Farmy podle horoskopu - Lev (23.7. - 22.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  dnes nastupuje vláda znamení Lva, a tak vám přinášíme další kolo horoskopové soutěže.

  [​IMG]

  Živel: oheň
  Barva: oranžová, zlatá
  Vládnoucí planeta: Slunce
  Kameny: rubín, granát, diamant, jantar

  Tentokrát nebudete v krunýři raka, ale ocitnete se v kůži vývojáře. Vaším úkolem totiž bude připravit kompletní návrh nového zvířete na ostrově Bahamarama, jeho šlechtění a nových úkolů s tím spojených. A ano, oním zvířetem je lev.

  Co vše je povinnou součástí soutěžního příspěvku?
  • návrh všech stájí a výroben (tedy základních a všech vylepšení), včetně doby růstu, BZ, krmiva
  • minimálně základní grafické zpracování všech stájí a výroben (tedy základních a všech druhů vylepšení)
  • návrh všech stupňů šlechtěnců, včetně protihodnoty
  • minimálně základní grafické zpracování všech zvířat, tedy základních i šlechtěnců
  • návrh produktu výroben, včetně protihodnoty
  • návrh tří nových úkolů (dočasný úkol s dodáváním šlechtěnců, stálé úkoly s dodáváním šlechtěnců/produktů) včetně odměn a krátkého úkolového příběhu
  Součástí soutěžního příspěvku musí být ID vaší farmy a váš herní nick. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 22.8. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat ZDE.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  Stejně jako v případě předchozích soutěží, i tato soutěž ve znamení Lva bude za českou a slovenskou komunitu sloučena. To znamená, že výherce budeme vybírat společně z českých a slovenských příspěvků, které splňují zadání soutěže.

  Tentokrát budeme vybírat pouze jednoho vítěze, vítězný návrh bude předán realizačnímu týmu hry. Vezměte, prosím, na vědomí, že však nemůžeme garantovat, že tento návrh bude skutečně do hry zapracován. A co můžete vyhrát?

  1. místo - 100 zlatých banánů

  Těšíme se na vaše nápady.

  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral svého favorita, přehled hlasování jednotlivých členů týmu je zde:

  [​IMG]

  Následně byly sečteny body jednotlivých soutěžících, vítězem se stává Verense, vítězné příspěvky jsou ZDE, ZDE a ZDE.

  Verense získává 100 zlatých banánů, navíc jsme se rozhodli všechny hráče, kteří se soutěže zúčastnili, odměnit pilnou včelkou.
  [​IMG]

  Odměny máte na svých účtech, vítězce srdečně blahopřejeme, vítězný návrh při nejbližší příležitosti předáme realizačnímu týmu k posouzení. A již teď se těšíme na vaše výtvory v rámci dalšího kola.

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.