Fotbalová noc her (4.7. - 10.7.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/7/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Fotbalová noc her ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 3


    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  2. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Plnit určitě budu, deskovky jsou super :)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hrát musím, tak s chutí do toho, kdybych nepotřebovala žetony, tak se na akci vyprdnu ;)
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Deskovka je fajn :) tak zítra :D
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahoj Farmáři,deskové hry mám ráda, přeji všem farmářům hodně uspěchu :):):)
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné dopoledne, tak už víme, co nás čeká. Když již hraji skoro měsíc, tak to musím dokončit a zítra si pro poslední žetony dojdu. Fajn hru a ať se nám všem daří.;););)
     
  7. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky!Zítra se jde na to,nenechám si ujít. Desková hra je super,ale lecos si z odpovědí nevybavím....Už se těším!
    Hodně úspěchů a správných odpovědí všem! ;):)
     
  8. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Deskovou můžu, žetony potřebují, takže hurá do toho
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak samozřejmě musíme jít do toho,ale já se těšila že budeme hrát fotbal,zítra tedy na značky...
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na řádek s dekoracema (38 her), mínus jedna hra zdarma! :
    divoká karta: 20.609 ks
    limonáda: 1.850 ks
     
    Naposledy upraveno: 3/7/24 v(e) 9:57 AM
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Musím se zeptat,nějak se v tom ztrácím.Jak to vlastně je.Každá hra má 1-10,10=cíl,ale vidím,že to pokračuje dál č.11....Takže když dojdu na 10 tak mně to posune šipkou na druhou část nebo můžu pokračovat na č.11????Závity ne a ne fungovat.Už mně zapálilo.Přehlédla jsem ty šipky.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/24 v(e) 9:49 AM
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky za výpočty ;)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Fodbal je fajn ale deskovky su tiez ok,takze dnes nachystat a zajtra ak sa zadari tak o 14h. na znackach ;) Budem v takej lokalite ze internet musim nahanat uterakom xDxDxD
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, takže jdeme do finále a na zítřejší akci se těším ;). Deskovka mě baví :). Odměny z dekorací jsou fajn a řádek na stonku také neurazí. Ona každá maličkost, co si vyhopsám na deskovce ... potěší ;). Každopádně všem, co se zítra pustíte do finální akce, přeji ať se vám daří a hra baví :).
    Nesmím zapomenout poděkovat kaolín11 za výpočty ;)
    Hezkou středu všem a zítra na startu ahoj :)
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj Jaroušek49 ... v obchodě za vědomostní body si můžeš zakoupit 2 žetony ;).
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Tuhle hru mám ráda.Alespoň zjistím co si ještě pamatuji
     
  17. lalinek

    lalinek Pisálek fóra

    Kaolin11 děkuji za výpočty a těším se na zítřejší start.
     
  18. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Zdravím. Též budu zítra ve 14.00 na startu, ale akci si zkrátím, pojedu pomalým tempem, voda, MJS, hnůj (zásoby SH se nějako ztrácí, musím přibrzdit), vyzvednu hlavně pluskové dekorky a žetony (pro řadu na magickém stonku tentokráte nepůjdu). Přeji všem zúčastněným, ať se při akci daří.
     
  19. lumpík13

    lumpík13 Zelenáč fóra

    Zdravím, no jak tak čtu příspěvky, hodně z vás se těší. Já mám teda docela po náladě. 20.609 ks, to fakt nedám. Stejně jako v nyní již probíhající akci, Vysílá Farmerama, která dnes končí se mi nepodařilo získat ani jedno bonusové políčko - bednu s návnadami. Rozhodně nevyužívám možnosti koupit za peníze jakkékoliv pomocníky...atd. Farmerama už dávno není to co bývala. Teď je to jen honit se šíleným tempem za někdy i slabými dárky - výhry. Budu hrát, ale rozhodně žádná šílená honička...
    Všem, co budou hrát, přeju hodně úspěchů :)))
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Deskovky mě baví. Do akce jdu, ač stále na dovolené. Tak nějak budu pěstovat a po návratu bude herní maraton.
    kaolín11, děkuji za výpočty.