Fotbalová horečka (9.6. - 15.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Fotbalová horečka ::..
    Prostor pro vaši diskuzi.


    [​IMG]

    Akce začíná 9.6. od 14:00 hod. a končí 15.6. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodiny...
    Na začátku akce dostanete 5 ks od každé. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodiny je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodiny dodávat, vždy nejprve zasejte.

    Bílá fotbalová růže
    [​IMG]
    Základní čas: 4:00 hod.
    Základní zisk: 48 BZ/TBZ
    Od levelu: 6
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé bílé fotbalové růže vyměněny 1 ks = 2 BZ a 2 kr.

    Černá fotbalová růže
    [​IMG]
    Základní čas: 6:00 hod.
    Základní zisk: 60 BZ/TBZ
    Od levelu: 6
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé černé fotbalové růže vyměněny 1 ks = 3 BZ a 3 kr.

    Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů vyskakovat...

    Gumové míčky
    [​IMG]
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x gumový míček.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Gumové míčky můžete také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 200 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé gumové míčky vyměněny 1 ks = 6 TBZ a 5 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářské obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou, a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý koš útočníka (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    60x bílá fotbalová růže
    60x černá fotbalová růže
    25x gumový míček
    50x superhnojivo

    Střední koš útočníka (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,99 €
    [​IMG]
    175x bílá fotbalová růže
    175x černá fotbalová růže
    65x gumový míček
    150x superhnojivo

    Velký koš útočníka (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    [​IMG]
    400x bílá fotbalová růže
    400x černá fotbalová růže
    150x gumový míček
    200x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže
    [​IMG]

    Pro spuštění minihry šipkou v zeleném kruhu potřebujeme 510 ks bílé fotbalové růže, 260 ks černé fotbalová růže a 30 ks gumových míčků. Obrázek ukazuje hodnoty z prvotních testů.

    Hru začínáme výkopem z úvodního postavení:
    [​IMG]

    Všichni spoluhráči, kterým můžeme nahrát míč, mají kolem sebe pulsující bílou auru:
    [​IMG]

    Pokud spoluhráč auru nemá, není možné mu z aktuální pozice míč přihrát. Protihráči, kterým je třeba se vyhýbat, jsou označeni červeným kruhem:
    [​IMG]

    Někteří spoluhráči i protihráči se pohybují po stanovené trase, v takovém případě je tedy třeba přihrávku správně načasovat:
    [​IMG][​IMG]

    Jakmile zamíříme přihrávku na aktivního spoluhráče, vytvoří se tečkovaná spojnice a kliknutím myši přihrajeme míč. Na herní ploše můžeme rovněž sbírat odměny v případě, že spojnice prochází ikonou některé z odměn:
    [​IMG]

    Sbírat můžeme hvězdičkové mince, BZ, TBZ, krejcary, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, Zuzino ultrahnojivo, superkrmivo, párty lístky a parfémy. V jedné hře můžeme získat maximálně 9 hvězdičkových mincí (3 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 4-6 vstřelením gólu).

    V případě, že přihrávku zachytí soupeř (protihráč v červeném kruhu), míč je zničen. V každé hře máme 5 pokusů (míčů), hra není časově limitována. Cílem hry je samozřejmě dopravit míč pomocí přihrávek do soupeřovy branky:
    [​IMG]

    A takhle to vypadá celkově:
    [​IMG]

    Je celkem sedm různých rozestavení herních polí, která se střídají:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    Získané hvězdičkové mince pak můžeme utratit ve Fotbalovém obchodě za odměny dle vlastního výběru. K dispozici nám budou tři kategorie odměn, vybírat si můžeme zcela libovolně, jedinou podmínkou je mít dostatečný počet mincí. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdičkové mince vyměněny 1 ks = 125 BZ a 125 kr.

    Novinky - dekorace lze koupit opakovaně, řadu na stonek pouze jednou
    • Fotbalové žonglování - 47 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:45 hod. 630 BZ/TBZ, velikost 1x1
    • Bez ruk - 56 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:45 hod. 1300 BZ/TBZ, velikost 1x2
    • Fotbalová hra - 65 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:45 hod. 2750 BZ/TBZ, velikost 2x2
    • Neproniknutelná obrana - 75 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:45 hod. 2840 BZ/TBZ, velikost 2x2
    • řada na magickém stonku - umisťují se předměty Fotbalové žonglování, Bez ruk a Fotbalová hra- 37 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 4950 BZ, 4950 TBZ, další aktivace: 11:00 hod.
    Klasické - dekorace lze koupit opakovaně, pouze Balón z MS 2011 lze koupit jen jednou, řadu na stonek lze koupit jen jednou a pouze v případě, že ji hráč nezískal v předchozí akci
    Různé - lze zakoupit pouze jednou - po zakoupení se přes obrázek objeví nápis Vyprodáno
    • 1x kupón na pomocníky (24 hod.) - 28 hvězdičkových mincí
    • 10x hvězdička - 28 hvězdičkových mincí
    • 60x superhnojivo - 23 hvězdičkových mincí
    • 30x Zuzino superhnojivo - 31 hvězdičkových mincí
    • 60x superkrmivo - 28 hvězdičkových mincí
    • 5x zlatý banán - 47 hvězdičkových mincí
    • 5x párty lístek - 20 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný bahama výběh "Topaz" - 39 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný strom "Andy" - 16 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný bahama strom "Skellig" - 16 hvězdičkových mincí
    • nálepka - 5 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
    Přejeme skvělou fotbalovou zábavu!
     
  2. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Super, zítra začínám, hodně štěstí všem
     
  3. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Mně se tato akce líbí, prima minihra - hlavně není časově omezena a odměny pěkné. Jen ten stonek na BZ vynechám.
     
  4. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Docela bych řekla, že to bude zajímavá akce - zase něco nového :)
     
  5. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Je to super, moc se mi to líbí. Dcerky mám na škole v přírodě tak budu sázet a kopat a sázet a kopat...:D
     
  6. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, akce vypadá zajímavě. Už se těším, každý si vybere v odměnách, co se mu bude hodit xD
     
  7. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Možná špatně koukám, ale píše se "510 ks bílé fotbalové růže, 260 ks černé fotbalová růže a 30 ks gumových míčků" a v obrázku je"600 ks bílé růže, 300 ks černé růže a 30 gumových míčků" Tak jak teda????
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zrovínka když je tak zajímavá akce, tak víc nebudu u PC než budu. Tímto se omlouvám i sousedům a přátelům, v pátek a sobotu určitě nebudou dárky. Ode dneška budu mít návštěvu až do neděle a budeme víc na chatě, kde není elektrika a nebo na výletech. Má být krásně, tak si to budu užívat a uvidím, co zvládnu od neděle.
    Všem Vám přeji, ať to jde moc dobře ;)
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    jejda,jsem už postarší osoba a tak nevím zdali mi to půjde,no uvidíme,nechám se překvapit...:D
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Akce se na první dojem, jako vždy, tváří složitě a komplikovaně.
    To se ovšem poddá.
    Ale kterou nohou kopat, když mám čtyři?
    :DxD
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže to vidím tak, že na mě zůstane farmářské pinožení za dostatkem "vstupenek" do fotbalové minihry a na mých synáčcích pak vlastní minihra, ze které budou mít nepochybně velkou radost (podobně jako tomu bylo u různého rybaření či u Renza). Já jsem prostě spíše farmář než hráč (fotbalu či jiné minihry). Naplánovat to, rozpěstovat, napěstovat... to vše ano, ale spoléhat se na svůj postřeh? Radši ani pomyslet na to, jak by to dopadlo.
    Oceňuji fakt, že se nemusí dodávat nic jiného z mé poloprázdné stodoly.
     
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...vyzera to v celku zaujmavo...ale ja som antitalent aj na stolny futbal...tak to bude somnou bieda..uvidime ..ale konecne nieco noveho...aspon bude zabava..keby to malo byt to prihravanie na cas...tak to na 1000% nedokoncimxD

    vsetkym zajtra prajem ten spravny vykop...:p
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jdu po postupovém řádku a ceny co si vyberu se mi také líbí. Tak zkusíme jak moc je těžké netrefit branku.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Palec nahoru - tohle vypada fakt dobre... odmeny jak od kralovny a taky mi ji to teda trochu pripomina!!! :inlove:
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Já sportovní antitalent jsem docela zvědavá jak mi to půjde.Určitě to zkusím co bude to bude.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já to mám jednoduchý: Voko z Kašparovy krávy, muška s patnáctikilometrovým rozptylem... Zase si z fotbalu nepřinesu nic, akorát další do sbírky mindráků.:cry:
     
  17. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    vyzerá to dobre :) a to máme napestovať len tých pár kusov na začiatok spustenia hry? cca 800 kusov dokopy?
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj antigona00,

    platí to co je napsané, obrázek pochází z prvotních testů a množství bylo dodatečně upravováno.
     
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jo, jo vypadá to skvěle:Dzítra se jde na to:p
     
  20. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Jan.svatek,mám to úplně stejné, jen pěstuji pro vnoučka. Ten si to určitě užije,kdybych kopala já, nebudu mít nic. Říkám mu Bystré oko- Rychlá ruka i u Renza hraje vždycky jen on. Bude z akce určitě nadšený.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.