Fotbalová horečka (9.6. - 15.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zdendulkaamireček mě mluvíí z duše superakce dobio noc papa
     
  2. kotule

    kotule Pilný autor

    Dobrý večer, tak jsem odkryla tajemné stáje a sazeničky. Na farmě planika xxl, xl, jeřáb xxl, datle xxl a jalovec. Na Baha fík xxl, tamarind xl a 2x xxl, amherstie. Z chlívků mravenečník a tygr ( ty jsem měla po jednom), butik žlutý, opice růžový a pandy růžový, takže za mě spokojenost :D:D Zakoupila jsem ještě stonek, superkrmivo, superhnojivo, banány. Uvidím, co ještě napadá z ranní sklizně. Příjemný večer :)
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Mám dilema, vzít balon MS nebo TS ?o_O
     
  4. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    zdárek všichni...tak si jdu naposledy čutnout a přebourám farmu do provozního stavu... :music:
    zítra jedem s děckami na "vejlet" :p..takže bych poslední pěstění už stejně nedala....
    co jsem chtěla, mám a jsem docela spokojená...úplně spokojená budu, až budu vědět, co mi pošlou z TS a TCH xD
    pak dám vědět ;)dobrou
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem :) .. já jsem si raději vzala balon i když už jeden mám, v parku se mi líbí :p a ráno dají s mazlíky hezké BZ. Tak mi chybí ještě jedna mince na ZB a "různé" jsou vyprodané, kromě tajemných. Ještě mám stále hodně bílých růží, tak na noc trochu černých a za zbytek mincí vážně nevím, co vzít :p. Jsem si zapisovala všechna utkání a bylo jich 74 z toho 3x 3 mince, 1x 8 mincí a ostatní 9 mincí ... jsem z toho nadšená, akcička supr a s tím i moc děkuji mým úžasným sousedům za dárečky ... jste vážně skvělí a jsem se snažila vracet, jak to šlo :p. Přeji všem, ať si ještě stihnou koupit to svoje :D ..

    Tak ráno jsem ještě stihla 5 utkání a nakonec vzala Ty chlívečky ... jsem při mé smůle vážně zvědavá, co se vyklube :D
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  6. artex

    artex Perspektivní autor

    já beru oba stonky, tajemné věci mám ještě zminula a netajemné věci nemám kam dávat. možná podle chuti odkliknu banán a hvězdu :)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    GÓÓÓÓL....
    Další branka vstřelena a kromě klasických odměn z minula a nálepky jsem dosáhl svým bodovým ohodnocením na všechny ostatní odměny!
    :D:D:D
    A malé přání nakonec:
    Ještě aby i ti naši fotbalisté v pátek stříleli góly jako my tady...;)


    I když: V předposlední minihře před dosažením 75 hvězdičkových mincí potřebných pro získání Neproniknutelné obrany jsem byl už tak "zblblej", že jsem neuvěřitelným způsobem úspěšně minul i tu první 3-hvězdičkovou minci! - takže zrovna touto minelou by se naši reprezentanti inspirovat raději neměli.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  8. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    tímto časem pro mne hra skončila,moc se mne bavila, škoda,že vyšla na můj pracovní týden a ještě mi jeden večer zmizely akční a nějaké na baha s vyšší růstem/pc čistím pravidelně/:( takže odměn nemám moc a koukám další akce,zas na mém dvanácthodinovém týdnu :( to je pech, prostě nebudu stihat, Je třeba si asi pořídit notas, wifi v práci je a občas se chvilka najde;)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Krasne dopoledne vsem,
    farma od boziho rana v puvodnim stavu - uz jsem docela rada, protoze pestovani dlouhe, ale nechte tam odmeny lezet ;) Vybrano ruzne + akcni vetev (po retro jsem nezaplanula) + neproniknutelna obrana + fotbalove zonglovani navic. Hodnoceni jako ve skole 1/2, a uz se tesim na zabinec a zverinec! Kdo jeste pestuje a honi padatka, drzim pesti, at se povede ziskat vytouzene :)
     
  10. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    mám to samé co myš59..stonky mám a dekorky snad pozdějí také získám, klidně si počkám na další mistrák ;) a pro Pajdu mám dvě farmy tuto a myš a u mne to bylo v pořádku a myš měla problém,takže to nebude PC :(, moje chyba ,že mne nenapadlo udělat scren, ale to jsem byla fakt dost unavená, abych přemýšlela, notabene když jsem v zralém věku,babča a samouk na pc a jsem ráda,že zvládám co zvládám...xD;)... ještě zítra a pak týden volna...jupííí ... a zahrada zas potřebuje posekat:(
     
  11. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Hezké rano všem, zůstalo mi 100 mincí :D poradí mi někdo co koupit ? Balon z MS 2011 nebo nejakou dekorku navíc... na výměnu. Jinak akce super . Z tajemných stají mám plamenáka, ale radost byla největší z XXL stromů na baha , rajčenka XXL 2x a plumérie XXL
    :D:D:D:D Velká pochvala
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak sem dnes ráno skončila,akce fajn,stonek maká už dlouho a něco sem také vyzobla z minulého,chyběla mně vítězná penalta a tak makají dva řádky,ještě sem něco koupila z různého a sem spokojená...
     
  13. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, stonek jsem aktivovala, chlévy, stromy, párty lístky, kupon na pomocníky a SK si vykopala.
    Z chlévů na mne vyjukli tygři a plameňáci. Měla bych tedy mít radost. Ale nemám. Protože co se vzhledu stájí týče, tak je museli malovat v době, kdy farmerama začínala. Protože ošklivější jsou už jen klokani a lenochodi.
    Ale akce jako taková se mi moc líbila.
     
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tento typ akcí chválím - každý dosáhne toho co chce a každý by mohl být spokojený, protože záleží jakou energii do hry vloží. Na závěr jsem změnil plány a vzal hvězdičky (kvůli zvířenci). Takže mám komplet stonek, kupon, hvězdy, ZB, SK, TCH baha, TS farma, retro stonek a veřejné sledování - zbytek dekorek do retro stonku snad vyměním při OaD.
    Na další akci se vyloženě netěším, protože šlechtění je pro mne nejméně oblíbená činnost na farmě. Zvěřinec mne zatím nechává v klidu neb je nedostatek hvězdiček - úkoly udělám z části.
    Přeji všem příjemnou hru.
     
  15. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    akce konči a mně chybí jedna dekorka do stonku 65 mincí což neudělam mam jen 5 míčku :cry:
     
    evainfo, STYBI a ester7791. tohle ocenili.
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak akce, co vytknout.....asi nic.....záleželo na tom kdo co chtěl, kdo chtěl vše, bylo asi nemožné.

    Já sama stihla nový stonek, z různého mám skoro vše, krom hvězdiček a vrtulek. Kytek mi zbylo hodně,ale nemám dost gum. míčků,ale mě to takto stačí.

    kopání- nebavilo mě to, několikrát mě to během kopání vyhodilo z farmy
     
    evainfo a STYBI tohle ocenili.
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj a pěkný den, akce opravdu pěkná, mám stonek, z různých mám vše krom hvězdiček, těch mám 2042 kousků. Důležitý pro mně, byl balón a ten se mi podařilo dnes ráno získat. Pro fotbálek palec nahoru. Přeji všem ať získají všechno po čem touží. :):)
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  18. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak akce u mě končí, musím odejít. Potřebovala bych sice ještě jednu otočku bílých růží, včera jsem omylem zasela černé a je to znát, prostě bílé chybí a černé zbytečně zbývají. Ale co se dá dělat. I tak jsem spokojená, moc spokojená [​IMG]

    Za celou dobu akce jsem napěstovala víc jak 53 tis. bílých růží a skoro 29 tis. černých růží. Ze sklizní jsem získala 3.335 gumových míčků. Převážně jsem pěstovala akční růže, jen jednou na noc jsem dala narcisy a na dnešek máky a čtverce, opět jsem chybovala, měla jsem dát bílé růže, nezbyly by černé a nezbylo by 215 míčků. Zásluhou toho jsem střílela na branku 104x a všechny zásahy za 9 krejcarů, krom jednoho, kde jsem se překoukla a bylo to za 8. Za získaných 935 hvězdičkových mincí jsem pořídila co jsem chtěla, ba i pro mě nesmyslný balon. Ale radost mám třeba z Neproniknutelné obrany, kterou se podařilo získat 6x.

    Tajemnice jsem ještě neodkryla, to nechávám na jindy, stejně zázraky neočekávám.
     
  19. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky vau akce hotova za chvilku končí nakonec mám stonek 3 dekorky, pak z různých také něco párty lístky tajemničky, SH atd. Za mě perfektní odvaz střílení super zábava i odměny moc moc se povedla chválím :DJanča
     
  20. toyterier

    toyterier Rádoby autor

    tak teď nevím, co si mám vybrat. zlaté banány nebo SH a party lístek. teď babo raď o_O ale stonek komplet, kupón, stromy -z těch mám radost, dřín a clausena, co jsem neměla :) chlívky jsem ráno chtěla dát na plochu, a pak až mi došlo, že patří na baha xD, tak je dám teď, chybí mi panda a tygr, tak doufám, že to klapne ;) hezkou hru všem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.