Fotbalová horečka (9.6. - 15.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak tohle bude zajímavé ... ze starého stonku mám jen jednu dekorku, že by se mi to povedlo doplnit?
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak, a teď už snad dokompletuju tu větev na Stonku, která je šedá od mých hracích začátků... chybí mi Vítězná penalta :music:
     
  3. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Skutečně neskutečné, konečně jsme se dočkali a opakují se nám dekorky, které nemáme. Jen tak dál, mám spoustu prázdných míst. Naštěstí je EURO každé čtyři roky, kdyby to zase nevyšlo.:)
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hmmm a já mám zas smůlu, sice dnes rozpěstuí , ale od zítřka prac. týden... no tak udělám co stíhnu.. v minulé akci mi chybělo 8 ks prachovek k dekorce:(
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsme se dočkali, máme zde zase fotbal a moc přeji těm, kterým některá ta dekorka z minule chybí, že ji mohou získat. Je to dobrý nápad od RT a za to paleček nahoru!!! Do akce půjdu , no a uvidíme, jak to půjde s těmi góly, nerada bych dopadla jako naši s Koreou!!!Krásný den , sportu zdar a fotbalu především!!! ;););)
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Po delší době jsem tu. Mám na chvíli čas, tak sem dám příspěvek.

    Na akci se těším. Sice je to náročnější, akce zdárně dovést do cíle, protože práce, pes, domácnost a jiné povinnosti jsou přednější, ale to neznamená, že do akcí nejdu. Chodím a snažím se je i plnit a daří se mi to. Ale pokud některou nesplním, mrzí mě to, ale život jde dál. Taky doufám, že budu mít štěstí s balonem a trefovat se tam, kam mám. ;)o_O.
    No a údržba? Co dodat. Když to musí být ...., tak to musí být. Třeba nám ta hra potom pojede jedna báseň a všichni budeme mít radost, jak krásně a v pohodičce akci k naší spokojenosti plníme. ;)

    Přeji všem hodně zdraví, pěknou hru a mnoho úspěchů.

    Madulka_cz
     
  7. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Po první sklizni 178 míčků :)
     
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Příprava dala 168 gumičkových míčků - stonky vynechám oba, na SK a ZB to musím dotáhnout, i kdybych nechtěla :)
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jen 165 míčků z karafiátů a obr stromů,nic moc,na baha 16tihodinovka:(
     
  10. .Šňuky.

    .Šňuky. Pisálek fóra

    Tak ide sa na to len nech lepšie dopadneme ako naši hokejisti. Tak prajem všetkým hráčom nech dajú veľa gélov.
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    první sklizeň dala 231 míčků měla jsem samé výrobny po stranách stromy a obr stromy
     
  12. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    Rozpěstovat a pak hurá na hřiště. 208 míčů skladem pro začátek.

    Ať se všem úspěšně daří a míče padají!
     
  13. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Tak příprava se vyplatila, pohopole s karafiáty a na Baha jedna plocha stromy a druhá pohopole s mochyní. Poprvé mám na začátku akce přes 200 ks vypadávátek. Nemám JC jen živoucí legendu 30/30.
    Všem přeji ať dávají hodně gólů.
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    A jéje, z toho mám hrůzu. Fotbalu vůbec nerozumím.
     
  15. Levlef

    Levlef Baron fóra

    138 míčků

    tentokrát jsou síly vyrovnané:
    1x plocha chlévy: 27
    1x plocha pidipole: 33
    1x plocha stromy+obr: 31
    1x Baha pidipole + chlévy: 20
    1x Baha pohopole + stromy: 27
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Pěkně kulatě.... jsou to přece míče ,-D [​IMG]
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Na začátek 447 míčků;)
     
  18. alunk

    alunk Aktivní autor

    Já mám ze sklizně 21 míčků, aspon něco :D to jsem level 73 a poháry mám až na poslední úkol hotové :D Trefování do míče mi asi moc nepůjde. Netrefím se ani do normálního! Naposledy když jsem to zkoušela jsem si sedla na zadek a míč se ani nehnul :D
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Padlo 165 loptičiek, na začiatok pre mňa veľmi dobré.
     
  20. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    pro začátek 145 vypadávátek..a hurá na to:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.