Filmová magie (16.1. - 22.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Konečně konec filmu ..už mne bolela ,od sezení v kině, " prodloužená záda " ;)
     
  2. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Padá málo poškozených projektorů.Žárovkových rostlin i kinofilmových květů mám dost,ale chybí mi poškozené projektory.Přijde mi nefér,pokud úkol nebudu moci dokončit,aniž bych si je nemusel kupovat.
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    měl jsem 110 pidipolí pažitky a vypadlo bez JC 12ks padátek. Takže z velkých polí nebude určitě 100% vypadnutí. Myslím si že tak 25-30 kusů. Pokud by jsi měl větší množství JC třeba 15, tak tam už by to mohlo být 100%. Další věc je, že v každé akci je vypadávání nastaveno jinak co nefunguje teď může fungovat příště a obráceně.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 20/1/20
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    radyn.me: nezkoušela jsem to (pažitku), ale ze žlutého hrášku (10 hodinovka) vypadlo shodně po 58 projektorech - bez JC. Já jsem si to urychlila pokráceným rákosím (asi 12 hodin) s 11 JC a vypadlo cca celkem přes 370 ks.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A co já chudáček, co ty želváky nemám, bo je dycky rozdám... Dohraju. Jako dycky, akorát teda už nebudu v úvodu průvodu, číhám na ty padací věci... 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/1/20
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Y_n_O, nic si z toho nedělej, já za 20 minut budu sbírat poslední úrodu akčního kvítí a teprve budu sadit dlouhodobky na padátka.
    snad mi to dopadá, želváky taky nemám, potřebuju ještě 396 kousků
    padátek.
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ještě 202 projektorů a bude hotovo.... kytky už mám... :)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tonda2022 - odstraň si ze svého avataru tu vulgaritu v textu. Už jsem ti to psala, zřejmě sis nevšiml ?
    Děkuji
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Y_n_O nesmutni ... taky jsem všechny želváky vyměnila a jde to pomalu i bez nich :p
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Dokoukáno. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8):cry::cry: (3/5 - normální pěstovačka,nic nového)​
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo, evičko opičko, já nesmutním, konstatuju, že to jde i bez nich ;) Pomalu, ale padá to, až to dopadá :)
     
    Naposledy upraveno: 20/1/20
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po ránu chybí 39 padátek.... to už napadá...:)
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Akce splněna od včerejšího rána xD, ale včera na farmu nebylo moc času - dcera vstoupila do života dospělých :inlove: tak jsem se věnovala přípravě oslavy;). Přes den i na noc jsem zasela žlutou růži a rozbitých projektorů napadalo dost, kdyby to šlo,ráda bych je rozdala těm, co ještě s akcí bojují.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak hotovo, bez jedineho bonusu a s chybkou na konci... ale nedelam chybky sam, koukam ze odmena od Kubika je uplne jina nez by mela byt... i kdyz ta co by mela byt je jina, no chaos...
     
    evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Od noci mám taky hotovo.Jak píší ostatní,padátka padala pomalu a pěstování dvou různých akčních akorát k vzteku,tak jsem to řešila že jedno jsem pěstovala s hnojem a vodou a druhé bez.Časy se trochu víc přiblížily.Prostoje nebyly tak velké,ale holt...dlouhá doba na pěstování.Táhlo se to moc.
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj, nahlásila jsem to nahoru ;)

    Edit: Už je to opraveno, díky za postřeh
     
    Naposledy upraveno: 21/1/20
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak už jen 32 projektorů....
    Jinak máme kvízovou otázku k 10. narozeninám farmy, tak mrkněte a hrajte (výhra - bedna s bonusy a 25 SK. Já mám 100% BZ/BBZ, nemocný synátor 100% chov a mladší farma 100% kytky... ).;)
     
  18. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, taky konečně hotovo, padátka se nakonec umoudřila, ale jako vždy po dodání posledních kousků se s nimi roztrhl pytel.....tak ať se všichni dočkáte...
     
    jindrasofr, moncicak7070 a evainfo tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jistěěě, bedna s bonusy ,-)) co asi můžu dostat, těšil jsem se na rostl.výnos a je tam bonus na dekorace ,-))) no nic, jedu dál, spíš se plazím. Kolo taky nic, téměř samá mandragora.
    To by mě zajímalo co máte, je to z hádanky.
    Edit: U MatýskůK. různé bonusy.
     
    Naposledy upraveno: 21/1/20
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A to ja mám z bedne 100% do stodoly!:p
    Túto akciu asi nedám,stále mi totižto chýba dosť padátok a po dnešnom dni voľna idem zajtra zase do práce a tam sa to už nedá!No čo,svet sa nezrúti. Nech sa Vám darí!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.