Fotbalová horečka (9.6. - 15.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    lavsonka - šťastná to žena, mít peníze a nevědět, za co je utratit, to je můj sen xD
    Utrať je za to, co je pro tebe prioritou. Jestli máš málo stromů nebo chlévů, jestli víc potřebuješ kupon na pomocníky nebo chceš pokoušet štěstí na Kole štěstí. Nebo další dekoraci kvůli stálému přísunu BZ. Záleží na tobě, v tomhle ti nikdo poradit nemůže.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, mám podobné dilema snad poprvé co hraji nevím co bych bral dřív :)
    Z různých jsem vyzobal vše tajemné, vezmu nálepku a potom? SK je dobrá volba, další věci se dají získat i při splnění jiných úkolů.
    Pak snad nový stonek (ještě chybí pár mincí) a rozmýšlím se nad balonem, ale dělá něco, lítá? (to je mi na dvě věci animace mám vypnuté) a starým stonkem.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/16
    Trepifajksl, evainfo a STYBI tohle ocenili.
  3. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Jedna statistika po ránu:

    bílé: Mám 36.672
    černé: Mám 21.069
    míčky: Mám 2.404
    mincí: Mám 627 = 69*9 + 2*3 mince
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  4. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    A to já bych právě utrácela pořád habakuk:)))Ale to rozhodovaní co chtít a co nechtít.My staří mazáci co to tu mastíme a už jsme za horizontem stáří...tedy tím,myslím přes 90levly to hold máme těžké....už nevíme co vlastně chtít:)Nebo co by se pořípadě při OaD dobře měnilo.A jinak děkuji hráčům za příjemné zpestření debaty co,,chtít":)
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  5. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak ja zobu pomalu a taky presne "co chtit" - takze nalepka, banany, SK, SH, a ted jsem blbec omylem vybrala tajemny staje ach jo :(
     
  6. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Myslím že tahle fotbalová akce je pohodová hra. Baví mě víc než jen dodávání do úkolu. Při trošce štěstí s gumomíčky se dá hodně získat. Klidně by mohla být jako nová mini hra v RENZU. Hezký den
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Výhra "5 párty lístků"
    Tak v souvislosti s tím, že kromě výhry 5 párty lístků lze párty lístky občas získat i během čutané prostřelením párty lístku, snáší se zvolna z nebe otázka:
    Co nastane v případě, že bude mít hráč v zásobě 99 párty lístků a pak si vybere výhru 5 párty lístků?
    Kristýnka mi tvrdila, že existuje jakýsi limit na počet lístků, které může mít hráč v zásobě, takže se chci zeptat:
    Může mít hráč v zásobě více než 100 párty lístků?

    pro EdmotDantes:
    Děkuji za odpověď. Člověk se stále má co učit, ať už je v jakémkoli levelu...
     
    Naposledy upraveno: 14/6/16
    STYBI, aljanu a EdmondDantes tohle ocenili.
  8. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, můžeš mít jen 100 lístků (z nákupu), ale lístky z kola štěstí a úkolů se nad 100 započítají. Více ve FAQ hra-přehled, kolo štěstí, párty lístky.
     
    STYBI, aljanu a spuntka tohle ocenili.
  9. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    tak ja už to vzdavam čekat až dozraje akční a vyskočí jen 3 míčky tak to mě fakt nebaví něco jsem si v obchodě vyzobla a zbytek oželím.Poprvé co akci nedodělam :(kopání golu super vždy padlo 9 mincí přeji krasny sluníčkový den:inlove:
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Také by mě zajímalo, čím byl při každé akci OaD balón MS 2011 tak ukrutně vzácný.
    Chvíli jsem si na něho i brousil drápky, ale teď váhám. Dává 550 BZ 1x denně,
    je sice 1x1, ale je za 90 mincí. Neproniknutelná obrana je sice 2x2, ale dává 2840 BZ 2x denně
    a je za 75 mincí. Vzít či nevzít? To je to, oč tu běží.
    Bude balón MS 2011 po této akci stále tak vzácný? Kdo to ví, odpoví.
    :DxD
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pavca67: Ahoj, vždyť nemusíš čekat, akce končí až zítra. A míčky můžou poslat farmáři....
    A jak jsi dopadla se stonkem (starým)? Když jsi koukla do obchodu měla jsi ho zelený nebo ne?
     
    tykadlo, medved222 a STYBI tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Jestli nahodou Balon z MS 2011 nebude neco obdobneho, jak Valentynsky kohout, ktery dava 12 kr + 6 BZ/30 min.
    V poslednich nekolika OaD za nej v kteresi vzducholodi kdosi nabizel 5 ruzovych vyroben a mezi lidem farmarskym se kvuli nemu proto strhla na prvni pohled nesmyslna shanka a jeho cena vyletela raketove vzhuru ;)
    Nasledne nato si nejspis nekdo usmyslel, ze kdyz je Valentynsky kohout tak zadany.... a zacaly se objevovat nabidky s Valentynskou kozou a kravou za nesmysl, ktere ovsem nikdo nechtel :p:D
     
    Naposledy upraveno: 14/6/16
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    bezva akcička.Mám vše,tedy mimo stonku,ten jsem nechtěla.Dnes už nemám dostatek gumídků.Přesto mě čutaná tak baví,že bych ji hrála i měsíc:music:
     
  14. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Pekný deň prajem... ;)
    Tak u mňa akcia dokončená, stonka hotová, a to, po čom som išla už je doma... či bude balón stále stálou raritou a žiadanou dekorkou ma netrápi, mne bude stále radostne lietať po parku...
    [​IMG] ;) a ešte aj na nálepku zostalo xD


    matlafous123 Valentínskeho kohúta sa mne podarilo odchytiť vo vzducholodi ešte počas mánie losieho pódia... dotyčný/a môže teraz aj hlavu trieskať o múr :p:p:p
     
  15. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Mikeš
    skoro nikdo ten balon nezískal.....a kdo ho získal, tak už s farmou třeba dávno sekl.....vzhledem k podmínkám.....
     
    evainfo, Mikeš a pavca67 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    KiQuSiQ ;):D Vubec by me neprekvapilo, kdyby ted obecne hysterii prip. nemoci silenych krav podlehly nakonec i ty dve dalsi valentynske dekorky xD

    Lida7373 A patri aspon do stonku nebo jsou duvody ciste sberatelskeho razu?
     
    KiQuSiQ tohle ocenil(a).
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    měla jsem ho zeleny a to mě pravě překvapilo protože jsem ten řadek měla odemčeny už z roku 2012.Ja vim že akce končí až zítra ja to myslela jinak a sousede na mě kašlou ja darky posílám oni ne :(
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    matlafous - právě, že balón, o němž je řeč, nepatří do stonku, ale aspoň lítá,
    jak jsem si výše přečetl. Jeho hodnota byla tudíž asi nesmírně sběratelská.
    :DxD
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    mě asi něco trefi vybrala jsem si všechny dekorky do stonku a na stonek mi chybí 3 mince které jsem si v jedné hře zapomněla vybrat po cestě teď musím počkat až mi dozrají růže
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 kdo nemá balón 2011, nepatří mezi elitu :D. To víš, lidé jsou tu různé a jiné - mě v začátcích mého farmaření jeden hráč sdělil, že když nemám ani jedno soví vejce, jsem farmářská socka .... a nemám je ani teď, v levelu 99, a ani neuvažuju, že bych to pořizovala 8)

    k akci: ještě se pokusím nasbírat 161 gumíčků, párkrát si začutat a tím skončím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.