Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, pruhovaná, taky si to začínám myslet.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bahatajné daly své ovoce: akébie xxl, akácie, guava xxl, garcinie xl a ta pátá v hlavě nezůstala.Stáje - 2x oranž pandy, zlaté anakondy, papouch + nebo ++, nezkoumal jsem a můj třetí hroch. Akébie jsem měl dvě a akácii jednu, tak to celkem jde.
    Farma přijde na řadu inokedy, lebo som teraz zasadil šipovou ružičku. Sice nevím, jestli to bude u té akce zítra dobré či ne, ale hodím ještě do pralesa stromy, jen co tam dozraje čaj a na plantáž cukrmeloun. Ostatní plochy jsou standartní - stromy, nějaké výrobny a chlévy.
    Už od rána hledám info k zítřejší akci, ale kde nic tu nic. O čem to svědčí? RT je po mejdanu?, v rauši nebo dokonce odvolán do Pekingu na koberec?
    Pajdo, která odpověď je správná?
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Čerte, ty ses nějak utrh s těmi TS - hned akébie xxl, akácie. Také by se mi hodily.
    Musel jsi nějak výtečně kopat, že jsi byl takto odměněn.
    Já myslím, že po mejdanu tu je tentokrát někdo jiný, ne RT.
    :DxD
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ahoj kopálisti.. musím shrnout akci, která mě v průběhu týdne míjela a vlastně jsem si ji rozjela až v sobotu dopoledne :-D
    Z časových důvodů jsem věděla, že daleko nedojdu a ani fotbálek nepatří k mým oblíbeným.. no jak vidím, tak jste si tu užili srandy kopec a odměny z tajemna taky nedopadly nejhůř :)) Já jsem celý týden chovala zvěřinu, dostala jsem se sem ráno a pak a zase až po 12 a více hodinách .. ale i tak v sobotu ráno bylo přes 1000 míčů a to z 5 ploch zvířat, delších výroben a jen pár stromků okolo taky a možná na baha na pidi jsem pěstila, protože postupně docházelo krmivo .. Takže jsem se rozhodla vzít stonek a k tomu přišlo vhod O&Đ.. takže 2 dekorky jsem vyměnila ze vzducholodi, 1x výměna proběhla zde a jednu jsem si zaslouženě vykopala xD8) Akorát jsem často kopla vedle, na tabletu teda taky nic moc, takže snad 3x to bylo pouze za 3 mince.. a jednu dobu mě ani nedošlo, že střílím za 8mincí, prostě opticky mě připadalo 5 mincí víc namísto ve dvojici vyskládaných 6 :cry: No takže nakonec mi zbylo celých 40mincí a vzala jsem tajamné stáje na baha. Na nálepku ani nic dalšího nezbylo ale i tak můžu říct, že to byla úspěšná akce, když jsem ji na začátku takto bojkotovala ale to teda ze závažných důvodů :inlove::D a míčků navíc 901ks .. když to člověk nehlídá, tak to lítá hlava nehlava.. Takže gratulka těm, co si to užili a ještě navíc padla nějaká supr odměna z tajemna.
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak se obávám, že z těch "tajemností" jednou chytnu žloutenku... :sleepy::p
    A bizoni se mi také opět obloukem vyhnuli, o vzácných stromech na farmě i na Baha ani nemluvě...
    Ale náladu mi aspoň spravil další postup, tentokrát po 12 dnech.;)
     
  6. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Jejda mám hrocha:D :music:ještě bych chtěl k němu samičku:cry: ,jinak tygřici a TYGRA MÁM ,slona ++ ,továrnu na hůlky žlutou,velbloudy oranž. ,tak radost stromy BH nic moc.Spletl jsem si bílou s červenou tak mohlo být víc ,zase tisíce růží K SÁZENÍ.:cry:Máme z toho neštovice v rodině.:inlove:..
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z tajemna zatím 2x orlí hnízdo oranž., sovy oranž., pštrosí výběh oranž. a první bizon ,-)))) akébie XXL, mandarinka XXL
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Stonek stonkuje za více než 84 tisíc na sklizeň, moc braku z obchodu nevybráno, přesně propočítané kytky na to co chci a pak stačila rychlá ruka a pomalá myš a jednu dekorku jsem měla 2x ,urychlený bér jsem nahradila akčním, ale podařilo se mně ve vzducholodi chybějící dekoraci sehnat a něco si z krámu přece jenom vybrat, matlafousi, nepomáhala jsi naposled a a zase se spálíš, jenom budeš opatrnější a nebude to tak často. Zkušenost;)

    stěby vycházela jsem z toho, jak jsi napsal,že 5 ZB při Baha levlu 3OO je více jak 4O milionů bodů. Já mám 5 zlatých banánu za 12 milionů
    [​IMG]
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ze 3 akci TS vseho druhu... pekny vysledky, hodne XXL a C++ nebo barev... bohuzel jen jeden strom co jsem nemel, ale zase par potrebnych XXL - tedy az se uvolni misto mezi akcema :)

    rakytnikXXL, jalovecXL, vrbacernaXL, citlivka, jedleXXL, slivontrnitaXL, jeraboskeruseXL, dalsi mene zajimave
    guano zlute, husa oranz, liska zluta, krtek zluty, lasicka, krtek oranz 3*, medved oranz, prase ruzove
    !ebenXXL, liciXXL, santalovnik 2*, avokadoXXL, tomelXXL, durian, ledvinovnikXXL+XL, clausenaXL, !akebieXXL+XL!, acaiXXL
    slonC++ 2*, anakondaC++ 2*, plamenak
     
    petaM2001, matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sakra včera jsem jsi říkal že mám všechny zvířatka a dnes mi naskočil do krmiva krokodýl takže jedem na novo třeba jsem si měl nechat tajemno na baha;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.