Fotbalová horečka 2020 (15.7. - 21.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak ja som ako Pán vybral najskôr sezónne body,dekorky do šedého riadku,ktoré som zháňal asi pol roka,potom samé hlúposti a nakoniec riadok a dekorky do neho,veď do stredy to dám!:music: No,akurát,že akcia končila dnes,takže som bez jednej dekorky!!! :wuerg: Pri OaD skúsim šťastie,ale nevadí,aj tak som z akcie vysosal dosť!;)
     
    Y_n_O, -migos- a matlafous123 tohle ocenili.
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, nějak jsem zapomněla, že akce končí ve dvě a ještě před polednem jsem zasadila další, a ani si nepořídila v obchodě za h.mince nic, tím pádem o ně přišla, ale to je moje chyba, byla tu u mně návštěva, tak to takhle dopadlo.
     
    k.vitek, Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No skoro bych mel chlivky, ale netrefil jsem ve finisi jednu branu... na stromy uz jsem ani nepomyslel... a s 5 mincema nebylo ani na nalepku, to jsem teda dopad :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.