FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Páv vypelichaný.
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Aha a já proklínala noťase co si to zas vymyslel.Naštěstí jsem heslo znala.
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To máš jedno, vošklivý jsou všichni. A stejně by mě zajímal pečený páv. Ty servírovali na šlechtických dvorech i s ocasem - patrně brka vytrhali před pečením a pak je znova zapíchali....
     
  4. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    A já myslela že se mi šéfová hrabala v počítači, a nechala mi ho vymazat. Abych nedělala co nemám, když ostatní jdou na škodlivou cigaretku:D:music:
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    minipáv, páv pavone, albus brumpáv, pavo bravo
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    1-albín
    2-pilot
    3-karneval v riu (asi blbost)
    4-magický
    5-klaun
    6-sluneční
    7-duha
    8-císařský
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - jenom aby to nebylo už odspodu moc ohořelé xD Dám to radši někam k vodě (aby mi ještě nechytla farmička ;))
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Teda jestli ty paví výběhy budou vypadat tak, jak jsou tady ukázané, tak to budou suverénně ty nejhnusnější chlívky, co budeme mít. To vypadá jak kdyby v Číně rozdali dětem pastelky a kdo bude víc barevný, ten vyhrává....jdou mi z toho oči kolem, vlastně se na to koukat ani nedá.....
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ještě někde splašit požadavky na SK /snad to nebude zase přes 500ks :(/ a jestli k tomu bude stonek, jako u psů, myší atd.
    A Baharama? Nooo, nedokončených úkolů mám 6 + šlechtící.... jestli přibydou další, tak se toho jen tak nezbavím :D, ale aspoň budu mít co dělat.
     
  10. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    matlafous123 tvé zprávy jsou perfektní akorád mi z nich jde hlava kolem.Takový příděl novinek.
    Už toho je tolik,že to není kde dávat.Musím počítat i banány a kokosy,abych podělila pole i pro ostatní stromy a o chlívcích ani nemluvě.
    V bedně jsou už plameňáci,tygři i mravenečník.Kde je ta doba, kdy stačily dva chlévy od každého a stodola se pěkně plnila.Teď s tím šachuju
    a stále něco předělávám.Je to boj s pamětí začnu si psát taháky;)
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Pávi jsou jak modelky,
    problémy maj nevelký-
    s málokým se druží
    a líp když zobák drží!
    A ještě něco-myslete si o mně že jsem ***** a dilina,ale mně se ti strakatí pávi líbí.A ted uteču.
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 16/2/17
  13. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    další měna -baha mince? zlaté euro tím se dá platit všude
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Baha mince už jednou byly - a pro velký nezájem byly zrušeny.
     
  15. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    pomalu to vypadá tak, že by stálo zato věštit, kdy hra bude celý den fungovat bez problémů a případně kdy RT dostane rozum a začne se k hráčum chovat slušně a s respektem
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    m1m0: euro taková výhra není, jsou státy, kde s nimi stále nezaplatíš, nebo jen na vybraných čerpacích stanicích a obchodech při hranicích státu užívajících euro. Takové Maďarsko, Rumunsko a Švýcarsko... A stále jsi v Evropě :D.
    Matlafous: neděs.... pávů mám zatím jen 192 :(
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dle vyjádření německého teamu se o žádné oficiální video nejedná a zdroj u něho taky nebyl uveden. Pokud máš link, že je video někde k dispozici, tak tímto žádám o jeho uvedení.
    danda

    EDIT: pokud ho chceš publikovat, tak jen a pouze s odkazem na zdroj a youtube není uveden jako oficiální zdroj viz. první strana, tím je pouze oficiální stránka na facebooku nebo oficiální twitter

     
    Naposledy upraveno: 17/2/17
    babako, Pitrýsek47 a vilm4 tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    "Kocour Jones a košíček plný šutrů, snad výhra nebude jen o náhodě"

    Takovou větu není dobré psát. Už při prvním chrámu dveří to bylo dost vostrý co tady hráči psaly, tak ať se to nevrátí zpět.
    Další chrám dveří budu velmi dlouze zvažovat. Nemám náladu se opět nimrat v náhodě velké jak galaxie abych na konci čuměl jak vemeno že mám vlnitých klíčů 5x víc než kulatých a čtverhranej nemám ani jeden.

    To už tady bylo.
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No a já věštím, že právě to se dít bude.... :D I když - strhat si hřbet pro košík šutrů by nedokázal ani čínskej kuli.
     
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Věštba je pouze věštbou a snad je snad ne určitě ... a moje vlákno je o dohadech o věcech budoucích nebo ne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.