Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak jsem dnes večer dokončila stonek,jela sem to na farmě jak ji mám,nic sem nebourala,byl to boj a už mě nějak nebaví pořád dokola sklízet a blbnout,chtělo by to inovaci,zítra uvidím jestli ještě něco zobnu...
     
    evainfo, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak stonek už valí a ještě jsem stihla nálepku,SH, banány:inlove: podiv. stromy a ještě stihnu výběh Palladium ...snad bude ještě aspoň jeden bizon :pJanča
    Tak nic bizon se nekonal aspoň že toho 1 mám škoda
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahojky všem! Tak mám hotový stonek, s vyplazeným jazykem. Víc toho už nestihnu, nechci úplně zanevřít na růže xD.
    Pár nových výběhů a stromků mám z výměnné akce, aspoň si člověk může vybrat... ;) Jo, a nebýt synka, nemám z akce ani jednu minci, protože fotbálek mi krutě nejde! :cry:
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Krasne rano, farmari :) Akce nocni sklizni ukoncena, obchod vyzoban (uz motam do zasoby seno), takze je cas na:
    hodnoceni (jako ve skole): 1-
    Puvodne jsem mela v planu opet snizit znamku o cely bod kvuli vysokemu poctu kytek a dalsi pestovaci akci v nekoncici rade, nakonec volim jen minus, protoze radek je opravdu luxusni.
    - vysoke pocty akcnich kytek
    - dalsi pestovaci akce v rade bez pauzy na oddych a bez moznosti dopestovat/dochovat potrebne pro ty, kteri nemaji zasoby
    + bez debat radek (poskocila jsem do 320 lvl a 160 tis. TBZ /den je proste neskutecny mazec)
    + ani ostatni odmeny nejsou zanedbatelne (at jiz v ramci minihry nebo ve farmarskem obchode)
    + zabavna minihra (byt se obcas sekala)
    + pomerne kratke casy akcnich (nakonec se daly v pohode sladit)
    + padatka pustena snad naplno (ani 3. den, ani jindy v prubehu akce jsem tentokrat nezaznamena ubytek a nebrzdila mne)
    Kdo se jeste snazite, tomu drzim pesti... at si nakonec radek najde cestu na vsechny farmy, kde o nej stoji ;)

    GordonSargent Nakonec mi nezbylo nic jineho, nez vzit i ten brak, tak jsem ho rovnou supla na plochu a treba stihnu jeste nejake vypadnuvsi zazraky povymenovat xD Njnj, srandicky... ja vim, prejdou me, jen co to odtajnim :D

    EDIT: Nahoda byla milosrdna neb citlivku ani sekvoj jsem nemela - spokojenost!
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  5. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Kritiky je v diskuzi dost a řekla bych, že je celkem oprávněná. Kytek na pěstování neskutečné množství a odměny? No fakt nic moc. Jinak by čutaná, jako hra nebyla špatná
     
    petaM2001, babička-květa a zejdy66 tohle ocenili.
  6. alisek1984

    alisek1984 Pisálek fóra

    stonek sem stihla raz dva :) i nějaké ty potřebné věcičky mám takže za mě super akce :) ještě dnes vyskáčou nějaké míčky :D tak ještě pokoupím něco v obchodě takže super akce děkuji za ní :) těším se na další podobné akce :)
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    dasa1143, daajen: Vypadá to, že bych ještě mohla vyškrábnout těch 80 na dekorku, co vám chybí ? Pište mi do pošty

    EDIT: Vybráno, posláno, už nemám.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Alexandria1 Jestli radku, ktery ti nasobi 250x Baha lvl rikas nic moc (nehlede na ostatni odmeny), docela by me zajimalo co by te asi tak uspokojilo?
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    U mě z TS vše do lišty jako obvykle,snad v každé akci mám jen lištovky:-(Už to ani nechci brát ale vždy mi to nedá :-(Dekorky navíc rozdány .Uvidíme jak bude vypadat další akce ;)
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    milostivas, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  11. charlibig

    charlibig Pisálek fóra

    Omlouvam se moc že jsem v jinem vlakně ale timto děkuji hračce Libakos za darek Stonek už stonkuje ahoj
     
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak tohle je první akce s padátky, kdy jich mám dostatek, ale schází mi akční:p, ale ke svému překvapení jsem dosáhla na vše, co jsem chtěla, za mě akce super, ze stájí na farmě mi sice vypadly lišovky, na moje zaříkávání, že chci bizona, to nehledělo, ale zato na Baha na mě vykoukl jeden dráček!!:inlove:, ze stromů 2 ledové jedle a akácie.
     
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No řádek mám od soboty nebo neděle. Jeden den jsem nepěstovala vůbec.

    Za mne místo míčů měli být puky.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nezlobte se na me, vazeni farmari, kteri jste opravdu v nouzi nebo se mozna klidne zlobte, ale ja pomahala pravdepodobne vcera naposled. Zila jsem dosud v domneni, ze alespon aktivni komunita zde na foru hraje fer, dokud me prave jedna farmarka nepresvedcila o opaku a nebudu jedina, kdo se ted bude citit, jako ****** (doplnte si sami).
    Napsat si o pomoc je urcite v poradku (vetsina z nas rada nezistne pomuze), ale zneuzivat pomoci tak, ze si necham posilat od ostatnich dekorky do radku, protoze nestiham... nasledne vsem dekovat prip. se zeptat, co za ne a kdyz nikdo nic nechce, tak si vsechny co prijdou v klidu nechavat a mlcet (nenapsat carku, ze uz neni pomoci treba, i kdyz uz mam radek funkcni mozna nekolikrat).... to uz je na me trochu silna kava.

    dasa1143 Opravdu jsi mne zklamala!

    PS: Dekuji, ze jsi alespon dekorku ode me poslala dal, kdyz jsem te o to pozadala.
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    dasa1143: A já děkuji za bohatou kompenzaci, dvě ze tří neonových stájí pošlu dál.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zase nestihnu TS, kdyz ma byt dalsi akce (ale neni o ni info), mam teda stonek, banany, chlivky na bizony a skusim jeste ty na stromy (z nich taky nemam nektery), ale tak nejak neverim, ze dam za 9 co mi padne ted z posledni sklizne...
    Mohl jsem nejspis dat na noc akcni, protoze nahle mam gumaku az moc...

    Zatim mam vypestovano 16808 bilych / 19576 cernych / 2722 gumiku / z toho odehrano 48 her / 463 minci
     
    milostivas, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, ráno jsem na Baha odkryla tajemnice, koukám a nechce se mi věřit, byli tam dva dráčci. No, tak to bylo opravdu krásné zakončení akce. Mám všechno co jsem chtěla. Věřím, že se všem podařilo získat to, o co měli zájem. Akci dávám palec nahoru:).
     
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No a napadlo mě, že je málo kuponů poslední dobou.
     
    milostivas, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak pro mne akce skončila hodinku před polednem, teď pomažu pro syna do školy, pak banka, koupit mu boty, dvoje mi zlikvidoval ve škole za měsíc (pravda, měl je delší dobu a jaksi oboje v jeden měsíc dosloužily:( ), pečivo a šunku ke sváče /jinej salám nejí/.... a pak mrknu sem, jestli je info k nový akci, co bude nebo jestli ji náhodou neposunuli a nezačne o den déle.
     
  20. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Akce průměrná. Míč se zasekával - hlavně před SK a párty lístky. Z pod. chlévů a sazenic nevypadlo nic, co by stálo za zmínku.
    Celkově kromě stonku zklamání.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.