Fotbalové finále (8.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Fotbalové finále ::..

    [​IMG]

    Akce začíná 8.7. od 18:00 14:00 hod. a končí 10.7. ve 22:00 hod.

    Obtížnost akce: nízká

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Do okna akce se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře...

    ...po kliknutí se nám ukáže
    [​IMG]

    Pro spuštění minihry šipkou v zeleném kruhu potřebujeme plodiny v protihodnotě 17500. Dodávat lze plodiny z farmy i tropů. Jakmile dodáme požadovanou protihodnotu, získáme 1x květinový míč a můžeme spustit samotnou hru.
    [​IMG]

    Hru začínáme výkopem z úvodního postavení:
    [​IMG]

    Všichni spoluhráči, kterým můžeme nahrát míč, mají kolem sebe pulsující bílou auru:
    [​IMG]

    Pokud spoluhráč auru nemá, není možné mu z aktuální pozice míč přihrát. Protihráči, kterým je třeba se vyhýbat, jsou označeni červeným kruhem:
    [​IMG]

    Někteří spoluhráči i protihráči se pohybují po stanovené trase, v takovém případě je tedy třeba přihrávku správně načasovat:
    [​IMG][​IMG]

    Jakmile zamíříme přihrávku na aktivního spoluhráče, vytvoří se tečkovaná spojnice a kliknutím myši přihrajeme míč. Na herní ploše můžeme rovněž sbírat odměny v případě, že spojnice prochází ikonou některé z odměn:
    [​IMG]

    Sbírat můžeme hvězdičkové mince, BZ, TBZ, krejcary, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, Zuzino ultrahnojivo, prkna, cihly, střešní tašky a nubloní šneky (potřební v rámci souběžné akce Přátelští vetřelci). V jedné hře můžeme získat maximálně 5 hvězdičkových mincí (1 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 2-4 vstřelením gólu).

    V případě, že přihrávku zachytí soupeř (protihráč v červeném kruhu), míč je zničen. V každé hře máme 5 pokusů (míčů), hra není časově limitována. Cílem hry je samozřejmě dopravit míč pomocí přihrávek do soupeřovy branky:
    [​IMG]

    A takhle to vypadá celkově:
    [​IMG]

    Je celkem sedm různých rozestavení herních polí, která se střídají:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    Získané hvězdičkové mince pak můžeme utratit ve Fotbalovém obchodě za odměny dle vlastního výběru. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdičkové mince vyměněny 1 ks = 125 BZ a 125 kr. Zbylé květinové míče nebudou po akci vyměněny za BZ a kr., doporučujeme tedy využít všechny, které získáte.

    Všechny předměty lze získat pouze jednou, kromě bedny s nářadím XXL a dekorace Fotbalista, ty lze získat opakovaně:
    • 10x hvězdička - 30 hvězdičkových mincí
    • 30x hvězdička - 50 hvězdičkových mincí
    • 5x superhnojivo - 30 hvězdičkových mincí
    • 1x bedna s nářadím XXL - 15 hvězdičkových mincí
    • 4x superkrmivo - 30 hvězdičkových mincí
    • 6x superkrmivo - 50 hvězdičkových mincí
    • 2x zlatý banán - 30 hvězdičkových mincí
    • 3x párty lístek - 15 hvězdičkových mincí
    • 2x podivuhodný výběh "Safír" - 20 hvězdičkových mincí
    • 3x podivuhodný strom "Andy" - 15 hvězdičkových mincí
    • 3x podivuhodný bahama strom "Skellig" - 15 hvězdičkových mincí
    • Fotbalista - 50 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 8:00 hod. 500 BZ/TBZ, velikost 1x1
    Přejeme skvělou fotbalovou zábavu!
     
  2. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Zase útok na stodolu :(:(
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Doooobryyy! Palec nahoru za zpusob vyroby micu (stodola na Baha uz praska ve svech)! ;) Ovsem 6 SK za 50 minci? :eek: Zbytek odmen fajn (jednooci se hodi), takze jdu do toho :)
     
  4. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    škoda,že už nejde trefit party lístek nebo SK -CIHLA JE SLABÁ NÁHRADA jako podle názvu finále jsem čekal lepší odměnu
     
    Drevulka, -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Super akce na získání velkého množství nářadí. :D
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak trošku jsem doufala, že se v téhle hře bude dát přijít k troše toho SK na šneky. No jak jsem stará tak jsem naivní jak ty vánoce. Můžete se mi vysmívat.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  7. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Za mne velká pochvala. Jen toho času co tady strávím, než udělám potřebný počet hvězdiček ;), jestli jsem četl dobře ofi tak každou hru max 5. Aspoň se zbavím přebytků ve stodole, hlavně růže a karafiáty cca dohromady jich mám 100.000, tak to na nějaký míč vydá:D.

    Prosím moc doben, nemůžeš vypnout to blikání tvého podpisu-je to něco hrozného na oči, když máš pod tvým příspěvkem psát. Děkuji moc
     
    Drevulka, matahari1989 a evainfo tohle ocenili.
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Zase je tu taková průměrná akce :p. Pozitivně hodnotím hvězdičky pro hráče, kteří nemají zvěřinec atd..., ale to ostatní je zase jen klasika. Pro mě je zajímavé tajemno, to je fajn, ale zklamalo mě opět SH a SK, ty počty jsou fakt směšné :(. Dekorace není špatná, ale znám také lepší.
    Tato akce bude zase otázka pár desítek minut a bude vše vybráno, pokud tedy je dostatek plodin, ale i bez výpočtů protihodnoty si myslím, že to nebude tak strašné a sebere to max. několik tisíc růží ;).​
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Keepy-Uppy Champ ?
    No drahy odmeny, skusim to, ale neslo mi to minule, necekam ze i ted, takze seberu banany, SK a mozna par stromu - tam mi chybi a tak dame sanci s TS...
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  10. Biďoun

    Biďoun Zelenáč fóra

    Jupíííííííííííí, fotbálek se vrátil, tak tohle mi udělalo snad větší radost, než růžová stáj, já bych nechal fotbálek natrvalo, jako takové zpestření na farmě :p
    Díky RT, hluboce se klaním
     
  11. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    jak pocitam tak je potreba 340 minci to je 68 her za plny pocet minci t je asi 9000 karafiatu takze pohoda

    co je keepy-uppy champ
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/16
    Drevulka, axamík a evainfo tohle ocenili.
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tady je to jasné , kdo vyhraje letošní fotbalové finále: To jsme my farmáři, kteří do toho jdem! To určitě nikdo netipoval !! Přeji radost ze hry a hodně vsítěných gólů ! Prima den!;););)
     
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ajajaj - nepěstuju a tak mám plody v řádech desítek až stovek - no něco nakoupím, ale spíš vyzvednu SK a banány a jednu dekorku max. a končím.
     
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Když ty hřiště jednou vymysleli tak je musej použít ještě minimálně jednou, ale vypadá to docela snadně. Určitě chci ZB a pak uvidím.
     
    Drevulka a evainfo tohle ocenili.
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Oni sa asi rozhodli, že nám totálne vybrakujú stodoly. :eek: S plodinami som na tom dosť mizerne, všetko čo dopestujem dávam zatiaľ do úloh, takže moc ich na sklade navyše nemám. Tak neviem, čoho budem v tejto akcii schopný dosiahnuť, no aspoň nejaké zlaté banány a TS sa získať pokúsim.
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, takže Keepy-Uppy Champ je dekorácia, žiaľ ostala nám nepreložená :(
    opravené:
    Všechny předměty lze získat pouze jednou, kromě bedny s nářadím XXL a dekorace Fotbalista, ty lze získat opakovaně

    Peknú hru prajeme
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Všechny akce za poslední dobu jsou "vyprázdni stodolu"... nějak mě stále častěji napadá otázka, proč. Takže ok, vymlátím ze stodoly pár Baha plodů stromů, který mám po tisících, párkrát si kopnu pro zlatý banány a zbytek ignorace, 6x SK za 50 hvezdicek (tedy v lepsim pripade 9 her) ... nevim no
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nářadí a hvězdiček není nikdy dost :D Se superkem se nepředali :(
    Levlev - pokládám si tu samou otázku. Proč se nám snaží vybílit stodoly o_O Ale baha plody tam nepůjdou (píšou plodiny)
    No co, karafiátů a růží moc nemám, zato pórkem bych je mohla umlátit :D Tož jdu do toho ;)
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Plody stromů na minulou akci jsem měla, plodiny na tuhle akci mám taky. Ovšem horší bude, až přijde akce...dodej produkty xD Tam si myslím, že budeme v prčicích všichni.
    Tak hurá na trh, prodat pár těch karafiátů :p
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Když se měla v akcích pěstovat akční a byly vypadávátka, tak se zde psalo že je to pořád dokola a na co jsou napěstovaná kvanta ve stodolách. Dalo se pár úkolů do družstva a pár akcí a už se zase píše o brakování stodoly :-D K akci.... udělám jako každou jinou.... vezmu vše 1x... zúčastním se ,-) Všeho mám dostatek a dekorace s hodnotou 500 nepotřebuji ,-)

    skalára.v: Já chci umlátit porkem.... za odměnu tě zasypu třeba artyčokem ,-) [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.