Fotbalová horečka 2020 (15.7. - 21.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Ciri13,

    aby jsi získala stonek se všemi dekoracemi + všechny sezonní body tak budeš potřebovat 1040 mincí... přeji ti fajn hru Natali
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek komplet :)
    Kaolíne, to bych musela vidět, jak to hraješ... fakt nechápu:cry:

    Teď už jen, co si vyberu. ;)
     
    davidson00, Jonsdorf a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jdu se pochlubit, jaký jsem koumes a umělec.
    Já tu marťano-merkelovskou (Jonsdorf) penaltu jednou nedal. Jo, nedal.
    :DxD
    Nějak se mi zašmodrchaly všechny čtyři a najednou jsem nevěděl, kterou mám kopat. Trpělivost
    byla hned fuč a hele, 0 mincí. Prý si z toho nemám nic dělat, že se to stává, utěšovala mě hláška.
    Přiznejte se, stává nebo jsem v tom sám?
    Tak jo, navzdory tomu stonek už stoná a jedu dál. I ty dvě krajní mince se mi povedly, heč.
    :D
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že já blbaňa nezasela ráno na pohopole... Naivně jsem se domnívala, že v průběhu dvanáctihodinové směny alespoň dvakrát sklidím a zaseju; ono pjud. No, snad to bude lepší, spát ještě nejdu a poslední setí bude na ta tečkovaná pole...
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné nedělní ráno fotbalový nadšenci...
    Zjistil sem že není vůbec snadné zahrát špatně, tak aby se vybralo co nejvíce mincí.
    Je to jako hudebník co má absolutní sluh, aby zahrál špatně.
    Naučil sem se ovládat i ty blázny co tam běhají jak křeček v tom, no, no v tom kulatém. A tak jediný problém je zakopnout míč, povede se jen když to nepotřebuji.
    A to je při tak krásném nedělním ránu na splachovač.
    Rozhodl jsem se utkání tedy odpískat, jedeme k vodě než začne bouřit, snad nás nesežerou komáři a klíšťata, tak že prima den ať děláte co děláte...
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No vidíš, já bych k vodě ani netrefila, je tu od rána mlha přímo londýnská. Ale přibližně tuším, kterým směrem ta Sázava je. Co se týče motivace k čutání, je na velice nízké úrovni, takže se ani nesnažím. Vykopala jsem stonek a jednu dekorku.
     
    Y_n_O, davidson00 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Taky už mám stonek.Paráda!A získala jsem už 2 kupony,takže to jde;)Díky za info
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Stonek hotovo,na ploše 3ts na "agamu", a surikatu,tak uvidíme.
    Takže ze surikaty dráček žl,z agamay - surikata,krokodýl or.,lev oranž.Až budu mít víc hvězdiček tak si koupím znovu "agamu" a uvidíme
    Na ploše jsou další 3 ts na agamu,za 5hod se ukáže co se vyklube.
    vyklubala se surikata,chobotnice oranž a nosorožec oranž.Aspoň tak,mohla jsem dopadnout hůř.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/20
    modro.ocko22 a davidson00 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tady je taky mlha jako kdysi v Londýně ;) na hřišti taky, protože to jde jako když nejde, bonusy se na mě jako vždy jen smějí, stonek mám a jednu dekoraci.
    Zkusil jsem na vedlejší farmě vykopat další dekoraci (možná půjde poslat) a k té třetí se tady nějak doplazím, ale už mě to moc nebaví.
    Kupóńy mám, dnes se ovce rozhýbala, tak jsem jí přihrál.
    Edit: stačí si postěžovat a jeden bonus na 6h +1 přiletěl:) aspoň něco, tak bude i třetí dekorace.
    Míčků mám dost, ale růže mě neba pěstovat.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/20
    Jonsdorf, matlafous123 a davidson00 tohle ocenili.
  10. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak se mi to zdá nebo fakt ty míčky padají tak málo a ještě jen z jedný farmy
     
    dolarka10 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - taky mi míčky chyběly, tak jsem dala na divokou louku na noc vyšlechtěnou pohanku. Z té to ráno lítalo pěkně ;)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Hotovo vcera, jen cas na obvykle hodnoceni uz nevysel. Tentokrat jako ve skole: 2
    Pohodova akce se slusnym radkem i ostatnimi odmenami vc. starsich dekorek, ktere dost hracum z minulych akci chybely a pri OaD byly tezko sehnatelne. Nenarocne mnozstvi akcni kytky na hlavni odmeny, pajdatka bez problemu. Slozitejsi minihry se stridaji s vylozene lehkymi. Extra minus jsem na teto akci nenasla (prilis jsem tedy nepochopila vyznam dvou akcnich kytek se shodnym casem rustu), ale zas takovy zazrak, abych dala cistou jednicku to taky neni (o te bych uvazovala v pripade, kdyby se akcni pestovala na Baha) a pulky nerozdavam (max. nakopavam) :p;)
     
  13. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Skali, jakou vyšlechtěnou pohanku? Já sázím jen na hlavní louce, všude kolem mám zvířata na dalších polích, je málo herních ploch a nechce se mi to kopat
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    K slovnímu hodnocení Matlafous se připojuji, protože ale nenacházím nic, co bych považovala za mínus, dávám 1 - tak jako ve škole ;)
    Zkrátka pohodová prázdninová akce.
    Hlavní ceny mám vybrané a teď pěstuji na bonusy, uvidím, co získám.
    K těm dvěma druhům akční - řekla bych, že to má čistě "vizuální" důvod. Mičudu na fotbal si každý zkrátka představí jako černobílou :)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - vyšlechtěnou ve skleníku = pokrácená doba růstu.
    Padátka padají jen na divoké louce - z rostlin a stromů.
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak mi chybi jeste 3. dekorace - Dvojity zasah.
    Jde mi to dnes jako psovi pastva... chybi mi 1 sklizen denne, ale potrebuji se take trochu vyspat. 2 tydny pryc, jsem spraskana jako pes. Tomu rikam řádná dovolená -.-
     
    modro.ocko22, Y_n_O a -Jara05- tohle ocenili.
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ani surikata ani agama jenom žirafy, vodní dráčci a jedna anakonda.:cry:xD
    Stonek stonkuje od včera.:p;) Odešla mi baterka v myši a hrát bez ní je na bzum.:(
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak su v polovině zisku mincí... Spát či nespát, toť otázka, to je to, oč tu běží... Zkusím vyděržať, pionýr jsem byla xD No a když usnu, ráno koupím na co budu mít, hlavně řádek, a zbytek snad nějak seženu. Po brigádě ještě nějaká sklizeň bude, tak si polepším, když nebudu kopyto a budu kopat přesně. Pak už neuhraju nic, v úterý mám noční, tak přes den budu muset búvat a farma i já, jako majitel, máme smůlu xD
     
    Naposledy upraveno: 19/7/20
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Musím uznať, že som celkom prekvapený ako dopadla táto akcia :D nie, žeby pre mňa ešte skončila, beriem ešte stonok a dekorky ale taký obrovský zisk som nečakal. Pôvodne som bol skeptický ku akcii ako som aj neskôr písal. Pôvodný plán bol zobrať párty lístky, zlaté banány a šup späť. Realita? : investícia 3 000 SH z ktorých sa polovica už vrátila, okolo 30 zlatých banánov, z tajomna padla nová agama, zo stromkov nový ořechovec a vyše 100ks bedni s farmárskymi zásobami II. Z vytočených párty lístkov padla ďalšia nová dekorka na kolese + 5xbedňa s podivuhodnosťami. Myslím, že predtým než akciu vopred odsúdim za stratu času by som ju mal prehodnotiť a radšej nič dopredu nepísať. Za mňa príjemná zmena takže akcia super, dúfam že aj nabudúce si dám futbal :)
     
    modro.ocko22, larelay a danielka0000 tohle ocenili.
  20. larelay

    larelay Analytik fóra

    Za mne spokojenost, o něco vyšší tím, že se mi konečně dnes (až) podařil vytočit bonus, takže řádek už je v provozu. Hlavně se mi líbí možnost čerpání odměn relativně dle vlastního výběru plus minihra je prostě bezvadná, to je určitě jedna z mých nejoblíbenějších. A aspoň ještě není pokažená jako v reálu skutečný fotbal VARem xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.