Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Hm další pěstovačka,asi lidi koupili málo SH a košíků tak je potřeba další rychlá akce.
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Futbal síce nemám rád, ale pokiaľ ide o túto akciu tak ho milujem. :D Minulý rok ma veľmi bavila takže bez váhania sa do nej pustím aj tentokrát. ;) A čo sa týka obchodu, rovnako ako pri vikingskej legende, najprv vyberiem tajomné, možno sa zas na mňa usmeje nejaká novinka a hlavne ďalšie tajomné chlievy do zbierky, ktoré si šetrím na nejaké väčšie odhaľovanie. Som rád že tam dali aj baha TCH kobalt, z neho je axolotl ktorého som btw práve dnes videl naživo prvýkrát. :D A musím povedať že v hre je krajší ako ten v akvárku v chovprodukte.. :D
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    K této akci mám tak nějak jasno. Přestože nenadchla, tak do akce jdu, bez elánu bez chuti, ale ten řádek dávající tolik TBZ a ještě k tomu 2x denně si prostě ujít nenechám. Pěstovat budu také ještě kvůli nálepce a ostatní odměny nechávám bez povšimnutí. Opět předělám celou farmu a i Bahamku na pole, aby to ve stodole přibývalo. Budu potřebovat 336 mincí. A když budu počítat s průměrem 8 mincí na jednu hru, budu muset hrát 42x, tzn. po 14.700 ks růží a padátek 1.260 ks. Ale věřím v lepší skore, to by pak bylo o jednu sklizeň celé farmy méně. Faktem je,že to už nic v tom množství plodin neznamená.
    Teď už jen předělat farmu a vyčkat na zítřejší 14-tou hodinu.
    [​IMG]
     
  4. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    Ahojky všem ;)...........to se mi snad opravdu jen zdá celému tomuhle týmu došli nápady a jen jen se opakují podle těch předchozích........tak to snad opravdu už po sedmi letech toho nechat a nebo vyměnit celý tým :pxDjasně je to jen hra nic víc a nic míň kritizovat umí každý ale čeho je moc toho je přílíš>:(...je to jen věc názoru je jasné že se každý z novu a znovu vrhne do akce jelikož nic jiného není jedni bojkotují jiní to berou jako výzvu :p:cry:................neberte to jako nepohodu ale čeho je moc tak prostě se někdy stane že se musí každý vyfiltrovat;).....jinak milé RC je hokej a ne fotbal xDxDxD jinak všem příjemný pracovní týden a fajn hru
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No ahoj! Po úspěšné Ingrid se pustím do této akce - ještě stále mám dost a dost levelů k ukousnutí. Priorita - stonek, ZB, nálepka, SK. Pokud by sněžně padaly gumíčky, hm, vidím to i na tajemno. Kdyby se náhodou přinatrefily žluté fujtajbly, neva! Chystá se k nám Farmpendlino a tam to určitě budu moci vyskladnit. Jediné, co jsem minule neuplatnil byly chlévy malé hodnoty. Takže kurníky a králíkárny ve žlutém hávu nééééé. Minule jsem měl minim. 3 růžovky, takže pro mě super.
    K těm čutálistům - to víte, RT je z Hamburku a není náhodou výherce MS Německo?
     
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak mě vůbec nevadí, že se některé akce opakují, házení sekyrek a fotbal mě moc baví, klidně se můžou opakovat každý rok:);) zvlášť když je vylepší jako letos Ingrid, aspoň víme, o co půjde,...... jen mě děsí ten počet kytek, co budu muset při této akci vypěstovat, abych získala to, co chci - stonek + dekorky, zlaté banány, tajemničky....celkem asi 550 mincí a to znamená přes 20 000 kytek od každého, asi si budu muset vybrat, stonek nebo ostatní, vše asi nezvládnu, ale to vše ukáže hra, třeba se zadaří;):p, výjimečně asi zbourám celou farmu na pole, stejně si chci udělat přehled v tom, co na farmě mám

    takže sportu zdar, a fotbalu zvlášť!! :);)xD
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jako tradičně chci stonek a možná, že zbyde na banány.....uvidíme. Jen mě mate, že je na výrobu míče stejný počet bílých i černých růží, když má každá jiný čas růstu. To v tom budu mít pěkný bordel. Nesnáším ani hokej a ani fotbal, ale stonek je stonek.
     
  8. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky a hezký večer.
    Fotbálek já osobně můžu,odměny jsou parádní,samozřejmě řádek-exkluzivní :music:jestli jsem dobře počítal každých 12hod-90,500 TBZ,otočka dvakrát za den,
    prostě8)+ velmi slušné dekorace,dají se pořídit opakovaně,no neberte to;),do akce jdu i kdybych nechtěl,tentokrát zbourám všechno ať to pěkně přibývá.
    Hezkou a příjemnou hru přeji všem,Richard:)
     
  9. SIMON0010

    SIMON0010 Zelenáč fóra

    rozumim tomu dobre,že jsi koupila banany? a kde?diky
     
    petaM2001, maribeja a eli2006 tohle ocenili.
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak jdu do toho ale tedy až večer si všimnout že začíná další akce hned za jednou achjo a já převorala už farmu zase bourat chci pauzičky mezi ...kdy máme pěstovat a dohánět zvířata a rostliny aaaa. No asi to vidím na stonek a nálepku pak se uvidí žádná křeč. Co stihnu to dám ale zahrada skutečná také nepočká ve středu ...dám 6 hodinovku to půjde musím dohánět i jinde nejenom tu moji farmičku někdy bych ale brala delší den nějak moc to utíká ...xD Počasí mě nedovolí umýt 9 oken jajaj teda to jsou ale věci že...Janča
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    SIMON0010 - v zelenině - kilo za 29,90 káčé :D:D;)
    Určitě myslela ZB za mince od Ingrid ;)
     
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Jedno pěstování akčních je u konce a do 24 hodin další, ještě k tomu 2 plodiny. Hráč se nestačí ani rozkoukat, natož napěstovat něco do úkolů. Otrava. Asi hráči málo nakupují, tak se je snaží tlačit ke zdi. A pro jistotu nic nevypadává z podivuhodných stájí aní stromů, Alespoň mě ne. Smutný příběh.
    Všem přeji, ať vám to padá a hezkou hru
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Právě jsem zjistil, že jsem nechal na poli lilie, co tak potřebujeme do alchymisty. To bude tedy gumíčků!:) Ach, ta hlava zapomětlivá...:cry:
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Trepifajksl - nebuď smutný, taky jsi tam mohl nechat mrkev a to by bylo horší :D
     
  15. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Hezké dopoledne, já jsem rozhodnuta do akce nejít, (opět), natruc jsem vše sklidila, (opět) ale jak se znám, pravděpodobně neodolám a do akce půjdu (opět).
    Fakt je, že mě akce neláká, i když odměny jsou celkem fajn. Ale já jsem přestavěla farmu, protože úkoly v družstvu jsou nekončící boj a mám jich pár rozdělaných a chci je dodělat. Navíc, mám se zase nervovat, jestli to napadá na všechny dekorky + řádek, jako při minulém fotbálku...Jojo, nálepka, banánky.., ten řádek, to je lákavé, ale mně se tentokrát fakt nechce. Že bych nějak herně vyhasínala..? Nebo si jen potřebuji odfrknout a farmařit si v poklidu po svém..Často vzpomínám na doby, kdy jsem si stavěla chlévy, okolo stromky, plůtky, lavičky, pár políček s co nejbarevnějšími rostlinkami..:inlove:, jojo, daleko bych tak nedošla, ale byly to fajn začátky..
    No, uvidím..,(mě tak napadá, jak by byl život krásný, kdyby tohle bylo to nejdůležitější rozhodnutí, co musím dnes udělat)..;)
    Tak hezký den, LF
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    zelená je tráva, fotbal to je hra...... i Farmerama je hra, i když poslední dobou si připadám jako křeček v kolečku. Pořád na jedno brdo - napadat, napěstovat, napadat, napěstovat.... já vím, nikdo mě nenutí. ;)xDxD Fotbal je sice celosvětový fenomén, ale nemám ho rád - to už raději volejbal či basketbal anebo hokej je poslední dobou v kurzu (že by to bylo tím, že je MS?;) )
    Váhám, zda do akce jít, protože zelená je tráva i na zahradě a jak prší, tak roste a roste..... ještě uvidím, jak se rozhodnu. Každopádně ať se daří a nepřejděte z trávy na kokain jako jistý bývalý argentinský fotbalista, v současně době trenér v SAE. :music:xDxD
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vidím to jen na řádek + potřebné dekorace, nálepku a když na to dojde, tak snad i Tajemné stáje. Chybí stále jen ten bizon a na mém trhu už od počátku není ani jeden .... Pokud vyrostou zase tři ježci, tak to vyhodím z okna a bude klid :music:
     
  18. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Ahojky všem :) Do akce jdu protože se mi fotbálek líbí a snad budu i dobře mířit a nebude se hra sekat.Ceny jsou pěkné,tak proč si o ně nezačutat :D
     
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ahojky, do víkendu napěstovat co nejvíc,pak prac. víkend a v pondělí dodám co potřebují a zahraji si mini akci, snad zvládnu stonek a ZB;) Koukla jsem na kalendář akci a hrůza,žádný odpočinkový den a ke všemu ještě i děsivka,ještě že máme hřbitov xD
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Trochu z jiného soudku, ale souvisí to v podstatě s každou akcí. Na pěstování těch děsně dlouhých kytek do úkolů v družstvu používám mixér. Sice je to někdy trochu fuška z něj vydolovat to, co zrovna potřebuji, ale zkrácení růstu o 20% + lektvary alchymisty + voda
    + hnůj skutečně zkrátí kytku z 22 hodin na cca. 10. Ale dnes jsem si všiml, že mixer umí i zkrátit akční .... aspoň FAQ to uvádí.


    -10% času růstuObiloviny, Zelenina, Květiny, Ostatní rostliny, Akční rostliny3h, 6h, 9h, 12h, 15hStříbrný
    -20% času růstuObiloviny, Zelenina, Květiny, Ostatní rostliny, Akční rostliny3h, 6h, 9h, 12h, 15hZlatý

    Padlo už to někomu?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.