FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Fuj, to je ale vošklivatý!
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ohavnosti losího pódia to nedosahuje, ale taky žádná krása :( Ale vypadá to, že jedním ze šlechtěnců bude bílý páv, ti se mi vždycky líbili :)
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    :oops: samé upgrady na dekorky, kam zmizely řádky na stonku?
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ha, bizon, koala a krajina v letním hávu :D Jestli na to budu koukat ještě chvíli, dostanu epileptický záchvat. Milá koule, ty nám dáváš teda :eek:
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Jak píše skalara,ten klikací obrázek možná spustí záchvat u epileptiků:eek:Jinak dobrý,jsem zvědavá za kolik ZB je budeme muset otevřít;)
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já ti to řeknu přesně zejdy, pojďte za mnou, já to tady znám: za 851 zlatých banánů. xD

    (PS: to byl vtip ! Ve skutečnosti se na to těším !)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/17
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak to zase vypadá na povinné šlechtění a pokud to není upoutávka na karneval a tím i jednorázová akce, tak vynechávám. Ale co mně překvapilo, když jsem podívala do lišty, tak stav pavích výběhů 0. Pro kontrolu jsem jeden dokoupila a
    [​IMG] kdybych věděla, jak jsem dokázala vyčistit lištu od jednoho druhu, tak se ráda podělímxD
     
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Pávy mám stabilně ve Zvěřinci protože se mi nelíbí a ti "karnevaloví šlechtěnci", tak to je od RT zatím největší ukázka nevkusu :cry: brrrr
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Matlafous, to víš že jsem je poslala expresem, jen jak bylo volné kupé. Abych je vracela při OD - škoda licencí, už i tak stáli spoustu krejcarů.A přitom jsem nenašla odvahu je na plochu dát. Nu což, ve stodole 2OO, tak při cenách na trhu budu měnit jednu lasičku za 3 pštrosyxD
     
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    To vypadá na podobu rama obchodu, ale ty opice? Že by bylo něco podobného bahaobchod?
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    A tohle už známe :inlove:
    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] :)
    zdroj
     
    Naposledy upraveno: 15/2/17
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    skalara.v:
    Napověz, prosím, trochu víc - ještě to neznám...;)

    skalara.v:
    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 14/2/17
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To jsou klíče k odemknutí místností v Chrámu dveří ;)
    Tady je obrázek z loňské akce (duben 2016). Pěkné, že jo ;)
    [​IMG]
    zdroj
     
    Naposledy upraveno: 15/2/17
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jo, to poznávám, tady už jsem bloudila, nevěda kam jdu a co chcu. Uklidňovalo mně jediné - že vylezu :)
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, nezapomínejte prosím, že opět došlo ke změně pravidel a prosím o jejich dodržování. Vzhledem k rozhodnutím bylo znova do Farmoracula zavedeno pravidlo o uvedení zdroje obrázků, které do této sekce vložíte vy hráči.
    Díky za pochopení
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Odvolávám co jsem odvolal a ......., připadám si tu už jak v blbákově:oops:
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Je mi jedno kdo dodá obrázek,hlavně,že se můžu podívat a tipovat.Myslím si,že i moderátorům odpadne kus práce.
    Po jiných (zahraničních) forech nekoukám.Jednak tomu nerozumím a času není nazbyt
    V Česku to jsou samá pravidla,zákazy a příkazy,ale jen pro spodní vrstvy,ti lépe postaveni je porušují a prochází jim to.
    V Číně to je asi jinak a tak se to tady ve všech vláknech jen hemží výstrahami a napomenutími. Smutné.
    :mad:Buď si zvyknem....já už budu hodný,dědečku,
    nebo to vypnem
    Přeji sluníčkový den


    hubabuba1968 ..a slibuji co jsem slíbil:p
     
  19. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Já bych řekla-č.2 páv bílý,č.4 páv chocholatý,č.5 páv gentleman,č.9 paví král a dál mně nic nenapadá.
    FA96.....BAHA313
     
  20. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    1-páv modrý
    2-páv bílý
    3-9-pávi strakatí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.