Folkové historky (13.7. - 18.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak jsem do aj já dodělal,ještě nikdy jsem neměl takovu akci hnedle ten den hotovu,no chyběli šlechtěnce ale doplácal jsem to taky.

    [​IMG]
     
  2. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ozaj pohodová akcia, aj moje zvieratká už dorástli na maximum a Pikolka už je zasadená :inlove:
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Taky se řadím k hotovsům. Problém jsem měla s kobylama a hafíkama. Nebyli skladem. Vypáčila jsem pár beden a poprala se o zvířátka na trhu.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak jsem to sfoukla, odměny jsou fajn, zítra vysadím tajemno na pelikány. Snad se štěstí unaví.
     
  5. Radoneza

    Radoneza Pisálek fóra

    Tak já jsem asi "blondýna", protože to prostě nechápu! Šlechtím jak divá, padají mi nějaké ty Balíky folkových historek, ale když chci jít něco zasadit, mám všude samé nuly. Jako co dělám neb nedělám blbě? Poradí mi někdo? Moc díky :oops::cry:
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Balíky je potřeba vyhledat v liště a otevřít!
    [​IMG]
     
  7. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Radoneza balíky vyzvedni mezi bednama, jsou v nich seminka
     
  8. adik06

    adik06 Rádoby autor

    ahoj prosím já vubec nevím kde začít.. jak vypěstovat oslí ocas ,psí pochoutky atd...děkuji za rady
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    adik06
    Vyšlechtíš jakékoliv zvíře a získáš balík folkových historek. Ten vyzvedneš mezi bednama. Otevřeš a máš potřebné semínka.
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také jsem včera akci dokončila a vše v pohodě.Tyhle šlechtící rychlovky miluju.
    Kaolínovi díky za rady a výpočty.:inlove:
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tý brďooo, z 15 tajemných chlívků mi vypadli 4x pelikáni a 1x želva nádherná. Jsem velmi spokojená.
     
  12. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    A to mě z jednoho další or.bobr - 225-tý hurááá.Obětovala jsem ze zvědavosti za 2FL i ts.odjířdím na víkend,tak jsem zvědavá jaké bude "uvítání" v podobě odhalení stájí.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hojky- akci jsem dodělal včera večer, šlechtil jsem s přestávkami neb se mi nechtělo v tom hicu sedět u kompu. Doděláno, akorát tedy mám nějaké ty rostliny navíc - škoda že nejdou přeposlat těm služebně mladším, co ještě nemají tolik zvěře ku šlechtění. Co člověk nadělá.
    Objevil jsem kód omluvy za nedávné problémy. Kdo ještě nevyzvedl -dwndwndwn
     
  14. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, akce opravdu super. Hotovo, dnes jsem začala a taky hned dnes dokončila.Semínka ze šlechtění jsem hnedka dodávala do úkolu, žádné setí a sklízení :) jen šlechtění :).
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som dal včera 5 tajných na plochu a keď som videl čo mi s nich vyliezlo ako že pelikán tak boli 2x oranž.bobry,1x mrož a 2x gekon oranž.Desať som nechal trošku ochladiť čo ak to klápne tak som dostal s nich moľu,korytnačku oranž,korytnačku nádhernú,2x bobra oranž,1x dikobraza,1x kapucínku oranž,2x pelikána a 1 roháč oranž.Tak som spokojný.
     
  16. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahjte Farmarikovia :inlove:AKCIA HOTOVÁ radost velká z nového zvieratka Hniezdo pre pelikány to jediné my chybalo..:inlove:
     
  17. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    díky akci jsem došlechtil mývaly - co tam máte dál na šlechtění?
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, přestože mám akci hotovou už od včera, stále šlechtím dál, kdy se mi zas povede tolik našlechtit za 1 SK?, měla jsem jich dost, tak se toho snažím využít a plnit šlechtící úkoly, všem veliká gratulka.
     
  19. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Tak toto bola super akcia. Už je hotová, a z pikoliek mam čarovný klobuk, a bodkovaný slnečník. Dufam že o pol hodinku budem mať aj aspon jedneho pelikána :)
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hotovo jsem měl rychle. Využil jsem možnost jen šlechtit a spojil užitečné s užitečným a splnil díky tomu pár sekcí u úkolů sešlechtěncema + jsem využil ty "balíky", jen jsem to kapku přehnal a mám toho kolem 2000 u všech kytek (nacpal jsem ten tulidomek snad 8x když bylo šlechtění za 1 SK)

    Překvapily mě 2 Piccolo bedny protože jsem to FAQ zase moc nečetl.

    Překvapilo mě taky kolik moc lidí to stejně jako já moc nečte a byly překvapení že můžou jen šlechtit. Já to jen proletěl očima a to šlechtění mi do oka padlo hned. No asi jsem měl silnější chvilku v přemýšlení :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.