magnát fóra

    Omyl nefunguje, jen nás tak zkouší , jestli jsme připraveni :)))
     
  15. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Funguje, ale nelze se dostat do obchodu.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jo a šneky sklízím už od jara po celé zahradě, jen asi nejsou fialoví z jiné planety . :(((
     
    matlafous123 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    nefunguje,neblbněte panebože
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    3x jsem si zahrála ,jsou tam v odměnách i šneci a prkna,superxDUž to ale zarazili,dodává se zboží, stále stejné množství a je za to míčxD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. babako

    babako Expert fóra

    Jdu to zkusit..;)
     
  20. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Fotbal fungoval chvílku po 18:00 , ale potom zmizol.
    Dúfam, že mi získané mince a lopty z dodaných plodín do zajtra nezmiznú
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.