Fotbalová horečka 2022 (16.11. - 22.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Už to sviští na cvičišti, stonek v plné parádě. Ještě trošku zalaškovat a nahnat domů piccolku. Ty další dekorace, myslím, nepotřebuji, nicméně uvidím, co se dá ještě zvládnout;)
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Padátka mám v zásobě. Za mne hodně dobrá pomoc, že padají ze všech polí. Stonek už dávno stonkuje, picolky jsou také doma. Teď pokouším ocelota. Zítra vysadím tajemný chlívky a určitě konečně dopadne.
     
  3. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Taky mám stonek, všechny zástěny a jednu pikolku ještě dvě hry a bude i druhá a dál uvidím co si vyberu. Přeji hezký večer.
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    k. vitek Mě se to podařilo jednou, ale to byla náhoda, těch 18 mincí dostaneš i když trefíš spoluhráče vždy jsem zkoušela
    4 pokusy a ten poslední pokus jsem dojela do konce vybrala jsem si všechno co jsem chtěla řádek a dekorace, pikolky bedny s bonusy a party lístky ještě budu mít 2 hry a končím.
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, mám ohromnou radost ze skoroocelotů mám ocelota. No musím ho nakrmit SK.
     
  6. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ešte vybriem skoromole a tajomné sadenice na zemiakový strom, ocelota zoberiem na istotu zo sezóny. Do konca ešte 48 hodín.
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Kopanou jsem právě ukončila a mýtinu vrátila do původního stavu. Vybrala jsem vše, co jsem chtěla a ráno bude překvápko co vypadne ze skoro můr :sleepy:. Pikolky zatím stále syslím v liště ...
    Dobrou noc a krásné sny
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě chybí 8 mincí na pikolku -.-
    Pěstuji stále a stále a uvidíme, jak to dopadne.
    Tu jednu pikolo dám, ale uvidíme, kolik toho napěstuju. Třeba bude i ta druhá, a aj kdyby ne, tak koupím tajemno
    Ale v přepočtu už toho do Vánoc nesmím nasbírat tolik, vyšlo mi to na nějakých 229 ks tajemna v lištách :p
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Právě jsem zprovoznila řádek, bezva. Zbylo mi deset mincí, jako počátek na pikolku. Snad napěstuju alespoň na jednu, SH dávat nebudu, to bych uděllala, jen kdyby mi chybělo něco do řádku. Takže na tu mou pěstovací hrůzu jsem spokojená; řádek mám, záclony mám, nálepku taky, co si víc přát :)
     
  10. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Jsem moc ráda,že jsem nevybočila z klasiky ze stájí na ocelota - červené opice,oranž.papoušek a nártoun.Co bylo z prvních 3 ts to už nevím,jen jedna okapi.Záclony mám zatím 4,z picolek vílí pramen a geniální....nálepky neberu,nejsou kam dávat a na co.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/22
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Piccoly by byly, řádek už dávno, nálepka je asi povinnost :D víkend byl pracovní tak mi to moc nešlo, únava dělá hodně a reflex se trefit při některých střelbách byl dragédní.. tam překáží dost protihráč když jezdí současně s mým.. tak těch *mincí moc nemám, ale dnes jsem si vytočila pár bonusů, tak se budu snažit něco napěstit a nastřílet hodně dobrých gólů do plných :D
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, na vzpomínku přece. Album je malé, tam mám jen jedny z prvních, ale když se podívám na levou stranu, jsou tam seřazeny jak vojáci při přehlídce a je to milá připomínka toho, co jsem udělala a taky kde hledat výsledky akce, občas se v tom ztrácím ;)
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Ocelot je doma, konečně, nemusím čekat na konec sezony. Mám radost.
     
  14. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Stonok je už zabehnutý, jedna pikolka doma z nej Nemrtvy poklad (takže nič moc) akurat som dala na baha 3 záhadne výbehy, snad bude konečne ocelot :)
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem úspěšně dokončila a farma už opět skoro v běžném režimu. Vyndala jsem na plochu všechno tajemno - tak to bude ráno veliké překvapení. Už se těším.
    Přeji všem pěkný večer.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak i piccolo bedny jsou doma. Mám tedy vše, co jsem chtěla. Bude i něco navíc. Za mince nejspíš pořídím nějaké vrtulkové hnojivo, protože jej mám nedostatek. Nebo PL. Rozhodnu se dle finálního počtu.
    Ještě jsem automaticky zasela, takže farma půjde do původního stavu zítra ráno, aby navečer byla opět zbourána (pokud bude akce na daných plochách).
    Bedny teď odkrývat nebudu. Leží společně s hromadou ostatních v liště a budou čekat na Štědrý den.
    Hezký večer všem.
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Ještě sázím, sklízím, ale už jedu jen MJS + voda + hnůj ;) Z Fotbalového obchodu vybráno toto
    [​IMG]
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Na to ze som mala malo casu a o vikendu som nahanala gumkace,tak som spokojna ;) Dnes som bola rada ze som v robote stihla vsetko co som mala a tak cas na farmu nebol. no este za chvilku pozbieram akcnu a zasadim este na noc. Futbal ma bavi a hlavne je to rychlovka :music: Stonek stonkuje z 2picoliek som cakala ze konecne vyskoci florenak ale vyskocil genius a aspon carovny klobuk,takze som spokojna,ked neprsi aspon kvapka :D este som si zobrala posilky,zaclony a kupony, samozrejme nalepku.Dake hviezdicky este ostali tak rano sa rozhodnem co si este vyberiem :) Bosorka ma problem kuponmi tak ako prve som jej zobrala tie a potom picolky a z tych vypadli 2 kytice a prisun 60 1h. kuponov je isty :) zavesy aj posilky a na stonek nevydalo. To jej musi stacit xD
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám 118 mincí protože jedna hra mi vůbec nevyšla -.- Obránci chytili úplně všechny balóny
    Zítra jdu k zubaři, takže do 14:00 snad ještě něco bude - doufám, že odehraju alespoň 2 hry a se slušným počtem mincí i na tu druhou pikolku, jestli ne, tak bych koupil nějaké to zmiňované tajemno
     
  20. pecko1234

    pecko1234 Zelenáč fóra

    Honzulka05
    akcia trvá až do 22:00, ak mám správne info?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.