Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG] Skvělá hra - spokojenost veliká.
     
  2. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Akce byla celkem fajn, :) ale osobně jsem měla trochu problém s padátky - na začátku padaly minimálně a dnes při ranní sklizni jich napadalo tolik, že jsem znovu zasadila růže, abych si ještě párkrát kopla. Nakonec mám stonek s dekorkami, SK, ZB, nálepku, SH, podivuhodné výběhy "Palladium" a podivuhodné bahama stromy "Maui". Hvězdičkové mince došly, takže víc už toho nebude. Ačkoli gumové míčky na pár kopů ještě mám, růže bohužel už nikoli.
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    S akcí jsem maximálně spokojená, odměny super, sekání hry vůbec žádné.
    Odehráno 74 zápasů (25 900 každé akční, 2220 míčků). Vzhledem k dopoledním změnám jsem nestihla akční otočit a tak mi chyběla jedna jediná mince na dekoraci navíc. No nevadí. Mám komplet řádek a z různého kromě hvězdiček vše. Navíc 16 párty lístků, 17 UH, 29 ZH a 65 SH, 29 SK. TBZ 10100 a BZ 7900, krejcarů 11600.
    Akci jsem pojala mým tradičním stylem - na noc karafiát a cukrmeloun, na den akční.
    Přesnost střelby - 4x3, 4x8, 66x9.
    Fotbal mě bavil po celou dobu trvání. Snad ještě někdy bude :p
     
  4. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Tak jsem to zase nestihl, na poslední dekoraci mi chyběla jedna jediná mince. :-( Takže řádek nejede, to je ale pech.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No posledni minuty fakt cukatura, ale ono vlastne stale, stroje i internet vic nez dobry... takze moje levarna (ruce) mi dala nakonec i ty chlivky a stromy, takze akorat nejsou listky a hvezdicky...

    Vypestovano 18880 bilych / 19576 cernych / 2779 gumiku / z toho odehrano 53 her / 508 minci
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jirka2000 - nezoufej, třeba ji seženeš v dalším O/D, nebo možná při příštím fotbale bude výprodej těchto dekorek ;)

    Akce super. Řádek perfektní - skoro 85.000 TBZ 2x denně - kde to najdu :D A po trávníku jsem toho posbírala taky dost :
    Párty lístky -20x, Superhnojivo -76x, Superkrmivo -39x a nějaké fusekle a vrtule k tomu. Zmršila jsem 10 zápasů (za tři mince), jeden byl za 8 a asi 81 za plný body. No, Ronaldo ze mě určitě nebude, ale na pralesní ligu by to stačit mohlo (nebo aspoň trávník bych mohla sekatxD)
    Je jasný, že ti co nemají celodenní přístup k netu, to jeli s jazykem až na vestě, bo maraton to byl šílený, ale snad si vyzobali pro ně to důležité. Já jsem toho, pravda, moc nenaspala, dokonce si i 3x budík nastavila, abych z toho maximum vydudalaxD
    Tak zase zítra na startovní čáře ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Odehráno 59 her po 9,1x za 3,1x za 8.Stonek,ZB,SK,SH,stromy a stáje na FA i BAHA.Zůstatek 4 hvězdy,314 míčků.Akce se vydařila,míčky padaly,takže super.:D:pxD;)
    FA110....BAHA342
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    2109 mičud, 24766 bílé a 24812 černé růže. 69 x střelba, vyzobán stonek s dekorkami do něj, nálepka, všechno tajemné a párty lístky. Mohl jsem mít i hvězdičky a ještě sh, ovšem - špatně jsem střílel. Navíc včera v práci nám vypadla elektrika asi 10 minut před tím, než jsem měl sklízet. Po zapnutí EE zase nešel net. Takže ranní sklizeň proběhla až 11.30. Co se dá dělat, proti takovým nepředvídanostem se nelze pojistit. S akcí jsem celkem spokojen, drhlo mi až pár posledních mičud. A také rád spím, takže po třetí za sebou vstávat(do práce jsem vstal 2x ve 3,50) kvůli bejlí? No, ani omylem. Hezky jsem si chrněl až do 8,20.
    Jsem spokojen a děkuji svým sousedům, že přispěli do fondu fotbalistových potřebností(43 ks).
     
  9. tada.k

    tada.k Pisálek fóra

    kdy zavedete úkoly od 15.00 do 15.00, zase jsem to o pár minut nestihl
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem dokončil ve fotbalové akci vše, co jsem stihl (zbyly mi nějaké rostliny i gumové míčky) a zde je výsledek (dosud bez odtajněných tajemností):

    Mince​
    BZ​
    TBZ​
    Kr​
    SH​
    ZH​
    UH​
    SK​
    PL
    Parfém​
    Pokusů​
    740​
    8600​
    6525​
    14500​
    29​
    87​
    20​
    33​
    18
    1​
    83​
    Zbyly mi přitom 1 bílá fotbalová růže, 203 černých fotbalových růží a 273 gumových míčků. Kdybych nevyužil na začátku služeb kaštánkové řady v kombinaci s Bílou nevinností, Vánočkou a vyšlechtěnými karafiáty se superhnojivem, mohl jsem si ušetřit zhruba tolik SH, kolik mi zbylo gumových míčků. Kdo to má ale na začátku akce tušit, že?

    V každém případě to znamená, že jsem během akce docílil neuvěřitelného počtu 2763 akčních vypadávátek (gumových míčků) a napěstoval 29051 květů bílé růže (4 h) a 29253 květů černé růže. Tak to je darda! Kdyby mi to někdo řekl před začátkem akce, neuvěřil bych mu.

    Jinak z cen získaných během honění se s míčem je nejzajímavější počet párty lístků (PL = 18 ) a superkrmiva (SK = 33), ostatní tak nějak odpovídají běžným krátkodobým akcím. Vyšší počet Zuzina hnojiva (ZH = 87) je dán tím, že jsem se při pohledu na své zásoby tak nějak rozhodl na ně zaměřit.

    Gólů jsem přitom vstřelil nepočítaně (tedy vlastně počítaně, totiž 82), protože jednou jsem minul branku při pokusech o maximální zisk hvězdičkových mincí (3 + 0). No a jednou jsem dal jen méně hodnocený gól (3 + 5 hvězdičkových mincí). Jinak jsem oproti loňskému šampionátu na Farmeramě přímo ostrostřelec (tehdy jsem měl více minel), protože zbylých 81 uskutečněných výkopů jsem proměnil v maximální možný hvězdně mincový zisk.

    Z odměn Různé jsem nakonec bral vše, co se jen trochu hejblo – nezbyl po mně ani drobek (jakkoli bych si mohl na neuplatněných hvězdičkách na Stromě moudrosti zlámat při přehazování bezpočet vidlí), Odměny (dekorace + řádek do stonku) šly jako první a zbylo mi dokonce dostatek mincí pro nákup dekorace Něco k zakousnutí.

    Celkem povedená akce.

    Teď ještě tajně doufat na vylíhnutí bizona… Snad už budu mít konečně štěstí, když už jsem do toho šel s takovou vervou!
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Největší lama na světě jsem já. Tak jsem si šetřila střelby, až jsem to nakonec celé prošvihla a yani si nic nekoupila.:cry:
     
  12. Boty

    Boty Magnát fóra

    Vyklubala se sekvoj, citlivka a hrošík, taky žlutý krtek :))))
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pechfóglová - s tebou je to marný xDxD;)
     
  14. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Akce skončila,jsem celkem spokojená,ale další pěstovačku už nevítám. Je divné, že ještě není žádné info k zítřej
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    matlafousku, no štěstí, že ten oslík byl oranžový a kurník červený. Jinak bys už byla v TCH lepší než já.
    :D
    Vůbec nechápu, jak jste mohli nahrát tolik párty lístků a SK. Ony tam opravdu byly a já je všechny minul či co?
    xD
    Povedlo se mi několik útoků zakončených třemi mincemi. O to víc jsem se pak musel plahočit na poli a volit
    tu nejjednodušší cestu k brance. Ale mám, co jsem potřeboval.
    Na chvíli bych si klidně dal i pauzu.
    :D
     
  16. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce super-odehráno 61 her vše za 9.Stonek,ZB,SK,pomocníci,stromy a stáje na FA i BAHA.Zůstatek 1 hvězda,82 míčků,růží 5 a 7.Škoda,že jsem sázela na noc dlouhodobky,stačily jen akční 6hod.,tak bych toho stihla víc,ale i tak jsem spokojená.
    FA97....BAHA323
     
  17. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    a mam ji! zluta vejce! konecne, ty uz mi leta chybeji :)
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Super akce stonek mám-obchod jsem vyzobal krom pomocníků a hvězdiček celý:pa teď to nejhlavnější z tajemna bizoní ranč SUPER ten mi chybělxDxDxDza mě spokojenost;)
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Juchůůůů, mám svého prvního bizóna :D:D:music:a k tomu lasičku :D. Dva žlutý medvědi a žlutý vranní úkryt mě v tomto případě nemůžou naštvat :p
    Na Baha je to horší : tlusťoch hroch, oranž butik a opoce, plameňák a papouchové C++ :(
    Stromy vše XXL : třešeň, datle, oskeruše, rakytník a dub a na Baha langstat, 3x mangostan o_O a hurá - santalovník :D:D
    (třešeň je dobrá, bo se mi taky pořád někam ztrácej, ale jinak tak nějak naprd...zlatý jabloně ;))
     
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Možná každý počítáme něco jiného, ale na 5 nejbližších mých bahalevelů potřebuji 40 312 499 TBZ, což jsem předtím střelil od boku a docela dost přesně :p. Jinak se ZB dají samozřejmě získat i jinak než postupem v levlech (třeba v akcích nebo ramaobchodě), ale já si povzdechl právě nad tímhle ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.