Farmy podle horoskopu - Býk (21.4. - 21.5.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  dnes nastupuje vláda Býka, a tak pro vás máme další kolo horoskopové soutěže.

  [​IMG]
  Živel: země
  Barvy: oranžová, modrá
  Vládnoucí planeta: Venuše
  Kameny: citrín, růženin, jaspis

  Vaším úkolem bude napsat básničku na téma “Proč má býk rohy a ne parohy”. Jak své dílo pojmete, je jen na vás, snažte se jen dodržet formát básně, nikoliv jiného literárního útvaru (esej, fejeton atd.). Abychom vám soutěž trochu ztížili, musíte ve své básni použít VŠECHNA následující slova: tráva, sedět, černý, pondělí, ztratit se, moucha, krasavice. Tato slova můžete použít v jakémkoliv tvaru, tedy nejenom například “sedět”, ale rovněž “seděli”, “sedíme” apod. Tato slova vyznačte v textu tučně.

  Součástí soutěžního příspěvku musí být ID vaší farmy a váš herní nick. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 21.5. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat ZDE.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  Stejně jako v případě předchozích soutěží, i tato soutěž ve znamení Býka bude za českou a slovenskou komunitu sloučena. To znamená, že výherce budeme vybírat společně z českých a slovenských příspěvků, které splňují zadání soutěže.

  A co můžete vyhrát?

  1. místo Čapí hnízdo
  [​IMG]

  2. místo Kravín III: Červený
  [​IMG]

  3. místo Plameňák
  [​IMG]

  Přejeme, ať vám jde psaní od ruky a těšíme se na vaše básničky.

  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral své tři favority pro 1., 2. a 3. místo, za 1. místo byly hráči uděleny 3 body, za 2. místo 2 body a za 3. místo 1 bod. Přehled hlasování jednotlivých členů týmu je zde:

  [​IMG]

  Následně byly sečteny body jednotlivých soutěžících a zde jsou výsledky:

  na 1. místě se s 23 body a velkým náskokem umístila luculinka85 a získává Čapí hnízdo - vítězný příspěvek >>ZDE<<
  2. místo s celkovými 11 body obsadil Pepe4467 a získává Kravín III: Červený - příspěvek >>ZDE<<
  na 3. místě se umístili dva soutěžící s celkovými 9 body - Phoenix33 a LubicaKrakova, získávají Plameňáka - příspěvky >>ZDE<< a >>ZDE<<.

  Výhercům srdečně blahopřejeme, odměny máte na svých účtech. Všem ostatním děkujeme za účast a pusťte se do přípravy komiksů v rámci dalšího kola .-)

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.