Fotbalová horečka 2019 (31.7. - 6.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nemůže, protože by zase "řvali" jiní.
    tepui, ty si pauzu udělat můžeš, ale druzí si akci sami nevymyslí ,-))
    Jdem na to ....připravit kopačky, namasírovat lýtka (nebo zápěstí).
     
  2. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Mně chyběj štulpny a nechci,abyste mi okopali nožičky xD
     
  3. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Souhlasím s Ilew65, kdyby mi nebylo líto peněz, které jsem v záchvatu hry do toho dala, tak skončím dávno … Kombajn taky omezuji, někdy jedu 2 měsíce na kupóny a akce už dávno neplním všechny. Časem všechny novinky přidjou, jen si počkám:).
    Dříve to bylo těšení se na nějakou akci, teď je to těšení na to, kdy nějaký den akce nebude a hráč si může splnit nějaký úkol.
    Do této akce není za mě proč jít ...:( i když minihra je docela fajn, odměny ne.
     
  4. diana2901

    diana2901 Zelenáč fóra

    Souhlasím s tebou.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tahle minihra mi silně nebaví a při posledním fotbale - byl na spešl ploše- jsem se zařekl: již nikdy! Tímto mám asi jeden den volna, pak mi určitě přichystají akci na ostatních plochách s možná lepšími odměnami...
    Jo, MMCH: všimli jste si, jak je ta dekorka s fandy -pávy, zajímavě pojmenována slovensky? Doteď jsem nevěděl, že náš Pepa s Pepinami má chlupy( pávi sídlí na zámku, já nikolivěk).
     
    larelay tohle ocenil(a).
  6. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    posledné akcie idem len tak z tretiny, takže k stonkám som sa nedostala...
    Túto akciu vyskúšam ako budem zvládať tie minihry a ak by to šlo, tak sa pokúsim dokončiť.
    Stonka na koleso šťastia je fajn, v poslednom čase vidím lepšie výsledky z točenia. Častejšie padajú ružové stajne a určite poteší na kolese SH, SK alebo kupon. Už 2 mesiace idem na kupónoch a ešte min. 3 mesiace to zvládnem.
    Takže prajem veľa gólov a pohodového farmárčenia. :p
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trepifajksl - no na Slovensku mají chlupaté pávy, tos nevěděl ? xD
     
    modro.ocko22, Milka66 a evainfo tohle ocenili.
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já jsem se pro změnu pozastavil u našeho gumového míčku.
    Proč nemají na Slovensku gumovou loptičku?
    :D
     
    Jonsdorf a dasa1143 tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak na fotbálek se těším, jestli teda bude z čeho kopat, ale co mě vadí je, že musím překopat celou bahamku, abych si mohla jít pořádně zakopat :D
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lovila jsem v archivu, možná jsem něco přehlídla... když byl místo fotbalu hokej, chtěli za jednu minihru 700 ks jedné akční rostliny a 425 druhé, puky jsem nějak nedohledala nebo nevidím...
    Fotbal na spešlploše pod hřbitovem nepočítám, tam byly specifické požadavky.
    Pak jsem našla normální fotbal z roku 2017 - to chtěli jen 350 bílých růží, 350 černých růží a 30 míčků.
    Letos to máme za 875 ks bílé růže, 675 ks černé růže a 85 ks míčků.
    Jelikož to čutání celkově nemusím, čutat nebudu ani tady, na Baha mám resty, plodiny mi nekontrolovatelně žere všelijaká zvěř, tak budu doplňovat.
    No a na farmě taky zas něco bude, tak si počkám.

    EDIT: těch puků bylo u hokeje na jednu minihru 40
     
    Naposledy upraveno: 31/7/19
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O - už jak jsem četla, kolik je třeba jaké rostliny a padátek, tak se mi zdálo, že hodně přitvrdili, ale nechtělo se mi to hledat. Tak díky, aspoň vím, proč se do akce nepustit. PL mám tolik, že je nikdy všechny neprotočím a stále přibývají, tak není se za čím hnát
    :music:
     
    hroudov a danielka0000 tohle ocenili.
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím Plantážníci...
    Tak já se rozhodl že budu sbírat kupóny na kombajny.
    A tady jich pár je, obuju tedy kopačky a dokopu je do zásob.
    Tak že: "zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý věc je záludná"
    Nebo pro relativně mladší královniny příznivce: "We Are The Champions"
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Radku, jen ty kupóny jsou v odměnách zajímavé, pro ty jsem původně chtěla jít, ale kvůli nim bourat? tak to ani náhodou ;) jen ať papoušci zrajou
     
    dasa1143 a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Evočku já mám papagájů skoro 4.tisíce kusů.
    No někdo by řekl že je to dost, ale ono není, při tom co RT provedlo s bejbíčkem!
    :sleepy:
    Tak že našetřit suprkrmko abych byl připraven, to pak bude teprve ta pravá horečka!
    Nebo si je nechám, protože růžovka zase dá jen ty obyčejné papagaje...
    Leda že by RT už přišla na to že růžovky nemusí dávat jen zvířata?
    Tak že si dojdeme v této akci pro subko aby se nemuselo tolik kupovat.
    Řádek v nebi už také utahují a nemá velký smysl je dělat (pokud nejsem bézetkový maniak)
    Kopačky s proužky už mám na nohou "Len ta trúba jim tam chýba, len ta trúba!"
     
    evoku57 a betynka2005 tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Myslela jsem sice stromy, ale vyjde to nastejno, papoušků přes 7300 bude na případné šlechtění stačit, ale pírek může být nespočet :music:
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak já jako poslední dobou .......kam dolezu,tam budu.Nakupovat moc nebudu.Jen ten první koš.Jinak fotbálek dělám ráda.
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, asi opět nastala chybka? Z lovu ryb mi zůstalo nevyužitých 5 mincí a teď jsem koukal, že se mi připsaly do fotbalu-přitom už měli být vyměněny za BZ atd. Je to chyba nebo nečekaný bonus od RT. Děkuji za odpověď

    Edit: 14.45 - Tak teď už byly odečteny, asi zpoždění. Hezký den
     
    Naposledy upraveno: 31/7/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. doben

    doben Ikona fóra

    TheMikev2 řekl bych, že to byla chyba. Měl jsem jich 15 a teď to vypadá, že už byly odečteny.
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Fotbálek já rád a hlavně už mám 120hvězdomincí asi od minule tak akce bude dobrá dá se to v poho prokopat.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    tak jak koukám, na plný stonek je potřeba 128 hvězdiček, jenže toho všeho co k vykopnutí musím napěstovat + padátka mi velkou naději, že je získám nedává
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.