Fotbalová horečka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Fotbalová horečka ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 9.5. od 14:00 hod. a končí 15.5. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodiny...
    Na začátku akce dostanete 5 ks od každé. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodiny je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodiny dodávat, vždy nejprve zasejte.

    Bílá fotbalová růže
    [​IMG]
    Základní čas: 4:00 hod.
    Základní zisk: 48 BZ/TBZ
    Od levelu: 3
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé bílé fotbalové růže vyměněny 1 ks = 2 BZ, 2 TBZ, 2 kr.

    Černá fotbalová růže
    [​IMG]
    Základní čas: 6:00 hod.
    Základní zisk: 72 BZ/TBZ
    Od levelu: 3
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé černé fotbalové růže vyměněny 1 ks = 3 BZ, 3 TBZ, 3 kr.

    Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů vyskakovat...

    Gumové míčky
    [​IMG]
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x gumový míček.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Gumové míčky můžete také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 90 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 270 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé gumové míčky vyměněny 1 ks = 15 BZ, 15 TBZ, 20 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží

    Koš brankáře (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 30 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    60x bílá fotbalová růže
    60x černá fotbalová růže
    50x gumový míček

    Koš útočníka (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 75 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,79 €
    [​IMG]
    175x bílá fotbalová růže
    175x černá fotbalová růže
    100x gumový míček
    1x kupón na pomocníky (3 hod.)

    Koš rozhodčího (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 197 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    800x bílá fotbalová růže
    800x černá fotbalová růže
    300x gumový míček
    1x kupón na pomocníky (3 hod.)
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže
    [​IMG]

    Pro spuštění minihry šipkou v zeleném kruhu potřebujeme 350 ks bílé fotbalové růže, 350 ks černé fotbalová růže a 30 ks gumových míčků.

    Hru začínáme výkopem z úvodního postavení:
    [​IMG]

    Všichni spoluhráči, kterým můžeme nahrát míč, mají kolem sebe pulsující bílou auru:
    [​IMG]

    Pokud spoluhráč auru nemá, není možné mu z aktuální pozice míč přihrát. Protihráči, kterým je třeba se vyhýbat, jsou označeni červeným kruhem:
    [​IMG]

    Někteří spoluhráči i protihráči se pohybují po stanovené trase, v takovém případě je tedy třeba přihrávku správně načasovat:
    [​IMG][​IMG]

    Jakmile zamíříme přihrávku na aktivního spoluhráče, vytvoří se tečkovaná spojnice a kliknutím myši přihrajeme míč. Na herní ploše můžeme rovněž sbírat odměny v případě, že spojnice prochází ikonou některé z odměn:
    [​IMG]

    Sbírat můžeme hvězdičkové mince, BZ, TBZ, krejcary, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, Zuzino ultrahnojivo, superkrmivo, párty lístky a parfémy. V jedné hře můžeme získat maximálně 9 hvězdičkových mincí (3 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 4-6 vstřelením gólu).

    V případě, že přihrávku zachytí soupeř (protihráč v červeném kruhu), míč je zničen. V každé hře máme 5 pokusů (míčů), hra není časově limitována. Cílem hry je samozřejmě dopravit míč pomocí přihrávek do soupeřovy branky:
    [​IMG]

    A takhle to vypadá celkově:
    [​IMG]

    Tentokrát máme celkem deset různých rozestavení herních polí, která se střídají:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Získané hvězdičkové mince pak můžeme utratit ve Fotbalovém obchodě za odměny dle vlastního výběru. K dispozici nám budou tři kategorie odměn, vybírat si můžeme zcela libovolně, jedinou podmínkou je mít dostatečný počet mincí. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdičkové mince vyměněny 1 ks = 50 BZ a 25 kr.

    Novinky - dekorace lze koupit opakovaně, řadu na stonek pouze jednou
    • Něco k zakousnutí - 80 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 24:00 hod. 1900 BZ/TBZ, velikost 1x1
    • Poznač si datum - 80 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 24:00 hod. 3800 BZ/TBZ, velikost 1x2
    • Jsme šampioni - 80 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 24:00 hod. 3800 BZ/TBZ, velikost 1x2
    • Hranice - 80 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 24:00 hod. 7600 BZ/TBZ, velikost 2x2
    • řada na magickém stonku - 11 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      Kouzelná moc: 250x váš Bahamarama level TBZ, další aktivace: 12:00 hod.
    Klasické - lze koupit opakovaně
    Různé - lze zakoupit pouze jednou - po zakoupení se přes obrázek objeví nápis Vyprodáno
    • všichni pomocníci na 24 hod. - 30 hvězdičkových mincí
    • 10x hvězdička - 30 hvězdičkových mincí
    • 60x superhnojivo - 25 hvězdičkových mincí
    • 30x Zuzino superhnojivo - 35 hvězdičkových mincí
    • 20x superkrmivo - 12 hvězdičkových mincí
    • 5x zlatý banán - 50 hvězdičkových mincí
    • 5x párty lístek - 20 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný bahama výběh "Kobalt" - 40 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný výběh "Palladium" - 40 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný strom "Bajkal" - 20 hvězdičkových mincí
    • 5x podivuhodný bahama strom "Maui" - 20 hvězdičkových mincí
    • nálepka - 5 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
    Přejeme skvělou fotbalovou zábavu!
     
  2. hrrnek

    hrrnek Zelenáč fóra

    Tak to už tu taky bylo:)) Ale jdu do toho...
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak zítra s chutí do toho :)
    Ať se všem daří ...
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    a jejda, a je to tady ... opět pěstovačka a padátka ... bude to adrenalín, tento týden mám pracovně dost nabitý
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak potřebuji 132 mincí, stonek tentokrát nechci. Protože mě tato akce nebere, tak si dám opravdu jen pár her xD
     
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky

    super druhá akce po sobě, kterou mám na farmě oblíbenou ;)
    a dekorace tedy jsou parádní příděl BBZ/BZ,
    no hoši a děvčata v RT by měli také vzít v potaz nějakou podobnou akcičku,
    ale v hokejovém hávu, přeci jen květen je zaslíben hokeji ;)

    Těším se a to zas jo ;)))​
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a zase opakovačka copak došli nápady?
    :music:
     
  8. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já se těšila, že na hřišti seberu zase pár prken. Aspoň v obchodě mohla být bednička s nářadím nebo ještě lépe samotná prkna.
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já popřeju všem, kdo se zúčastní, hodně štěstí. Do téhle akce já nejdu. Nebudu mít čas na 2 akční, navíc tato minihra mě přijde nejšílenější ze všech, nebavila mě nikdy, u fotbálku se to vždycky neskutečně sekalo. Ušetřím si nervy.
    Na tajemno taky náladu nemám (po Ingrid), ty oranžové chlívky mě chybět nebudou.
    Takže po x letech vynechávám a pojedu v režimu ráno/večer.
    Kdo se na akci těší, užijte si ji ;)
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    No zrovna jsem to chtěla napsat, jak by se akce pozvedla převlečením do hokejek, puky by se určitě taky daly z nějakých plodin napěstovat :p.
    Do akce jdu, co budu stíhat, nevím, taky mám nabito a při tomhle tempu si ani nelze čas přizpůsobit, neb není ani jeden den, kde by se to mohlo koncentrovat... Fotbal se mi poprvé moc líbil, druhé opakování už bylo opakováním, navíc se děsně sekala minihra, což se obávám bude podobné i tentokrát. Už se ani moc netěším, i když minihra je z těch dobrých. Smůla, že to jede hned po Ingrid, stejný princip nekonečného pěstování. Nadšení necítím.
    EDIT: Motivační je pro mě řádek - 250x level TBZ se pro Baha velmi hodí, to rozhodlo, proč nedoplňuju zvěř a neudělám si týden svobody pro družstvo. Na řádky mě utáhnou skoro vždycky. 8)
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vloni se mi tahle akce moc líbila, tak ji určitě plnit budu i teď. Ale myslím, že byla u příležitosti EURO 2016 nebo se pletu? Chci tím říct, proč ne hokej? :)
    Jo, tak Sovinka opět rychlejší :D
     
  12. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak jsem se nejprve podívala co bych vsechno chtěla a pak spočetla co potřebuju a vychází mi to kolem 20.000 od každý kytky a temer 2000 padátek tak uvidime jak to pujde.
     
  13. AnickaKar

    AnickaKar Pisálek fóra

    Než napěstuji na stonek s dekoracemi tak bude konecxD
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jinak chci hlavně stonek a banány a pak se uvidíxD
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Opet desetitisice kytek bez napadu! :wuerg: Pustim se do akce jedine kvuli radku (ten dava sakra slusny pocet TBZ denne) a ZB, ale nadsena z dalsi pestovacky bez pauzy tedy nejsem :eek:
     
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Škoda - minule bylo v cenách 60 SK za 28 mincí. A 1 čut byl za 510 bílé - 260 černé - 30 gumíčků. :sleepy: Jdu si spočítat cochcáky, abych se mohl zhroutit, kolik toho zase bude potřeba napěstovat a vyhopsat ;).

    Edit: fuuuuj :wuerg:. Jsem málem dvakrát za sebou omdlel - poprvé, když jsem si spočítal, kolik dává stonek TBZ. Fakt 250x bahalevel, není to chyba? Podruhé, když na mě vylezlo, že to znamená minimálně 2x 13 000 kytek a přes 1100 padátek o_O. Adieu, stonku! Vidím to na SK, banány, pártylupeny a možná něco tajemna k naštvání :D, to dělá bratru něco přes 100 mincí, takže tak 15 her. To už jsou výrazně rozumnější čísla :music::music::p.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  17. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Je toho hodně na pěstování,ale jdu do toho jako vždy!
     
  18. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    • Příspěvek obsahující jen smajlíky = spam. Pajda361
    :mad::mad::mad::cry:
    ajaj zase malér,už mám výstrahu,poučení pro příště,jen číst,nic nevkládat,nediskutovat.Připomíná mi to doby držet ústa a krok.Jinak co je na tom když vyjádřím pocity smajlíkama?Kdyby jich bylo 50,tak prosím,spamuji ale takhle?
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm tedy zase pěstování a hned po sobě,už mě to nebaví,chtělo by to nápad na něco nového...
     
  20. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Teda nějak nechápu proč fotbal, když se hraje hokej ne? Mohli to být hokejisti. Fotbalisti už tu byli.
    No nějak jsem to nepochopila, proč je to zase úplně stejný.:-(
    Přitom stačilo tam málo, předělat obrázky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.