Fotbalová horečka 2022 (16.11. - 22.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pecko1234 - ano, do 22:00 :)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, pikolka je v liště, můžu jít spokojeně do procesu. Co přes den stihnu napěstovat, večer odehraju a vyměním za nějaké vrtulky, na druhou bednu už to nevyjde. I tak je to fajn, původně jsem počítala jen s řádkem a doufala, že stihnu záclony. Ještě že fotbal končí až v deset, doma budu něco málo po deváté :)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/22
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Z tajemna žádné veliké překvapení se nekonalo. U mě aspoň 1 Albínská sekvoj, u výpliva ani to. Přesto akce byla fajn, určitě lepší než tolik chválený, některými spoluhráči, lov příšer.
    Při fotbálku se mně 2 x podařilo 90 bodů, ale potom ať jsem se snažila jak chtěla už se to nepodařilo, zvláštní.
    Přeji všem pěkný den a kdo finišuje = ať se daří.
     
  4. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem stihnul všechno co jsem měl v plánu vybrat,pikolky,záclony,stonek s dekorkama,PL, nějaké SH a ZS ještě večer bude kolem 500 hvězd. mincí,pod.výběhy moc neberu nikdy z nich nic nového nepadne. Tak uvidím večer na co ještě zbyde.
    Picbedny nechám zase v liště už jich čeká 23.
    Pěkný den a ať se daří kdo ještě kope do mičudy;)
     
  5. Lucinka19

    Lucinka19 Zelenáč fóra

    Ahoj,nebudete mít dekoraci navíc ?Mám mince jen na jednu.Vůbec nestíhám.Díky Lucka
    Skali,že jsou jen po jedné jsem si nevšimla.Děkuju
     
    Naposledy upraveno: 22/11/22
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lucinka19 - ahoj, problém je, že dekorky do stonku Fotbalová horečka 2022 lze vyzvednout jen po jednom exempláři. Nicméně můžeš to zkusit při O/D (půjdou-li obchodovat). A možná se objeví v některé z dalších akcí Fotbalová horečka ;)
     
  7. Natalli.

    Natalli. Pisálek fóra

    Tak za mě tohle skvělá akce, i co se odměn týká... Po tom příšerným lovu příšer se tohle povedlo:inlove:
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali - jsem trochu zapomněl, že je akce vlastně prodloužená, a proto to tedy vidím do večera ještě na (doufám) 2 sklizně
    Chybí kolem 20 mincí na druhou bednu se vším zajímavým
    Ale tajemno uvidím, jestli koupím, protože záleží na rostlinách a taky na počtu mincí

    Edit - tak nakonec jsem koupil i tu druhou pikolu (jsem docela překvapen)
    a zakoupil jsem nálepku a 2 záclony pro ty klauny

    Dohromady jsem získal přes 1200 mincí
     
    Naposledy upraveno: 22/11/22
  9. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Zdravím vespolek,
    taky jsem jela až doteď, co se dalo, ale nějak tomu nerozumím :eek:... Ráno po zasetí mi zbylo od každé růže 118 kousků ... propočítala jsem to do večera na 3 sklizně - 6 kousků z pidi pole s MJS a bonusem z KŠ 100% ... 118 +1212 sklidím (202*6) -202 zasadím+1212-202+1212=3350 ... na 8 her je třeba 424 * 8 = 3392, tj. chybí 42 růží od každé ... tak jsem naklikala na 14 polí černé i bílé růže Zuzu tj. * 3 = 42.
    Po sklizni jsem ale měla bílé růže o 5 ks míň :eek: než černé ??? kdybych někam nedala Zuzu, tak bych musela mít míň o 3 nebo 6 kusů ??? Tak jsem ještě na další várku dala Zuzu na 2 pole bílé růže abych měla 6 navíc a 1 kus by měl přebývat ... no a před chvílí jsem sklidila na poslední 3 hry, ale hrát můžu jen 2x :music: ... černé růže mi zbylo přesně 424 kusů, ale bílé mám jen 422 :music: :music: :music:

    Najde se tady někdo s logickým vysvětlením nebo jsem někde udělala chybu :sleepy: .
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kubíkpytlík - podobné zvláštnosti som mal aj ja,ale neriešil som to,nechcelo sa mi.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Škoda, tak ráda bych fotbálek hrála dál. Mohl by být alespoň 14 dní....xD anebo být častěji.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak se mi nakonec povedla i druhá pikolka. Chybí mi 11 ks černé růže, mohla bych odehrát ještě jedno utkání. Co už... ;)
     
  13. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Stonka, piccolo debne a zopár drobnosti nakúpene. Dúfam že sa zadarilo aj ostatným získať predmety ktoré ich v obchode zaujali. ;)
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    riadok funguje, viac neriesim :)
    pre mna akcia uspesne ukoncena :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.