FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]


    Pod vodou se dají najít věci...

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    To, že se bude otevírat vidíme, ale co bude uvnitř zatím nevíme.
    [​IMG]
     
  3. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]


    A pár drobností na závěr,
    to je k podvodní akci vše...


    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Až zazvoní potapěčský zvonek, v truhle bude jako vždycky stonek.
     
  5. anavia

    anavia Zelenáč fóra

    • Obcházaní dříve uloženého trestu
    Tak to bude konečne osvieženie v mori, a nebudeme musieť ani platiť cestovku a to sa ešte zabavíme, užijeme napetia.
     
    vilm4, Scroland a danielka0000 tohle ocenili.
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    Řekla bych, že Strombola taky zní divně..
    Strom - bola, stáj - bola..
    bola, bola, už nie je.. :)

    Ale ten vepřík ve skafandru vypadá pěkně :)
    Jenom ta modrá barva na obličejíku vypadá nějak nezdravě..
    Ale je vidět, že vepříkům je lépe pod vodou.. :)
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ledabylým pohledem do kalendáře zjistíme, že akce se jmenuje Vyber si stáj.
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    -pechfógl- jenomže v kalendáři se akce většinou jmenuje jinak než ve skutečnosti. Až ji dá pajda nebo někdo do OFI, tak se název změní i v kalendáři.
     
  9. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]


    Čas pro lovce jelenů...

    [​IMG][​IMG]
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdepak pro lovce, mile FarmOraculum, ale chovatele! :p A uz se tesime! ;)
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Přemýšlím, jestli se budou šlechtit - na nejvyšším stupni by mohl být ten od Smolíčka:)
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Už troubějí, už troubějí na farmách jeleni ...... Tak to vidíš kuličko, dočkáme se již brzičko !!! ;););)
     
    Naposledy upraveno: 12/7/16
  13. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Tahle akce podvodní,
    zaměstná nás na pár dní.
    Když se do ni ponoříme,
    jistě něco objevíme...,
    potvůrky a poklady,
    pro zlepšení nálady.
    Bezva letní osvěžení,
    jen pro naše pobavení.

    A pak přijdou jeleni co libují si zeleni,
    vychází až nad ránem, my je stejně dostanem!
     
  14. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Drobný hlodavec s chutí se živící stonožkou bude zlikvidován nelítostným deratizérem. A stonožky mají pré... :eek:
    Nic ve zlém, ale osobně bych v tomto případě doporučovala raději dezinsekci. ;)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    arget31 Vetsinou tu vsichni narikaji, ze nemaji padatka a vy chcete provadet dezinsekci! o_O Nooo, to jste frajeri xD

    Musim rict, ze automaticke google preklady do CJ maji neco do sebe... ja nemusim prekladat a vas to nuti lamat si hlavu a tak tu mam jeden z lodniho deniku ;)

    Den 1 : Vrak je zarostlý s výjimkou malého místa, zcela řasy. I naléhavě potřebují pohanka a bloodworms! Doufejme, že moje zemědělci dodávat přímo i přímo a v dostatečném množství. Bude to dělat svou speciální krmivo pro ryby, které přitahuje ryby, které narušit mou lepkavé Tang z vraku. 2. den : start jsem vyhledávání na volné pracovní místo. S dodávkou zemědělců mohu vystavit další části pak mne, zemědělci by neměla jít prázdný. 3. den : Přesun vpřed pomalu. Objevili truhly. Bohužel, oni jsou zavřené a já musím jít hledat klíče dobře. Den 4 : Tam je mořská řasa, která bliká velmi podivné. Při bližším pohledu, podotýkám, že tam jsou skryté zlatý klíč. 5. den: S zlaté klíče otevřít truhly, v pořádku! Byli schopni sehnat velké poklady! Některé z nich jsou skutečně zemřít! 6. den : Vrak je docela velký, ale moje ponorka je naštěstí docela obratný a hbitý. Tak mohu snadno prozkoumat každý kout! Den 7 : Jaké štěstí: Je-li zásobování touto základní surovinou pro rybího krmiva ze strany zemědělce není dostačující, mohu ještě přivést mi Farm konfekce další doplnění!

    EDIT: Co myslite, maji tucne oznacena veta a toto neco spolecneho?
     
    Naposledy upraveno: 13/7/16
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    arget: Cituji vývěsku v našem baráku: Dne 14.8. bude zde provedena deratizace mravenců.
    matlafous: Jako překlad skutečně nepřekonatelné. Jinak mi to připomíná češtinu zdejších bulvárních plátků. Což jsou celkem všechny, kromě Hospodářských novn. Tam si přece jenom korektora musej dovolit.
     
  17. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Matlafous - Toto být naprosto úžasná překlad. Mně velmi líbit! Třeba zapojit bude i mozek, aby smysla pochopena byla, ale žádná nuda nebýt!! :D

    Pechfógl - Paráda, je vidět, že v tomto státě i odborníci jsou skutečnými "odborníky", doporučuji nepouštět je do bytů a do společných prostor raději jen pod dozorem... ;) Nejlépe pod dozorem statného ošetřovatele.
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    -pechfógl- zkus některého z mravenců polapit a zblízka si ho prohlédni. Nejspíš mají na hlavičkách krom tykadel ještě maličká ouška, což svědčí o tom, že jde o druh mravenec krysí. Je pochopitelné, že pracovníci zmíněné firmy vás těmito odbornými informacemi neobtěžovali :p
     
  19. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    to je jedno, holinky nebo hodinky, oboje se natahuje :D dezinsekce nebo deratizace oboje je hubení :D Jinak FarmOraculum je super
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Do černé noci plameny šlehají ,
    ohnivé jiskry až k nebi vzlétají...


    [​IMG]
    >>>KLIK<<<

    Požár v tropech nebo jiná záhada ?
    Vidím tam i stonek, takže na nebi nová řada ?

     
    Naposledy upraveno: 13/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.