Filmová magie (16.1. - 22.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    u mna to vyzera asi takto
    [​IMG]
    zajtra to uz len dorazim ;)
    farmari drzim vam palce,urcite to date aj vy :);)
    a dnes rano
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/1/20
  2. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Akce je fajn, promítání perfektní, ale mrzí mě, že než se překlikám přes všechna zbytečná okna s odměnami (včetně postupů v sezóně), nevidím ve filmu to nejdůležitější - rok vzniku. Je možné někde film zhlédnout celý?
     
    Naposledy upraveno: 17/1/20
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ju.no - ahoj, bohužel ne :)
     
  4. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Skali, díky, já to tušila, první letopočet byl 2011 a pak se obrázky mění co dva splněné dárky, a co jsem stihla přečíst, že roky přibývají postupně. Tak já si to domyslím. Ale je to škoda, ještě tam mohl být i název akce, u některých už se mi nic nevybavuje :)
     
    Milka66 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ju.no - leda bys mrkla do FAQ-Akce. Ale je to tam až od 2013 ;)
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    tak a je to hotove ;):),podotykam bez kupovania kosov,len s bonusmi z kolesa stastia-party listky aj zelene listky,a s pomocou sh
    a renatky
    drzim aj vam palceky,nech sa vam dari a prajem pekny vikend :););)

    edit- petaM2001 nie je to skoda,len som vyuzila bonusy a teraz sa mozem venovat farmarceniu xD
     
    Naposledy upraveno: 17/1/20
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    na tohle plácat SH není to škoda?
     
  8. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    to petaM2001
    Je.
    Ale prostě když to udělá dobře jejímu egu, tak nic proti.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/20
    kuna_name tohle ocenil(a).
  9. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Akci jsem si hezky rozpočítala a rozplánovala, bohůžel čtvrtek a pátek byl u nás dosti hektický ( s dětmi asi nemá cenu moc plánovat - stejně je vše jinak) no takže už teď jsem ve skluzu, zkoušela jsem kolo štěstí - bonus by teď docela pomohl, ale nic smysluplného nevypadlo, vrtulek mám pomálu, možná pustím nějaké SH ( ale max na 2 otočky) .... takže akci nejspíše nedokončím :(
     
    evainfo, MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Po necelých dvou dnech jsem za polovinou. To by mohlo klapnout xD A to víc spím, než hraju xD

    [​IMG]
    Angelica190: neboj, ono se určitě něco povede vytočit a pak to půjde jak po másle ;)

    Bokonon: v tomto případě to není ani vzdáleně o egu ale o možnostech... buď zticha ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/1/20
  11. burds

    burds Titán fóra

    Pokud to SH nemáš tak třeba je.Pokud ho máš tak k čemu ho syslit ? Vždytˇnapadá,vytočí se a získá z akcí a úkolů.
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Teda sesynchronizovat 2 akční kytky, které rostou každá jinak a ještě je na mletí potřeba jiný počet je vážně peklo.
    Buď nemám jednu, nebo druhou.
    Padátek mám dost.

    Jsem u 9 okýnka.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, pozdě jsem došla k poznání, že by to chtělo napěstovat dlouhou kytku a pak tu krátkou. Mezitím u nás na trhu nebyl dvakrát k dostání hnůj, páč se nám akce pokřížila s děsivkou... Ale to pude, je 18. 1, celých 12:50. Do 22. 1. 14:00 času kotel :)
     
    jindrasofr, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Bokonon vyuzitie bonusov z kolesa stastia a pouzitie sh a renatky- to bolo to co som vyuzila
    nechapem preco si myslis ,ze to je o mojom egu.preco nemozem vyuzit moznosti,ktore su v hre
    toto je hra a ja ju hram s radostou
    prajem ti Bokonon peknu hru
    farmari drzim vam palceky pri hrani a prajem pekny vikend ;):)
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také bych nejradši na políčka "naházela SH aj vrtulky".... ale dopila jsem kávu, letím jim uvařit polévku, vývar s knedlíčky a dnes dietní zeleninkový talíř s tousty (už nikdo na nic nemá chuť a nevíme, co vařit, chlap je doma 3 tí měsíc a otočilo se vše min 2x )... Na zítřek jsem vymyslela guláš s těstovinami. Takže budu točit po dvou hodinách děsivku ... a co si uvaříme v pondělí (atd neví nikdo).
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jak já bych také rád hrál s radostí, tj. s bonusy z KŠ. Prosím tě, kolik jsi jich měla a prozraď, jak je na to kolo naženeš?
    :DxD
    Bonusy vyhlížím marně, ani se potvůrky neukážou. Když kolo přetáčím, padají mi samé skvosty jako např.
    kdoulová marmeláda, preclík, jarní vývazek ....nejčastěji ale hvězdičky, žl. stříhárny a v lepším případě BZ.
    Ale to asi většině hráčů. Bonusy tentokrát nikde. Očekávám, že + 100 % do stodoly mi padne poslední
    den akce, kdy už nic moc nevykouzlím. Občas se mi to tak stane.
    Hele, nevěřím, že ses ani trošičku nechtěla pochlubit.
    xDxDxD
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ego není přece žádná nadávka ,-))) je to vlastně latinsky já a jestli měla možnosti, které využila tak je její já spokojené.
    Taky bych byl, kdybych měl štěstí na kole neštěstí ,-))) moje ego by povyrostlo.
    Neplést si s egoistou ,-).
    Plácám se někde za půlkou, přesně tedy splněný 11 dárek.
     
  18. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Na květiny s SH snad dobrý, ale mám málo projektorů. Na noc musím nasadit něco s delší časovkou. Tak snad to půjde..... :p
     
    burds, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, celkově sem někde za půlkou splnitelnosti. Jeden bonus 100% padl, ale už je pryč :(.
    [​IMG]

    Pokud někdo chce využít SH a má ty možnosti, tak proč ne. U mě je to nemožné. Mých 9 SH stromků nestíhá a šetřím superhnůj na Recyklomat a vytuněnou pohanku. Chci nabouchat nějaké farmářské mince a pořídit za ně SK.


    Hezkou hru ...
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Mikeš koleso tocim vacsinou pred akciou alebo tesne po zaciatku akcie,listky ziskavam z bedniciek a obcas dokupim zelene za rama mince
    policko 1x2 mi davalo s bonusmi 20 akcnej,takze som to vyuzila,mala som cas a mohla som odskakovat kazdych 50 minut pozbierat
    sh mam dost,aj renatky,takze som to vyuzila a teraz sa mozem venovat farmarceniu,tocim seno a chovam sliepky a zajace (anakondy toho pozeru dost),samozrejme vo velkokapacitakoch su aj ine zvierata co mi chybaju,aj tovarne su plne ;)
    sh,sk aj renatka pada z kolesa,takze sa to doplnuje,samozrejme ze mi padaju aj take veci ako zlte striharne a mliekarne :cry:,cukor a sol,mandragora a liker ...... ale beriem aj to,ved v liste sa to nestrati
    no povedz mi kocurik ci by si to nevyuzil keby si mal cas na to? za 50 minut sa da aj nieco porobit a nie vzdy som dosla presne za 50 minut,obcas aj po 90 minutach ,ale slo to
    samozrejme,ze som sa chcela pochvalit a byt medzi rychlikmi co dokoncia akciu skor ako zacne xDxDxDxD,ved raz mozem byt prva :inlove:
    niekedy akciu tiez dokoncim az ku koncu ;),nie vzdy totiz mam take stastie :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.