Fotbalová horečka 2022 (16.11. - 22.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Peto121- děkuji za nápovědu, ale když nám teď přidali plochy na vypadávání míčků, tak to snad stihnu, na poslední dekoraci do stonku mi ještě chybí 90 mincí, to už není zas tolik, snad stihnu i uprage na ty balónky, ostatní mi nevadí, přeji všem teď lepší střílení.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To s těmima padátkamima je dobrá zpráva, hlavně v momentě kdy jsem akci chtěl ukončit a na truc jsem všade zasadil Brokolicu. Tobude vejvar že mi rupne cévka.
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ani nevím kolik her jsem odehrála, každopádně stonek je už kompletní. Zpráva o padátkách ze všech ploch potěšila, ale budu muset zbourat mýtinu, kde jsou nějaké stáje a dekorky. Naštěstí mám Premium tak to není problém. Zkusím podle Ciri13 nasadit karafiát, ten jsem nepěstovala už hoooodně dlouho a snad něco napadá. Momentálně mám napěstováno asi na 10 her tak už jen nahnat gumové míčky. Kolo samozřejmě nedalo absolutně nic, poslední bonus na rostliny právě končí tak si musím vystačit jen s MJS - voda - hnůj. Času dost, nikam nespěchám. Venku je nevlídně, prší, fouká vítr a do rána má mrznout tak se budu mezi vařením a úklidem flákat na virtuální farmě a ono to nějak dopadne. Stejně jako kančí guláš, který dnes vařím prvně ;)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Také jsem napsala na podporu a mince mi byly připsány ;)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    kutilka70
    Prosím tě a napsala jsi o kolik jsi přišla a v které hře ? Mě se také nepřipsaly, ale nevím u které minihry to bylo
    Pitrýsek47
    Díky, zkusím napsat na podporu
     
    Naposledy upraveno: 18/11/22
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    moncicak7070
    Ano. Napsala jsem u které a kolik (protože jsem to věděla)
    Ale 100% to nepřipisovalo v levelu 5 hned při tom prvním výkopu.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nejsem kutilka, ale nenapsal jsem kolik chybí, ani v které hře, protože jsem je zpočátku nepočítal. Požádal jsem jen o prověření účtu (+ další info), s omluvou kdyby mi žádná mince nechyběla. Jsou tam chytruliši, neboj zjstí vše.
    Sklidil jsem akční a vida, míčky skáčou jako gumové:D.
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nejako nechapem prečo idu teraz padátka na všetkých plochách. sa hráči sťažovali, že to nedavali alebo?
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 co není jasného na větě, že na základě zpětné vazby od hráčů byl zvýšen počet ploch, na kterých padají padátka?
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    čital som iba to posledne oznámenie to preto.
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    No konečně!!!!!Komu se rozsvítilo v hlavě,že přidal padátka i na ostatní pole?Už jsem chtěla skončit.Dala jsem si za cíl jen pikoly a nástavby,ale teď už je to lepší.Snad to tak zůstane.Nasázet není problém.
    FA238....BAHA799(800 naskočí ráno)
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Díky těm přidaným plochám na padátka jsem už získala tu poslední dekorku a tím pádem je stonek v provozu, teď se soustředím na uprage na balónky, spokojení musí být snad už asi všichni.
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Super že přidali vypadávací plochy, aspoň jsem dostala dvě dekorky a půjde to rychleji i pro ostatní věcičky, do včera jsem měla jen řádek.. jen jednu hru sem pokakala byly z ní jen 18 * mincí :oops:
     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám komplet stonek,závěsy na továrnu a obě pikolky.Z toho co mi zbylo jsem vzala trochu hnojiva .Končím.
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Co jsem tak počítal, tak mi chybí 438 mincí na všechny dekorace do řádku. Předpokládám, že za víkend to snad dám, protože těch mincí je fakt hodně a tahle akce mě celkem baví
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vybrané upg továrny, pikolky, stonek s dekoracemi a dva kupony na pomocníky :) sice bych mohla skončit, ale mám ještě napěstováno, tak ještě něco vyberu, na vedl. mám upg a pikolky, stonek asi nebude, uvidím jak to půjde, ale když teď padají padátka, asi nebude napěstováno, pojedu až do konce a třeba to zvládnu
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Mám řádek a dvě dekorky. Taky jsem moc ráda, že přidali plochy na padátka jinak to byla bída teď je to super. Času je ještě dost tak uvidím co si budu moc dovolit vybrat z obchodu. Krásný den a fajn hru.
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Stonek aktivovaný 8)
    Jestli mi to takhle půjde, asi zvládnu i upgrady k továrně... Další cíl 2 ks bedny piccolo.
    Ehm, konečně se totiž KŠ umoudřilo a po 70 zelených + 40 modrých lístcích mi dalo 2x +100 % na 24 hod. A tak vyškrabuju SH, rozložila jsem pohoda pole a s Vánočkou a Bílou kyticí "jedu" akční na pohoda polích... tak napěstováno bude. A když změnili způsob vypadávání gumových míčků, třeba budou i vypadávátka ;)

    PS: Ale fakt nepamatuju, kdy mi KŠ dalo naposledy nějaký bonus +%? Někdo na Kole vytáčí neustále a někdo... no nic. Usadila jsem Farmu tam, kde usadila, tak s tím musím hospodařit.
     
  19. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak stonek hotový,upgrady dneska ráno všechny + nálepka.Mířím na piccolky.Hezký sněžný den.;););)
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    A přeci je tam schovaný...z druhé akční pikolky vyrostl floreňák ,sice už sedmý ,ale i tak potěšil ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.