Fotbalová horečka 2020 (15.7. - 21.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já se sunu hlemýždím posuvem :cry:,budu rád že udělám 10000 akčních,nějak mě to nejde :mad: nu uvidíme do pondělka pak hopnu na hřiště a čutnu si něco,snad aspon ten stonek dokopu když už nic jiného :(
     
    modro.ocko22 a k.vitek tohle ocenili.
  2. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Prosím, ak kúpim stonek, ktoré dekorácie sú povinné na aktívaciu ?
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ankajanko1: 3 dekorace v obchodě u stonku viz odměny, první je Nadšený ....
     
  4. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Vďaka , myslela som že nie :-(((
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě odehrát na poslední dekorku a cíl bude splněn, co bude navíc, bude.
     
    modro.ocko22 a zejdy66 tohle ocenili.
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    stonek už maká, tak teď už co bude je nad plán, v poklidu napěstím ještě něco a vyzobu ještě nějaké odměny z různých (superkrmiva a superhnojiva mi zřejmě někdo potají odnáší neboť jich mám pořád málo xD)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem si třikrát čutla, zas musím počkat na suroviny. Neva, na stonek s dekorkama asik napěstuju, ostatní dostupné zboží zřejmě zůstane na pultě... Se z toho nepicnu 8)
     
  8. vladca

    vladca Stará škola

    zatiaľ odohraných 30 hier = 1435 mincí + kopec užitočných vecičiek ... pokračujem ďalej, nakupovať budem neskôr ;)
     
  9. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,nějak nevim jak se dostanu pro kupon v 7hře?
    [​IMG]
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    zahradnice: ten je tam jen na ozdobu nebo do počtu, neměl jsem komu přihrát jedině čuníkovi nebo mířit do autu :p
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    zahradnice: je tam ta jezdící ovce, vybrala jsem ho v pohodě bez ztráty míčku ...

    Kaolín11: nechápu, musela bych to vidět v praxi.... jak vybrat u plánu 6 a 8 mince víckrát... :)

    Po ránu + 1 a 100%, tak to bude poslední dekorka a pak už jen čutání děcek na vesnickém hřišti...., co bude bude.
    Jdu pokořit ten "blbej level 48" u draků. Pokouším se o to 3 dny :oops:
     
    Helena1313 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A já myslím že získat jde, pokud tedy kliknete spoluhráči co tam lítá jak kdyby potřeboval na záchod a ne hrál fotbálek...
    :D
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jondorf, jde, je to chce trpělivost a trefit se..... :)
     
    Helena1313, modro.ocko22 a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. Maxula

    Maxula Pisálek fóra

    Ahoj bude platit branka u 3 a6 když je postavení mimo hru
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Maxula: Jasně, je to hra né reál!!!
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A tak nevím, marně vzpomínám?
    Ta penalta přes bránící hráče znamená co???
    Kdyby Němci nebyly tak dobří ve fotbale, vsadil bych se, že to mohl vymyslet jen nějaký marťan, nebo Angelika Merkelovka..!
    :D
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nepsal jsem vícekrát,ale obě krajové! Viz přiložené foto po vybrání!;) Chce to jen trocha trpělivosti!:)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, u 6 a 8 jdou vybrat mince krajové, to má kaolín pravdu, vícekrát nepsal. U 1 taky obě.
    U 7 je to asi problém čuněti jsem přihrát nezkoušel (kupón) a ovce se ani nehnula. Střílet za roh neumím.
     
    MatysekKamilek, Helena1313 a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Sousedko, stale drzim basu 8) Vetev mam, uz se blizim k 1. dekorce... a snad ty 2 dočutám taky
     
    Helena1313, Jonsdorf a modro.ocko22 tohle ocenili.
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes jsem se vrátila z dovolené. Nejdříve jsem chtěla akci zcela ignorovat, ale protože začalo pršet, tak jsem včera veeeelmi lehce rozpěstovala. Co si budeme povídat: na mobilu se mi špatně farmaří. I dárky sousedům jsem posílala všelijaké - nejde mi poslat nářadí (posunout lištu dolů). Vždy jsem jen ráno sklidila, zasela a poslala dárky. Dnes poprvé pěstuji na "full time". Uvidíme, kam se dohrabu. Ráda bych stonek, dekorky a sezóní body. Musím ještě spočítat, kolik to dělá mincí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.