Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Zajímalo by mně proč nejsou v akcích mince do ramaobchodu.
    Vážně by bylo tak těžké vyměnit akční mince (třeba z vikingů nebo tady z fotbalu) za mince do ramaobchodu ??
    Na co ho máme když se v něm nedá nic koupit. A to se ještě občas změní položky, které ale není za co koupit.

    Fotbal taky už známe, takže na pohodu :)
    Co se podaří to se podaří. Šílet z toho nebudu, v klidu napěstuju a pak se rozhodnu co vyberu za odměny.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já vidím jako maximální počet 6 mincí, kde jsi byla na devíti? To bych si to snad i rozmyslela a do fotbalu šla. Tentokrát budu fandit ostatním z tribuny...

    EDIT: omlouvám se, v popisu je devět, v ukázce hry šest... tak co je správně?

    EDIT 2: Už z těch čísel v práci blbnu, neumím už ani číst... :eek:
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Krom těch v brance (za gól) jsou přece ještě nějaké mince na hřišti ;)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tak po přečtení budu sbírat mince a na konci vyberu, na co to dá. ... :)
    a hned ve středu je 24h děsivka, takže MJS bude mít dvojí využití najednou. ...
     
  5. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Tak tohle vypadá na super akcičku, konečně to není pro mě nic stereotypního.. A stonek je tentokráte reálný i bez nějakého nákupu košíků za peníze! Enjoy!!! :)
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    U Ingrid jsem napěstoval 33 920 kusů osmihodinovky a nasbíral 3689 vypadávátek, takže by tahle akce snad neměla být problém. Stonek vypadá velmi lákavě. :D
     
  7. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak zase fotbal... Kdyby to byl aspoň hokej. Přemýšlím, jestli do toho vůbec jít - zase pěstování a vyskakovátka, to aby se člověk k tomu počítači nastěhoval, navíc hned po skončení předchozí akce. A zase jsou v odměnách tajemné stromy a výběhy, z kterých zase vyrostou věci vhodné akorát tak do lišty. Takže jestli do toho půjdu, tak jen kvůli řádku v nebi, ten se neztratí.
     
  8. Boty

    Boty Magnát fóra

    A je jé, no kdo je bl.. je ztracený. Od rána předělávám farmu na normální provoz a teď to vše zase naházím do bedny a provedu přípravu na zítřejší akci. KFC mi nedá a zase do toho půjdu s chutí a naplno, navíc je to zrovna akce, která se mi líbí :p
     
  9. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Sotva jsem dal zpět stáje, opět další pěstovačka. No, kšandy si trhat nebudu.:wuerg:
     
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Mezi akcemi by to chtělo trochu vydechnout :pa ne sázet jednu akci za druhou:D
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O V jedné hře můžeme získat maximálně 9 hvězdičkových mincí (3 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 4-6 vstřelením gólu).

    Emo-haunter™ Prosim te, jaky je rozdil mezi touto a predchozi akci, ze tak jasas? Sbiraji se padatka a seji kytky! V cem shledavas ten nestereotyp?
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  12. gabca.s.

    gabca.s. Zelenáč fóra

    Také se ptám proč né hokej,ale do akce jdu.
     
  13. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Ještě mně bolí ruce od seker a hned si mám odrovnat i nohy ale jdeme do toho ne? Všem co do toho jdou hodně štěstí a zítra v dresu.
     
  14. if67

    if67 Perspektivní autor

    tak na fotbal se moc těším...:D
     
  15. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No nic jdu také do toho přeji všem příjemnou hru.
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ta různá schémata rozestavení hráčů mně připomíná malůvky ze Sparty Praha .... :music::music:
    Namalovaný to mají taky pěkně, ale body sbírá někdo jiný. Tuhle akci si budu muset setsakra rozmyslet, těch kytek je nejapně hodně o_O
     
  17. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Už zase další akce? Chtělo by to pár dní pauzičku. Už mě to otročení moc nebaví :sleepy:
     
  18. trven

    trven Pisálek fóra

    Já jsem naopak ráda, když je hodně akcí, alespoň je zábava :D, a nikdo nás přece nenutí akce plnit. Každý si může svobodně vybrat.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak po nahodny akci zase pro ty co jdou akcni veci... no minule jsem zvladal, dekorky mam, takze jen stonek... pestovani opet az do konce, tedy zadny cas na doplneni zasob pro trvale ukoly - ale uz jdu jen na 2.5 plochy, at taky delam neco co chci ja... copak si RT mysli, ze zoufale ocekavame novou akci, protoze vsechno ostatni mame splneny?
    Ono dokud bylo mezi akcema cas delat neco jinyho, tak i trh byl "vyresen", ted uz prodavam maximalne hnuj, prestal jsem delat i remeslnicky produkty vic nez jen pro sebe, neni kdy dopestovat suroviny... a zarazil se i postup na megachlivky (zvirata do nekolika akci po sobe a slechtenci taky)...
    Tohle je navic opakovacka, takze se uvidi, jak moc se zadari na hristi a kolik toho bude potreba prepestovat...
     
  20. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Akorát sem jdu hodit propočet, jsem level 301, tak byl o kousek nižší, ale opravdu je to podle mého dost motivující. Pro stonek budu v tomto případě možná i po nocích vstávat. A sklízet se asi bude muset i u pivka mezi třetinami, no co se dá dělat, když to tak vyšlo :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.