Fotbalová horečka (9.6. - 15.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný dník :) ... páni ... tak jak jsem chlívečky nechtěla a nakonec je vzala, jsem vykulila oči :D .. papouchy ++, oranž. pandy, červené pandičky (třetí) :p, červené velbloudy a růžové opičky xD ... tak to potom jo :p ..
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Z tajomných potešil tiger. Ale futbalová horúčka bola super. A k tomu ešte dnešný zápas s Rusmi v závere poriadne vydrancoval nervy.:D
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Tiež dávam plus horúčke, vydarená akcička. Výhonok mám, z TS sa vyliahlo červená panda a mravčiar, takže super, stromy budú o hodinu, uvidíme. Z rôzneho som nevybral akurát Zuzine hnojivo. Vďaka susedia za loptičky, veľmi pomohli. Fajn hru.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z první tajemné stáje tygr (neměl jsem)
     
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Mno, rozhodla jsem se pro SK a ZB, když tak nálepku - mám nový stonek včetně dekorek, tu další dekorku a skončila jsem s 30 míčky navíc, bohužel došly růže. Nicméně vypočteno to bylo skoro přesně. Navíc jsem ještě přibrala tajemné stáje a světe div se, dle očekávání papouch c++, žluté koberce, žluté bikiny a oranžové hůlky, ale někde se stala chyba - mravenečník!!! Takže je dobře, že jsem mince nenechala propadnout, ten za ty ostatní stáje bez hodnoty určitě stál.
     
  6. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    nazdar bando :) tak s fotbalem jsem naprosto spokojená
    (na to, že jsem byla na farmě jen po večerech a celý den jen v neděli, tak pohodička)

    nový řádek, nep.obrana, TS sice nic moc, ale TB a TCH potěšily... TB nějaké XXLka a kešůůů :p a TCH tygr, plameňák i mravenečník...neměla jsem ani jedno...
    ještě že jsem zůstala....opět mě to začíná bavit xD ...ovšem tak dobrá jako lyžařka bohdá nebodoo_O:p
     
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    s tj stájí jsem dostala 3x panda červená jednu jsem měla 1 plameňák už druhý a pandu oranžovou těch mám už 22
     
  8. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj tak se jdu pochlubit s tajemných stájí mám ohromnou radost :inlove: mám Anakondy C++! 2x sloníky C++! tygry!!!!!!!!!!!! a papoušky C++ já myslela že špatně vidímo_O
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    tak mě někdo vyslyšel a z tajemna byla trefa do pandy červené. Ještě mravenečník a velbloud III co stojí za řeč.
    Moc zápasů jsem nestihla, napočítáno mám 38 z toho 35 za max mincí ale už jsem to pak neřešila, vzala jsem na co bylo - nový stonek, SH, SK, TS a nakonec jsem měla přesný počet na 5 banánů, tak jsem si aspoň dnes odemkla habanero na baha..
    výhoda je, že si mohl každý vybrat z odměn, takže ok i z toho mála, co mám.. ale kytek padlo teda dost! a to byla zase jenom střední obtížnost akce :-D
     
  10. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Tak z tajemných opět ani ťuk,když to tu čtu,tak mám akorát vztek,mě to prostě nepadne kdybych se na hlavu postavila>:(:cry:
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Z toho co přichází v úvahu 2x mravenečník/už mám 5/ snad půjdou vyměnit za pandu č. a ze stromů xxl kustovnice.
     
    dana9494, blondmary a evainfo tohle ocenili.
  12. -lutra-

    -lutra- Zelenáč fóra

    Tak mám tři mravenečníky, sice bych dala přednost větší rozmanitosti, ale nestěžuju si.

    A musím pochválit nápad s doplněním starých kousků do řady. Mně tam ty neúplné s minimální šancí na doplnění vážně rozčilují, mohlo by se to zopakovat i u dalších, sem tam dát na výběr nějaké dekorky ze starých stonků.
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z další stáje růžové opice, továrna na koberce oranž. (také nemám), dobře jsem koupil ,-)
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, splnil jsem si takřka vše - jen místo ZH jsem vzal hvězdy. Co se týče tajemnic, nebylo to tentokrát tak zlé. Mám plameňáka(neměl jsem), druhého mravenečníka, zlaté slony a lenochody a ze stromů ledvinovník, clausenu, mangostan, 2 x břek a planiku(dříve padala katalpa).
    Růžové stáje a dřín se mi i nadále vyhýbají. Stonek č.2 jsem původně nechtěl a nakonec, když se tak dařilo, ho mám.
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmm, tak jediné, co mě vskutku potěšilo, byla clausena :D Dál se vylouply: kakao xxl, grep, a dvě amherstie (xl + xxl) :(
    No, z chlívků by někdo jásal nad tygrem, já bych radši plameňáka (mám jen jednoho, docela malilinkatýho). Pak přišly ještě oranž a žluté koberce :(, oranž opice a oranž hůlky. No, mohlo to být i horší...Ale taky lepší. Sazenice na farmu se válejí zapomenuté v liště :oops:
    Stonek jsem vzala ten nový a vyzobala užitečné věci z "různých".
    Minihra byla fajn, jen nevím, proč se na trávníku válely věci v místech, na které se nešlo nijak dostat (nebo jsem takové jelito?) Dvakrát se to seklo, takže bylo po žížalkách. Kopla jsem to za čáru, balón se tam zasekl
    [​IMG] a musela jsem restartovat hru (bo jinak tam čekám ještě dneska), při další hře mě to vykoplo rovnou ven (asi červená karta:oops:).
     
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak mě se objevili první plamenák a panda, z těch mám radost, jsou to první dva kusy od těchto zvířat. ze stromů jen samé věci co jsem měla....rohovníky, olivy a jeřáb....planika a jalovec(ty jsem nejdřív, vůbec neměla a najednou jich mám tolik).

    Napadlo mě, že by RT mohlo dát o podobné akce dekoraci načítací kytku a toho strašáka co už není, aby se teda doplnil stonek.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) chlívečky na baha nic moc - 2x oranžové pandy, 1x lenochod+, papoušek+, jedny žluté hůlky a to poslední jsem už zapomněla, z novinek nic a růžového také nic ... stromky ješzě zrají ...
     
    Trepifajksl a kometak96 tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak takhle by to soudruzi neslo!
    Zatim nejhorsi vysledek jak co do hrani, tak tedy z TS, to jsem teda dopadl... zadny chlivek z tech co nemam (dokonce nejstarsi C++), zadny strom co bych nemel a dokocne i XXL byly na "stare" stromy kde to nepotrebuju a pri vymene se moc neuplatni (za ty co potrebuju), no aspon zbyde na darky a potesi se nekdo jiny :)

    anakonda C++, zlute koberce, papousek C++, plavky zlute, lenochod C++
    grapefruit, budha XXL, amherstieXL, papaja XXL, tomel XXL
    jalovec skalni 2*, jerab XL 2*, lokvat XL
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Včera jsem nestihla napsa svůj výsledek, tak sice zpožděně, nicméně chci ho napsat zejména jako poděkování řadě nesousedských hráčů, kteří mi vytrvale posílali dárečky, takže většinu akce jsem měla přijaté dárky na maximu a drtivou většinu činilo akční vypadávátko, bez této laskavé pomoci bych se ke svému výsledku nedopracovala, protože jsem končila s obřím přebytkem jednoho celého gumíčku. Děkuji. :inlove:

    Takže nakonec jsem se dobrala celého nového stonku, superkrmiva, zlatých banánů a hvězdiček. Zbyly mi 3 mince, takže bez nálepky, nicméně ta mi nechybí, jediná, o kterou bych snad stála, byla ta za mou první celou splněnou akci, a to zrovna padlo na Hrášky, které nálepku neměly, tak to možná pro mě je i signál, že na nálepky netřeba se jakkoliv soustředit. Až budu dále a bude mi to více padat, tak v podobné akci nepřeskočím tajemnice, čtu si tu ty pěkné výsledky a doufám, že v některé z dalších akcí se k nim propracuju taky. Každopádně jsem moc spokojená, řádek v nebi jede, ZB okamžitě započteny do postupu, SK půjde do akce zítra, všechno jak má být :)
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Přátelé farmáři, dneska došlo k přepočtu zbylých akčních předmětů, feedback byl odeslán a budeme se těšit na další akci

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.