FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím matlafous123,

    A kde je v pravidlech uvedeno, že se tu vůbec smí publikovat videa? Já tam vidím především napsáno, že některé příspěvky zmizí bez vysvětlení jako pára nad hrncem...

    Buď uveď zdroj nebo se příspěvek vypaří. A je jedno, jestli je to obrázek nebo soubor obrázků ve videu. Navíc ve tvém příspěvku nevidím odkaz na zdroj to znamená příspěvek, kde je video uvedeno, ale na celou stránku a pokud se příspěvek posune a nebude na dané stránce, pak bude odstraněn.

    danda
     
  2. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Snad nebudu úplně OT, ale již párkrát se tu objevilo, že budou potřeba plody stromů a to i po Ovocném trhu, ví tedy někdo něco víc nebo jsem si to nějak pomýlila? :)
     
  3. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Nevím, jestli je to také vize hry budoucí, ale po přečtení několika předchozích příspěvků jakoby se zde snášel opar strachu. Do nedávna na nás kulička neměla čas, to teprve poslední dobou se poněkud zlepšila. A tak se role předpovědí a vizí ujali dobrovolníci. A hle, už jsou zastrašováni! Vím, že určitá pravidla se musí dodržovat, ale tohle mi připadá jako dupání na paty. Vždyť z obrázku je vidět, že se jedná o Farmeramu. Navíc tyto příspěvky jsou přínosem pro hru. Také si myslím, že když bude tyto vize dodávat naše milá koule Oraculum, nebude třeba, aby je sháněli hráči.
    Omlouvám se, modíci, vím že pro Vás někdy není jednoduché balancovat na pomezí, ale přeci nám jde všem o jednu hru. Ta by měla přinášet radost, podporovat zájem nás hráčů a ne nás zastrašit, abychom každý zalezl a bál se něco napsat. Zažila jsem takové napětí tady už několikrát, kdy byl hráč tak zpražen, že i ostatní potom několik hodin nenapsali žádný příspěvek.
    My hráči přeci nejsme Vaši nepřátelé, potřebujeme Vás, čekáme na každou informaci od Vás a jsme za ni vděčni.
    Přeji hezké odpoledne!
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Květa54, toto vlákno není o tom, co chceme my jako moderátoři, ale napíši to takto. Jestliže dostanu pokyn, že tady daný příspěvek nesmí být i třeba bez vysvětlení, tak musí pryč a nikdo se mě neptá na můj osobní názor. Zrovna tak mohou příspěvek zmoderovat naši nadřízení a vysvětlovat mi to nebudou, pokud existují jejich interní regule, podle kterých postupují. Například výše uvedený provozovatel youtube stránky žádal o zařazení mezi oficiální stránky a nedostal ho. Zjevně pro to byly interní důvody, proč se tak nestalo, jinak by totiž byl ně ně odkaz na přední straně v seznamu oficiálních stránek.
    S námi nikdo nediskutuje o tom proč a diskutovat ani do budoucna nebude. I proto je tu právě ono pravidlo, že příspěvek prostě zmizí jako pára nad hrncem. Jenže toto tu platilo vždy od založení tohoto vlákna a v minulosti tu byla spousta lidí, kteří rádi a často přispívali a tito přispěvovatelé si moc dobře pamatují, jak za příspěvky navíc dostali červené karty apod. To už si ale málokdo pamatuje. A taky jim ty karty moderátoři nedávali naschvál, ale protože taková byla pravidla vlákna. Akorát, že místo banu vám dáváme prostor link doplnit. přesný link na příspěvek, kde se nachází vámi uvedený obsah,. což já osobně považuji za férové a rozhodně oproti minulosti vstřícnější k hráčům.
    Takže zopakuji, my pravidla nevymýšlíme, pouze je naší povinností je zavést tak, jak dostaneme pokyn a staráme se o jejich dodržování. To je naše zodpovědnost a tím se řídíme a řídit i budeme.
    Dejte obrázek, dejte přesný link a nevidím žádný problém v tom, aby se i ostatní koukli na novinky. A spousta lidí toto dokáže respektovat a nemají k tomu x komentářů.
    danda
     
  5. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    danda-vnovis: Děkuji za vyčerpávající odpověď. Říkám, nemáte to jednoduché! Je ale smutné, protože jak píšeš, vrchnost může nejen udávat směr, ale bez vysvětlení měnit regule a rušit naše příspěvky... atd. atd. My můžeme a vlastně musíme jen za poskytnuté služby platit. Vlastně na našich pocitech a přáních vůbec nezáleží! Takže už bez komentářů... je to tak dobře?
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Květo, diskutovat můžete a můžete i spekulovat, jen obsah formou obrázků je cenzurován a vyžaduje zdroj a tam jsou ony komentáře opravdu zbytečné.
    Prima hru danda
     
  7. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    Vůbec nevím o čem se vlastně bavíte o_O
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím matlafous,
    myslím, že Květa umí psát sama za sebe a nepotřebuje osobní tiskovou mluvčí. Každý hráč dokáže rozeznat, co sem patří a je spekulace o budoucích akcích a co sem nepatří, protože je to úplně mimo téma Farmoracula. Každý hráč kdekoliv jinde zcela normálně chápe, jakým způsobem má přispívat do vlákna a odkázat na zdroj obsahu svého příspěvku, pokud je to nutné a vážně je tady nutné tak zásadní věc znova vysvětlovat? Každý příspěvek nebo zdroj má své vlastní číselné označení, za kterým je k dispozici url adresa příspěvku a je naprosto nelogické dávat odkaz na stránku, když nemůžu vědět, jaké příspěvky budou na fóru zmoderovány v dané herní komunitě. To je jako by moderátor dal link (odkaz) na celé FAQ a hráči najdi si to tam. To by bylo naštvaných hráčů, že si to vlastně mají najít sami.
    My se zodpovídáme za pravidla našeho fóra našemu nadřízenému a co je kde jinde, do toho mi vskutku nic není.
    danda
     
  9. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Květa skutečně umí psát a sice nepotřebuje tiskovou mluvčí, ale nemá cenu ad absurdum, aby okecávala něco, co se stejně překroutí. Protože "co je dovoleno bohovi, není dovoleno v----i." A také jsem netušila, že můj názor padne na tak úrodnou půdu. Pomalu bych řekla, že "potrefená husa, se většinou ozve" a nebo "že na každém šprochu, pravdy trochu."
    Škoda, že modíci tak usilovně neapelují směrem k RT (což myslím je také v těch obecných stanovách), aby prosazovali zájmy nás uživatelů, než aby se obouvali do nás. Ale ono je vždy snadnější tepat do těch dole, než vyjednávat s těmi nahoře.
    Znovu se omlouvám, že jsem si dovolila projevit svůj názor, ale zvrhlo se to do nechtěných rozměrů. Mohu mluvit alespoň za sebe, protože nemám zapotřebí někoho ponižovat.
    A abych nebyla mimo, chci vidět budoucnost farmeramy jen v růžových barvách a mnoho spokojenosti mezi zvířátky, hráči a pole plná rozkvetlých kytiček. Pěkný večer!
     
    babako, ezzra a eli2006 tohle ocenili.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Můžu diskutovat tam Květo, kde je mi dovoleno diskutovat a nemůžu si to dovolit tam, kde se mě nikdo na názor neptal. Nikdo nám nikdy nedal extra prostor se vyjádřit k Farmoraculu a nikdy sem nedostala a nedostanu odpověď, co bylo tak špatného na našich přispěvovatelích jako byli Drakulka, Johny, Salát apod. a bylo jich tu spousta a ostatním komunitám byli vždy trnem v oku, odkud berou informace. BP sice chce dát prostor hráčům k diskuzi, ale rovněž si vyhrazuje právo omezit tyto informace na pouhé dohady a ne aby byli prezentovány jako holý fakt nebo měly formu FAQ.
    Dej mi prosím návod, jak by sis představovala mluvit na zavřené dveře? Když jsi utnuta, že tady není prostor na diskuzi na toto téma.... měla bys lepší řešení? Nechám si poradit
    Jinak já nemám ráda, když někdo mluví za někoho, myslím, že každý je natolik schopný a zdatný napsat za sebe sám svůj vlastní názor a stát si za ním.

    danda

    EDIT: byly však doby na starém herním fóru, kdy prezentovali veřejně novinky a nosili obrázky přímo na herní forum a nemuseli tehdy do exilu, kam je vytlačila závist a nevraživost ostatních, kterým bylo trnem v oku, odkud informace berou :( a to byla doba, kdy se rozdávali červené a žluté karty a to jsem ještě vynechala spousty a spousty dalších hráčů
     
    Naposledy upraveno: 18/2/17
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A je vážně tak důležité vědět, co se stane na farmě za pár dní, když nevíme co se stane zítra?xD a pokud jsou nějaké pravidla, tak je budu dodržovat, a nemám pocit, že by se modici pro naší komunitu nesnažili.
    edit: dando,jmenovala si pár jmen, ale pro "informace" od nich jsme převážně chodili na neoficiál. Né tady, tam neplatily žádné pravidla a možná i slušnost.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/17
  12. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    danda-vnovis: Mír prosím! Samozřejmě nemohu mít universální návod a nemám patent na rozum. Nechci ani obtěžovat ostatní hráče ani Tebe nekonečnými polemikami. Prostě něco vidím trochu jinak než třeba Ty, ale to neznamená, že Ty svojí práci děláš špatně.
    Nemohu ale souhlasit s tím, že každý se umí stejně bránit nebo vyjádřit. Už jsem tu viděla dost nešťatných lidí, kteří i obrečeli svoji bezmoc. Ale to je opravdu už někde jinde a i s jinými modíky.
    Možná, až se hra zase trochu usadí a já tomu věřím, opadnou trochu zjitřené emoce po docela velkých problémech ve hře z minulých dní, tak budeme mít větší nadhled. Hezkou hru, dík za Tvoji práci i Tvých kolegů!
     
    zejdy66 a danda-vnovis tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Celou dobu se nesnažím nic jiného než vám tu ukázat holá fakta, nic víc a nic míň a myslím, že bychom už vážně měli dát prostor účelu tohoto vlákna.
    Prima hru danda
     
  14. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dobrý večer,
    dievčatá, myslím, že sa tu jednoducho hádate o ničom...
    Ad jedna- podľa mňa táto vaša debata nepatrí do tohoto vlákna - ja by som ju presmerovala do debaty o všetkom.Píšete - prepáč - Danda - a aj ostatní do vlákna, ktoré má informovať o tom, čo nás čaká, nie o tom, čo si treba vysvetľovať.
    Ad dva - nikdy sa nedá dohodnúť . Každý má svoj vlastný názor a každý má svoje vlastné pohnútky.
    Ad tri - ak je niečo treba zmazať - zmaž - dlhé debaty vedú len k pochybnostiam, či je to oprávnené.
    Ad 4 - ak sa hrám, nie som nešťastná - som naštvatá, som naminďárená, som najedovaná - ale nie nešťastná - ak som nešťastná -jednoducho nehrám.
    Ad 5 - jasné, že sme teraz všetci najedovaní, hra nejde ako by mala. Ale je to dôvod, aby sme si kazili vžťahy na tomto našom ČS fóre?
    Toť môj názor.
    Príjemnú dobrú noc
    Ľubica
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.