Fotbalové finále (8.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak je tu oblíbený fotbálek :D, jen pravidla trochu jiná. Za jednu hru 5 hvězdičkových mincí ... proč néé 9 jako minule :sleepy:, odměny jsou docela slabé, ale místo párty lístků jsou teď nublonci ;), tak snad jich přijde na zápas hodně a drobet pomůžou v druhé akci :p asi vydám vše, co zbylo ve stodole a pro zvířátka vyhlásím "farmářský půst" xD i tak jich moc nezbylo ... si chci určitě zakopat a ze slabých odměn budu vybírat :music: ... žádné TS a dekorka (mám několik s vyšším BZ/TBZ a není je kam umístit) ... zásoby na baha šetřím na nové hangáry, tak tam ani nekouknu :D ...
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Casey - ne, v pohode, pro mne prijemnejsi ze stodoly nez pestovat tisice akcnich nesmyslu a cekat na padatka :) akorat se to seslo + skladiste a ty dve dalsi jsou taky ze stodoly a ted ovocny trh taky ze stodoly a kazdy nema 750 000 artycoku :D :D :D
    skalara.v: aha. no tak na to kaslu, baha plodin ma soustavny nedostatek :D
     
    elen22* a Trepifajksl tohle ocenili.
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Casey27 - fíhááá, tak musím přiznat, že tak velkou hromádku nemám :D A asi nikdy mít nebudu :eek: Můžu maličko závidět ?:D

    A jezdim už zase s trakařem na trh, ať mám nějaký ten grošík v kapse. Koupím za to asi žabího prince, bo moc chcu tu žebříkárnu...krásnou.... žůžovou...:p
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Levlef: jasně psal jsem to s úsměvem.... tak nějak, že "plná" stodola je relativní pojem a stačí pár úkolů a je prázdná :-D Já osobně mám raději ty akční.... nebaví mě pěstovat jen tak do stodoly.... jen u toho artyčoku jsem se nějak "kochal" ,-) A navíc se tu pořád probíralo jak to mají stíhat "nováčci", když jsou potřeba padátka atd..... nevím, jestli je tohle pro ně lepší ,-)

    skalara.v: není co závidět...... sežrat se to nedá a elektriku tím taky nezaplatím.... na kr házím bobek... půjde to do sudu, pokud nějaký letos bude ,-) Přece tam nehodím jen "šušeň" z rajčete ,-)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce stíhá akci ;) Nublony nejedu, BB klasika, budu šlechtit hlavně bahamu. Tuto akci si budu užívat a snad něco vystřílím, jen to SK zklamalo:oops:
     
    marcelina0007, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Casey27 - já na krejcárky bobek neházim, bo je mocmoc potřebuju:D. Dneska jsem koupila 3 skleněnky a nějak ty šušně zpátky dostat musim. Takže co prodám, co se dá. A teď se zrovna dobře dá, že...:D
    - takže nějaké házení do sudu asi ještě pár let řešit nebudu ;)

    No hele, to mi prostě nedá spát todleto [​IMG] :D
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Jestli se dobre divam, tak zustalo 9 minci, stejne jako minule - 3 se vali na hristi, 6 v brance ;)

    EDIT: Nezustalo :(
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
    marcelina0007, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  8. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    matlafous123: to mne též zmátlo, jako kdyby zůstala neupravená animace z minula, ale v ofi se píše : V jedné hře můžeme získat maximálně 5 hvězdičkových mincí (1 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 2-4 vstřelením gólu).
    Edit: teď jsem to dokoukl pořádně, pokud se podíváš v ofi na 7 sestav tak v bráně je 2,3,4 míče, tak to vypadá opravdu na max 5 hvězd.
     
    evainfo, Trepifajksl a matlafous123 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    TheMikev2 Nojo, mas pravdu - animace neodpovida textu, ani rozvrhum hriste! Toz to se omlouvam vsem vc.evainfo :oops:
     
    TheMikev2 tohle ocenil(a).
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Super, jsem ráda. Potřebuji hvězdičky, banány a samozřejmě SK. Jsem moc ráda za tuto akci. Navíc mi v sobotu odpadlo hlídání vnuka Adámka, tak budu mít co dělat. Už se těším. Hezkou hru všem.
     
  11. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Osobne jsem za tuhle akci spokojena. Nedelala jsem ji predtim, tak si ji zahraji ted. Kytek ve stodole habakuk, tak hr na to.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    matlafous123: ... díky ... jak já to četla? o_O a několikrát .... jsem z toho jelen, nebo opice? xD
    " V jedné hře můžeme získat maximálně 5 hvězdičkových mincí (1 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 2-4 vstřelením gólu)".
    Jinak jsem vážně doufala, že jsem to četla špatně ... :eek: ... škoda.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  13. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Fotbálek - paráda, moc se mně líbí, škoda, že je to jen pár dní. Šnečky nedělám, i když je mám doma v terárku, ale fotbálek to budu střílet, až se ze mně bude kouřit. :cry:
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Nejspis bude spravny text a animace zustala z predchoziho kola, takze to opravdu vypada, ze jsi cetla dobre (narozdil ode me) resp. ja necetla, protoze jsem predpokladala a jak spravne dneska poznamelana ajtyk, predpokladat se nevyplaci ;)
     
    bukotesko, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Na fotbálek se těším, něco penízků snad bude. Nubloni, to se uvidí. Mám teď navalené směny, abych si vynahradil nějaké to lenošení ze zimy a stodola - tak nic moc. Ale snad tam bude na vše důležité. Zdar a sílu k tomu dílu přeji.
    PS: díky vyprázdněné stodole budeme mít celou zimu co dělat a tak nebudou řeči, že se někdo nudí.
    PSII: finále máme dobré, naši si ani nečuchli. Potřebovali by také vyprázdnit, za odměnu ...
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    matlafous123: ... vážně škoda ... bych se teď ráda mýlila :p
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. if67

    if67 Perspektivní autor

    pěkná akce,těším se!!:D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak na takovou akcičku se těším, nemám ráda stres a honičku, odměny pěkné a akce pohodová.Jen jsem koukala, co se nám toho vyrojilo současně:p...ale nevadí, vše by mělo jít skloubit bez problémů....a to se mi líbí, protože jsem na dovolené a chci si hlavně užívat, farma je jako doplněk dovči, když mám čas a chuťxD
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tomu zajkovi dali teraz iný dres ako mal minule aj iný názov.Dá sa získať opakovane.Neviem na čo mi ich bude viac,stačí mi ten jeden z minulej hry.Niečo z odmien zoberiem a bude po paráde.Minule som zobral všetky odmeny čo boli ale teraz už nie.Niečo na tie lopty plodov miniem ale nevybielim si stodolu.Musím myslieť aj na zadné vrátka;);).evainfo si ma riadne rozosmiala.xDxD
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- máš pravdu ... je to asi borec už v důchodě ...[​IMG] ... ale ten minulí .... [​IMG] :p ... no nikdo neví, kde je mu konec, ale snad to dáme xD ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.