Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Tak jsem už nevydržela a také si párkrát kopla - i když jsem to plánovala na zítra. Z 24her jsem jen jednou zůstala o 3ks, prostě to nešlo. Takže stav mincí 219. Dnes a na noc jsem dala dlouhošky, ale zítra zasejc růže - chybí mi ještě od každé růže 2,5tis a 270 míčků (pokud to bude za 9) na mé stanovené minimum (stonek), pak už to bude jen o štěstí a síle, co zvládnu napěstovat. Spíš mám obavu o ty mičudy. Banány nebo tajemné by se šikly, mám málo, ale když bude jen stonek, budu taky spokojená a k banánům se dobéřu přes něj (sice je to dál, zato horší cesta) ;)
    Všem, co už mají hotovson, gratulka - ostatní makat, makat - ať je to pokaždé za 9:0 pro domácí ;)
     
  2. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute :music:...taky jsem si čutla a dobrý...jde mi to...pod 9 nejdu:D
    ale řádek nechci...vysosávám jen hodnědávající dekorky :p
    přeji všem plné branky ;)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Svítá na lepší časy - stav = odkopáno 35 zápasů, 302 mincí. Byl jsem nucen jít za 8 mincí, bo přede mnou 4 beci a šílenej Plánička - cválal tam jak Korok! Nechtěl jsem zase zazdít poslední pokus.:sleepy: Tak jsem šel na jistotu. Žádám, bych byl zapsán do listiny střelců a nominaci na zlatou kopačku! Když ji mohl mít Nedvěd, tak proč ne já...:p
     
  4. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, akci jedu, makám, až se ze mě kouří. Střílím jako Pelé a mám zatím 30 akcí hotových, v zásobě 200 míčků, ale není na ně dost bílých, ale už jsou na poli. Mincí 242, 3 x jsem to vzala jen za tři. I mistr se utne. Chci samo stonek, dnes jsem 307 level a každý stonek na baha body je vítán. Ještě potřebuji hoódně ZB, ale nevím, jestli na ně zbyde čas. Vidím to na hodně odřená záda...
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dobré ránko, tak 30 minut před odchodem do práce stihnu přesadit,no a po šichtě večer by mohla být poslední dekorka, tak jsem už v klidu, snad ještě stihnu nějaké jiné věci vybrat;)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno z fotbálku :) tak jsem si ještě zakopala a v obchodě se ukecávala na ty tajemné ... se mi v nich prostě nedaří, tak je v akcích vynechávám. Odkryla jsem je hned ať nezabírají místo ... baha: mravenečník 2x, hrošík, plameňák a dráček xD
    na farmě: žl. krtek (neměla), žl. medvídci, žl. sovičky, lasička a bizoník xD mám velkou radost :p
    Zbylo 40 mincí, černých růží je hodně tak na baha jedu bílé a ještě něco vyzobu. Farmička už pěstuje rostliny do družstva. Držím palečky a hlavně dobré trefy ;)
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak já zatím dala 2 x za 8 mincí, ale jsou to nervy, aby vše vyšlo na poprvé, zítra to musím ukončit, ještě mi zbývá poslední dekorka do stonku, držte mi palečky prosím, ať to dobře dopadne, Vám všem také držím paleček, jen jeden, druhým střílím(ukazováčkem) a musím se pekelně soustředit.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG] to by mě zajímalo kde soudruzi z Německa udělali chybu?no nic jdu si zakopat a po obědě hurá na pouťovou klobásku a pívo:p

    edit preceja ne zhruba okolo 1620 od každé bylo stejně rozpěstováno
     
    Naposledy upraveno: 13/5/17
  9. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Pro příště by se mohly ovce nějak očíslovat aspoň v pláncích tady. Jak má člověk tušit, že když se kope přesně napříč hřištěm, tj. ovce jsou ve stejné úrovni, tak to jde jen jedním směrem a tudíž ten lístek do tomboly nezíská. A nebo tenhle směr úplně vynechat a kopat vždycky jen šikmo, aby bylo jasné, protože zpátky se jít nedá.

    petaM2001 - že by jednou při setí zbyly jen 2 semínka černých a než vyrostla další várka, byl počet automaticky doplněn na 5?
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bida bida, no skoda ze bud mam 3 nebo 9 - vetsinou nahodna strela...
    Zatim mam vypestovano 18222 bilych / 8686 cernych / 1926 gumiku / z toho odehrano 24 her / 198 minci
     
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Dobré mokré dopoledne.
    Jupíííí, stonek stonkuje. Mám velikou radost.
    Držím palce všem kdo ještě finišuje.:):):)
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já jsem dobrá trubka takže 41 pokusů za 9 a 2x jsem zamířil na 5 já jsem ale suterén kam jsem čuměl sám nevím:music:nu což stonek je doma a ještě zbylo na banányxD
     
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z tajomných chlievov axolotl síce nepadol, no za to sa objavil môj druhý hroch. :)
     
  14. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Chybí míčky takže jsem toho zatím odehrál asi jako Rosický ale snad to napadá. Všem ostatním hodně míčků, přesné přihrávky a stoprocentní zakončení.
     
  15. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Pokud nedojde k nějaké neočekávatelné přírodní katastrofě na stadionu, funkční stonek bude dnes navečer doma. Takže na noc půjdou poprvé dlouhodobky, abych si nasyslil ještě nějaké gumíčky na zítřejší hamounění v čutkvelbu :D.
     
  16. lenbeno

    lenbeno Rádoby autor

    Ahoj,zachrání mě dobrá duše?Omylem jsem koupila 2x dekoraci POZNAČ SI DATUM a chybí mi Něco k zakousnutí a Jsme šampioni.
    Je někdo komu taky chybí dekorka do stonku ochotný udělat se mnou výměnu?Jedná se o kus za kus.
    Samozřejmě se budu snažit revanšovat.Jinak stonek nestihnu:cry:
    Moc prosím
    Výměna už proběhla díky hráčce Olivce1180.Tímto jí moc děkuji a dodělám i stonek:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/5/17
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dobré poledne :).
    Tak jsem odkopala 44 pokusů, na víc nejsou míče a uvidí se, kolik se jich ještě sejde, dokud budou, dotud se budu snažit vybrakovat něco z obchodu.
    Mám funkční řádek a banány jsou doma, takže hlavní cíl splněn a vlivem okolností jsem opět poblíž počítače namísto výletu, takže ještě možnost něco napěstovat mám. Ve střílení se nejvíc odráželo občasné seknutí, které způsobovalo, že míč vyletěl v jinou sekundu, než byl vyslán, což byla voda na mlýn obránců. To se bohužel nedá ovlivnit a ani zamačknutím myšítka se nic neřešilo, protože touto cestou ve chvíli, kdy se to kouše, míč nebyl vypuštěn vůbec. Jinak ale oceňuju, že když došlo k úplnému záseku, případně odhlášení ze hry, tak jsem se po přihlášení vracela do minihry v místě, kde byla ukončena, nepřišla jsem ani o odehranou část pole, ani o kytky a míčky za fotbalový míč.
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Z kolonky "různé" mám co jsem chtěl (takže všechno)
    Gumíčků mám na pár her a něco ještě napadá, takže si párkrát kopnu a uvidím co a jak si vyberu z obchodu.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Toz i ja hlasim stonek aktivovan... 2x za 3 mince (seklo se), jinak plny pocet. Do vecera otocim jeste cerne i bile a pak se uvidi (padatek dost a stale pribyvaji), ale nejspis zobnu jeste nejakou dekorku navic. Drzim vsem pesti, at dokonci - tentokrat to stoji za tu drinu, ale ruze uz mi lezou i usima xD
     
    Naposledy upraveno: 13/5/17
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Jupí, podařilo se, stonek je aktivován, ale byly to nervy do poslední chvíle, (35 x 9+ 2 x 8 je 331),zatím odehráno 37 zápasů, jestli se ještě podaří něco navíc, budu ráda, držím palečky všem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.