Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    S mou nechutí k pěstování jsem osela na začátku jen 2 plochy a kousek s tím, že stonek nebude. O&D ale zapracovalo, jednu dekoraci jsem vyměnila ve vzducholodi, druhou mi darovala moc hodná farmářka a tak jsem jen vyzvedla 2 plus stonek a mám ho taky. Ale další pěstovačku asi nedám, 3 po sobě je na mě moc.
     
  2. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím, stonek je v nebíčku a snad se mi ještě něco podaří získat z obchodu, no ZB to nebudou.
    A všem,kteří posílali gum. míček moc díky jste super.
     
  3. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Musím se podělit o radost z taj stájí mám bizona a ze sazeniček další citlivku.jinak opět nezklamali bobři apod.
    Přeji ostatním úspěch
    LV 100
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak se musím rozmyslet co koupím protože kupovat stonek a tři dekorace nemá smysl, čtvrtou nestihnu bohužel:sleepy:
     
  5. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahoj všichni. Tak jsem vyhrála/dokončila hru. Doufám, že stejně tak dopadnou odpoledne i mí KLOKANI v opravdovém zápase. na farmě přeji všem úspěch. Jára
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 Nehazej vidle do hnoje a radsi napis, jaka dekorka ti chybi! Mam prave 93 minci navic, koupim ti ji a poslu! ;) Na tajemne stejne hazu bobika a zbytek me netrapi, takze fofr - mam posledni 2 Fl na darovaci licenci :)
     
  7. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Právě se mi podařilo spustit fotbal-stonek, tak ještě udělám pár mincí a koupím nějaké tajemno.
    a tak za mne vcelku spokojenost - a snad něco vypadne i z tajemniček.:p
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    dasa1143 napiš co ti ještě chybí mám navíc ,pošlu....
     
  9. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři,přesto,že se mi moc do akce nechtělo ,tak stonek už maká od včera ,dnes jsem vyzobala tajemno z obchodu co jsem chtěla mám ,nálepku a párty lístky a SK a tím krám zavírám a farma jde do normálu na chvíli.Všem kdo ještě makají přeji vše co si přejí.
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Je to zasekaný jak blázen. Kopnu a zásek. Kopnu a zásek. A mám o 2 pokusy míň, protože trefím to červený jelito, který bylo před zásekem úplně jinde.

    Možná využiju nějakou nabídku zde přítomných na dekoraci do stonku.
    Mám stonek + "Něco k zakousnutí" a "Poznač si datum" + chybí pár padátek na koupi třetí dekorky (mám 72 mincí takže stačí jeden zápas). Tu čtvrtou ale nezískám určitě. Vyplácal jsem mince na "různé"
    Vědět že to takhle dobře půjde tak napřed beru stonek a dekorky.
    No co už.

    Kdyby se našel hodný člověk se zlatým srdcem, napište do pošty a dohodnem se co bychom spolu mohly vyměnit.

    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

    EDIT : už není třeba, tak mi nepište. Hodná zahradnice už navázala kontakt :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 14/5/17
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hezký večer, prac.víkend za mnou, řádek konečně stonkuje.Snad krom nálepky ještě do zítřka něco vyzobu z krámu;)
     
    petaM2001, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  12. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    hmmm...tak jsem na tom jako bezejmenný, poslední dekorku asi nedám. V lodi je jedna jediná nabídka a nabízející za ni požaduje 7 JC. Tolik jsem jich pohromadě ani neviděla.
    Asi jsem akci trochu podcenila, pěstovala jsem dnes celý den na 2x1 s SH, ale nevidím to dobře. Ráno do práce a tam už čas na farmu nemám. Pokud by chtěl někdo vyměnit ozvěte se prosím. Chybí mi Něco k zakousnutí. Děkuji

    Edit: libakos z celého farmářského srdce děkuji
     
    Naposledy upraveno: 14/5/17
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Posledné výkopy hotové, všetky minihry okrem prvej som mal za 9 mincí. Odmeny ktoré som chcel som si povyberal a farmu dal konečne do normálneho stavu. Zúčastnil som sa aktívne dvoch akcií za sebou, cítim už nejakú nechuť voči tomu neustálemu pestovaniu takže teraz si dám zase od akcií pauzu. :)

    iDavis alias Amanshon
     
  14. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, tak taky jsem po dlouhé době nezvládla stonek, koupila jsem tajemné a jiné věcičky a na dvě dekorky už nevyšlo, myslela jsem že to stihnu, ale bohužel. no nic je to přeci jen hra. Těm co to zmákli gratulace :)!
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já jsem šla po ostatním, na víkend měli jsme toho dost, tak tak, že jsem stíhala otočit kytky. Teď čekám na černé, druhé TCh a uvidím, co v nich bude, ze stromů xxl jalovec, akácie, sekvoje a citlivka! Takže já jsem spokojený tvor, vybráno vše.
    Z OaD 3růžové stáje :)
    Tak tajemné stáje: Bizon, vodní dráček a oranžoví krtci! Za mě supér.
    Chybí mi tak jen myrhovník.
     
    Naposledy upraveno: 14/5/17
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tentokrát se hlemýždím tempem dopracuji ke stonku a nebýt tak zajímavý, tak dvě takové akce v jednom sledu vynechám. Vždy si stanovím jako prioritu stonek, to ostatní je až bonus navíc.
    matlafous, máš recht, tajemné stáje mám ještě v liště, vytáhnu je před expresem a ten zbytek žlutých dokoupím za krejcary:)
    Pokud někdo nemá dekoraci třeba proto, že to skutečně nestíhal, proč by o ní nepožádal? A dá se to pochopit a pomoci , ale pokud to utratí v obchodě za brak a pak mu na dekoraci nezbude?
     
  17. daajen

    daajen Aktivní autor

    Našel by se někdo, kdo by vyměnil dekorku "jsme šampióni"? Už vidím, že to nedám a chybí mi jen tato. Pište pls
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) taky po pracovním víkendu ... ráno a večer si jdu hned zakopat xD Hra je supr a baví mě zobat po hřišti odměny a i když se to seká, pokud dobře zamířím a sekne se to - sekne se i protihráč, kopačák neuskočí na bok a dojde k určenému cíli. Jen, že je to o trase kterou zvolím ... alespoň to tak sleduji :p když se netrefím i bez sekání hry mě dostanou. Na baha stále pěstuji akční a pomalu ďobu odměny, zítra jeden zápas a mám vše kromě tajemných stromků, ty opravdu nechci. Hezký večer a držím palečky ;)
     
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Akce se chýlí ke konci, farmu už mám téměř v "klidovém režimu", je čas na krátký sčot a hodnocení. Odehrál jsem 50 zápasů a získal 435 mincí (47 x 9, 1 x 6, 2 x 3). Získal jsem všechno, co jsem chtěl (stonek, ZB, SK) a k tomu oboje TS navíc. Potud statistika.

    Vezmu-li v potaz, že stonek dává denně tolik TBZ jako všechny moje dekorky v parku dohromady, už to je luxus samo o sobě. Ve hrách jsem získal dalších cca 40 SK (včetně kola štěstí), něco Zuzi a fuseklí, krejcary a BZ/TBZ nepočítaje. Další bod k dobru. 5 ZB je pro mě při bahalevelu +300 víc jak 40 milionů TBZ, což bych honil několik měsíců. Z TS na baha jen 1 durian, ostatní do lišty, na farmě odtajním až zítra. Kdyby padla aspoň jedna novinka, hodnotil bych tuto fotbalovou taškařici v porovnání s trendem odměn v akcích poslední doby hned za nedostižnou královnou. Ale i tak za mě palec hore ;).
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    stěby, na 5 zlatých banánů mně stačí méně, je tam drobná chybička;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.