Filmová magie (16.1. - 22.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :) tak mi do k9necneho hvizdotu chybi od kazde kytky cca 1.000 ks. To dopestuju. Ale, dopada mi 726 vypadavatek? :-DDD Ani omylem! Za posledni 3 akce jsem dost vyprazdnila suplik s SH

    holt, pracujici hrac.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo ... teď recykluji... chci toho tentokrát moc (červené jezevce a hrochy, 2 x mazlíka. 6 částí mazlíkova,..), tak abych nemusela potahovat FM u šoušedů, žo jo pšedšedo... :p
     
  3. vladca

    vladca Stará škola

    komu chýbajú padátka ... z veľkých polí šafránu 100% padajú (a hlavne okamžite po tuningu) :p
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce hotová. Během akce vytočen 1x 100%. Problém této akce jsou padátka. Včera večer mi chybělo ještě 200ks. Vím že to není mnoho, jedna sklizeň dlouhodobek a je to, ale co kdyby bylo potřeba napěstovat 30tisíc kytek, tak to bude za 5m12. Vypadávání bylo nastaveno hodně nízko, přitom to nechápu. Odměny a stonek žádný zázrak, tak proč o_O. Označení akce bych dal střední/těžká a to díky nastavenému vypadávání.


    Hezkou hru ...
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim, mam 723 prebytek a to jsem pres noc jel akcni a zadny zrychlovani mimo obvykle veci... je fakt ze priprava byla pecliva a naopak jsem stale cekal na kytku... no asi ti J.C. a klika, jinak nevim ze ted teda takovy prebytek...
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jo myslel jsem že bude hotovo a ono ještě chybí 65 padadel no za 15 min budou ještě nějaké stromy tak uvidíme;)

    [​IMG]


    edit [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/1/20
    maribeja a -migos- tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jo :D Včera chybělo, dneska už přebejvá :p
    Do rána dlouhé kytky s vodou a hnojem, přes den jsem ještě šoupla macešky a s padátky jsem takto:
    projektory.png
    Už to melu a jdu to tam naházet.
    Ať se daří ;)
     
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Uff, hotovo :p
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak nevím, někde jsem něco zanedbala, mám napěstováno, ale padátek mi chybí ještě cca 300 :( Ráno by mohla napadat, ale bude to knop.
    Ale SH na šafrán asi tentokrát plýtvat nebudu, zase tolik o ten stonek nestojím. Taky vám připadá, že ty tzv.podružné odměny za jednotlivé kroky byly mnohem lepší a stonek je proti nim nanicovatý?
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Povedený to stonek není. A dekorace jako trojčata. Došla inspirace,fantazie nebo barvy ,-))
    Věčný problém u většiny akcí: nejsou padátka = pěstovat dlouhodobky (vytuněné) ovšem to chce čas. Chybí akční, padátek je dost (můj případ) = využít bonus (k smíchu), SH, vrtulky... to teď dělám, ale čas to chce taky ,-)).
    Odměny máme ty nám nikdo nevezme, stonek je otázka dokončení celé akce. Priorita to není.
     
  11. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Take mam hotovo,ale padatka byl problem a tak jsem ze 70 slechteni ziskla 104 kousku.Nyni mi sice 18 ks prebyva a rano jeste neco dopada,ale na to nespoleham.Vetsinou me padatka chybela.
     
    Peto121, modro.ocko22 a -migos- tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Trochu jsem s filmovou magií zamíchal a hotovoooo ,-) radost mám hlavně z kupónů.
    Padátek zbylo 23 ks.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem konečně smontovala všechny promítačky a řádek řádí. Děkuji za poslání součástek všem, kdo si pro mne našel mezi dárky pro sousedy místo.
     
  14. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Obdivuji všechny,co akci stihli. Nevím,co jsem měla dělat jinak a nepodařilo se. Předpěstovala jsem dlouhodobky, sklízela na malých polích, šlechtila.....Je pravda,že v noci ke hře nevstávám a chodím do práce, kde hrát nemůžu. Vypadávátka nenapadaly, se sousedy jsem posílala....a to měla být úroveň nízká až střední????!!!!Jo a po každé sklizni byly jen 2 promítačky, po dlouhodobkách 3-4.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/20
    Veselka, Peto121 a Jonsdorf tohle ocenili.
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mně též včera chybělo hodně padátek, asi 112 kusů, dnes ráno velké překvapení, na divošce mi vypadlo 108 padátek,jen z 15ti hodinovek a na hlavní 84 ze 13ti hodinovek, tak mám taky konečně hotovo, skoro na poslední chvíli.
     
    danielka0000 a jana563 tohle ocenili.
  16. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Ha ha ha...akce jako blázen...díky padátkům co nepadaly, mi chybí do konce 5 políček. A jdu do práce za chvíli, takže nazdar...To už nemá ani cenu komentovat.Kdybych si radši napěstovávala do stodoly, udělám stokrát líp, než si abych měla milion dekorací, které nemám stejně kam umístit...>:(
     
    Veselka, Peto121 a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Brumík: Na čas je akce náročná, ale zjistit, že před koncem akce chybí tolik projektorů, je asi důsledek chybné strategie ,-)) měla jsi třeba pohopole? nějaký čas a akční ušetří a zbyl by na padátka.
    Mňam, mňam Brumík... příště bude líp ,.-).
    Zbylo 138 projektorů (rozbitých) a to není konec.
    Těšme se na narozky ,-))).
    Edit: problém s padátky jsem nezaznamenal, nevím jestli je to tím, že stromy mám stabilně, statistiku jsem si nedělal, příděl dárků jsem vyčerpaný neměl.
    Zase doháním akční, protože zastromovaná políčka chybějí, ale to se dá zvládnout, jen jsem večer u hry dřepěl jak na pařezu v lese ,-), protože dnes na nějaké přesuny, posuny nebudu mít čas.
    Nebo taky padalo ze šlechtění (áá Jonsd.to už nadnesl).
     
    Naposledy upraveno: 22/1/20
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to vyšlo téměř přesně - a ještě zbylo na 1 projektor navrch. Musím poděkovat sousedům a přátelům, tentokrát to byla jejich zásluha, že jsem se do úplného závěru dohrabala, těch x dárků denně převážilo.
    Zřejmě jsme se namlsali a RT se nyní vrátil k původnímu stylu Nepadající padátka
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Když chybí pajdátka tak je to neštěstí v životě lidském.
    Já bych taky třeba odzkoušel šlechtění, něco určo vypadne.
    A věřte nevěřte, já mám navíc skoro 1900 padátek.
    -.-
    Bré ráno...
    :D
     
    dasa1143, bačkora85 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Brumík - já točila jeden den karafiáty, s bonusem ze skleníku, SH a dalšími bonusy jsou hned zralé a padátek napadalo spoustu, musím říct že mě ještě nikdy nezklamaly
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.