Fotbalová horečka 2020 (15.7. - 21.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, noční směna velmi pomohla k pěstění akční. Sázel jsem na pohopolích a aktivoval oba řádky na SH, čas byl 2h38m. Teď už jen klasika hnůj a voda. Budu pěstovat až do konce akce. Kopačky nazuju v předposlední den večer.

    [​IMG]


    Koukal jsem na tu novou slevovou melu a musím tedy uznat, že obchodní talent RT rozhodně chybí. Hned vysvětlím. Cenu věcí jsem počítal (SK, deluxe, párty lístek) když si zakoupím při slevových akcích na tyto komodity největší balík co lze koupit za FLoreny. Celková hodnota věcí obsažená v nabízeném balíčku má cenu 1185FL, takže pokud půjdu do banky, tak mě to vyjde na 596kč. Při platbě kreditkou dostanu 1300FLorenů. Výsledek tedy je, pokud někdo chce kupovat, tak do 30-35 minut od otevření novinek, potom už se jedná o nevýhodnou nabídku. o_O


    [​IMG]

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl bych jen poznamenat,že u plánů 6 a 8 jdou vybrat obje krajové mince!!!Chce to jen trocha šikovnosti.
    plán č.8[​IMG]
    Právě získán stonek s dekoracema.Ještě něco z krámu vyzobu!:)
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj migos
    opravdu je to velmi nevýhodné.Běžně totiž dostávám super nabídku 3300florenů a k tomu buď na 2 měsíce pomocníky,nebo hafo SH+Zuzi a to za cenu 880kč a stejně váhám a nekoupím,pořád totiž čekám nějakou jinou bombastickou nabídku;)za méně korun českých.
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ono by bolo dobré spomenúť, že je lepšie mať vypnutú hornú lištu potom človek nevie v ktorej bránke je najviac bodov a musím uznať, že je niekedy lepšie keď vám loptu chytia ;)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    kaolín 11 - můžeš upřesnit, jak postupovat?
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím,že na šestým plánu jsem to hrál zprava doleva.A na osmým zleva doprava.Chvilku to trvalo,než byli hráči schopní si přihrát.:wuerg:
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asik to rozpěstované znova nezaseju, sebrali jste mi míč z kopačky, farmapredátoři :cry: xD
    Nee, dělám si šoufky, zaseju, počkám, zatočím s kolem, ono třeba zastaví tam, kde je potřeba... Času dost, ale když vidím, že já začínám a někde je z poloviny hotovo...; to jsou demotivační příspěvky, to by se mělo banánovat 8) Těžce Vám závidím, šikovníčci a šikovnice ;)
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] a este takto
    [​IMG]
    takze aj na dnes stacilo
    koleso ma vcera aj dnes prekvapilo
    + do stodoly,niekolkonasobne,tak som to vyuzila xDxDxD,zvysok uz len tak pomalicky pojde
    nech sa dari aj vam mili spoluhraci ;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych chtěl být taky překvapený a nic:D zatím 210 mincí :p
    V návodu si rozklikni hry 6 a 8 a přijdeš na to ;)
    Edit: Dobré ráno, řádek ve stonku mám. Ne, že bych se zlobil, ale letos je ta obrana velmi mizerná xD teď už jen zbývající dekorace (3), to je můj plán, dál asi časově nedolezu možná pro nálepku ,-).
     
    Naposledy upraveno: 17/7/20
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jsem s Tebou, sousedkooo :inlove:
    ...ehm, samozrejme, ze pozadu... a zitra, v sobotu a nedeli se moc nezrychlim. Budu se slozite vracet s mladsim synem z chalupy -.-


    Nakopala jsem zatim 95 hvezdickovych minci. Mam dojem, ze jsem to "dala" za 3 hry. Je to mozne?
     
    Y_n_O, DANKA722 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,tak už mám taky hotovo,pokračuju dál,baví mě čutání :inlove:za akci dávám 1*
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    napestované by bolo, len kto to za mňa odkope, skúsim prezvoniť Mareka, ten je teraz v Číne, učeše sa a môže behať;)xD[​IMG] :inlove:
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, stonek už slouží a teď si budu hrát a vychutnávat si to, tentokrát mně KŠ obdařilo 100% na začátku a dnes, takže nějaké ty odměny snad ještě posbírám, hrajícím přeji štěstí ve hře i na KŠ
    [​IMG]
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    Upozorňujem, že aj plán č.1 umožňuje vybrať obe 10ks mince na začiatku, len treba správne načasovať a obetovať jeden pokus ;)
    [​IMG]
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak, uz jsem odebrala ve Fotbalovem obchodu 10x body do Letni sezony a Vetev na Stonek. Jeste at vykopu mince na ty dekorace 8)


    jo, a na mobilu kopu jakstaks. Ale vymýšlet taktiku a nacasovat, abych nekopla, a presto ziskala mince... to uz je na mobil moc -.-
     
    raddre, Veselka a zejdy66 tohle ocenili.
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, na začátku akce jsem si říkal, že 40tisíc kytek by mohlo být reálných. Zbývá trochu a plán bude splněn. Ještě dohnat padátka, ale to se snad podaří. Děkuji za nakopnutí jak získat více mincí 8).

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám stonek i s dekorkami, i všechny SB. Zítra mizím do hor, už si budu jen lážo plážo sázet a hrát pro radost. To vše šlo díky dvěma +200% do stodoly a třem otočkám vytuněných karafiátů kvůli padátkům. Jsem spokojen, jen houšť a větší kapky takovýmto akcím...
     
  18. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Prosím,může mi někdo poradit - co dělám kde špatně? Vykopla jsem zatím 2x a v dalším kopu se mi to jaksi "seklo" a nejde mi hrát dál? Asi něco dělám nebo hraji něco špatně.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jemima62 - ahoj, zkusila bych pročistit PC - odstranit data FP a pročistit prohlížeč (event. zkusit otevřít hru v jiném prohlížeči). Pokud to nepomůže, můžeš se obrátit na kolegu do technických dotazů

    Vše pro bezproblémový chod hry (klik)
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra



    [​IMG]

    [​IMG]

    A to jsem byl celý den v práci..!

    :D

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.