FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Že by se špatná odpověď dala vykoupit floreny??? To by jim bylo podobné !!! :D:D:D
     
  2. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Také mně to už napadlo,že si třeba koupím "dálniční známku" a vyhnu se na určitou dobu přijímací proceduře
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Třeba se ta denní "otázka" bude týkat přihlašovacího kódu, který se včera celý den zobrazoval v okénku při přihlašování. Některé kódy jsou tak blbě čitelné, že až na několikráte se to povede. Zatím ho tedy zadávat nemusíme, ale co když toto ono je ta novinka?
    A docela by byla bžunda, kdyby "stání ve frontě" znamenalo začátek akcí podle časových pásem, nyní je jeden začátek pro všechny lokace na světě. Pak by to šlo podle toho, jak by se na Zemi posouval čas. No ale to by byl pěkný paskvil, rozdíl v začátku až 12 hodin. Ale zase by se zamezilo jednorázové přetěžování serverů.
    Každopádně se na změny a novinky těším, hra začíná být fádní a nudná. Já osobně mám změny ráda, protože "změna je život" :p
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ehmm. Nechci být ten hnusnej co vám kazí zábavu ale pajda vás roztrhne jak páníčkovi ponožky až zjistí že se tady zvesela debatuje. Od toho je jiné vlákénko.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Klid, jak znám RT, tak takovou monstrakci jako je začátek podle vláken technicky nemůže zvládnout. A co se nemístnosti debaty týče: Debatujeme přece o prognóze FO - to by mi připadalo blbé odpovídat na zdejší příspěvek v jiném vlákně.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný: a proč, pokud se debatuje k tématu vlákna, tak přeci není problém. Problém je, když se tu vede debata o něčem co s věštěním nesouvisí.
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Že se něco chystá, to je věc už jistá, ten včerejší výpadek, bude mít určitě nějaký dopadek.Můžeme jen odhadovat, nebudem se zde dohadovat, brzy se to dozvíme, co nás čeká, nemine. Krásný víkend kuličko a odpočívej maličko.;););)
     
  8. mizska

    mizska Pisálek fóra

    • Off topic, do tohoto vlákna pododné příspěvky nepatří. Pajda361
    Doufám,že včerejší výpadek bude kompenzován. Přišla jsem o hodinový kupon, aniž bych něco vůbec sklidila. A to nemluvím o hře...
     
    vilm4, babako, karbar a 1 další uživatel tohle ocenili.
  9. bucifal

    bucifal Aktivní autor

    Jedno z posledních zvířat ;)

    [​IMG]
     
  10. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Kouličko neblázni, to co tu věštíš je velká utopie.
    Zamysli se nad sebou, nebo tě nemine urologie.
     
  11. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Valentýn se blíží, vše připraveno ve spíži, dortíčky jsou přichystané a jsou jenom pro zamilované.;););)
     
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já mám toho svého už 20 let,
    a to by se zbořil svět
    kdybych od něj aspoň kytku dostala,
    to bych se tu pak v dortíčkách rozdala.
    Tak tedy budu doufat,
    že aspoň tu na farmě
    si nebudu zoufat
    a budu se tu mít náramě.
    Ale jestli tu na vstup frontu budu státi,
    tak nepustím už ani chlup
    a moje ruce nepozná ani moje máti
    protože je budu mít vymakané jak chlap.
    Pak se možná manžela mně zželí
    a bude se o mně starat Valentýn celý.
     
  14. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Několikrát jsem si přečetla tu rýmovačku od koule a docela jsem se vyděsila. Co to, sakra, bude za novinky.Jakože se na farmu nedostanu, pokud neodpovím správně na nějakou otázku: :eek:

    Takže si koupím pomocníky a pak pak mi budou na nic :eek:
    Snad to nebude tak horké, farma se stala součástí mého života, přináší mi radost a je jednou ze světlých chvilek z celého dne. Také jsem za těch 5 let něco vybudovala a nacpala RT spoustu peněz. Doufám, že plaším zbytečně a ty změny nebudou likvidační. Protože jestli budu mít potíže s přihlášením a vím já co ještě, jak už bylo psáno dříve-házím vidle na hnůj a fertig. Bye bye, farmeramo. LF.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Šebejda: Urologie? Tohle bude spíš lobotomie....
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
  16. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    V marci nás (pravdepodobne) čaká:

    1. Šľachtenie pávov aj s príchodom ich dielne. Pravdepodobne budeme môcť získať dekoráciu so 6 upgradmi, ale v tom si nie som istý.
    2. Motýlie vajce - malo by ponúknuť 2 nejaké debny a 300% bonus na BS počas šľachtenia (takže asi len na BS získané šľachtením).
    3. Nové prémium - >TU<.
    4. Nové veci na Bahamarame - >TU<.
    5. 2 nové úlohy pre Bahamaramu - jedna s piatimi krokmi, druhá so šiestimi
    6. Tretia edícia akcie Chrám dverí - >TU<. Pravdepodobne budeme môcť získať dekoráciu so siedmimi upgradmi.
    7. Kvetinová akcia - pravdepodobne budeme pestovať biely narcis a žltý šafran, vypadávať by mal humus.
    8. Byvol príde na naše farmy (predpokladám ako TCH).
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Šlechtění pávů:
    [​IMG]
     
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    doben
    Jéžiši to je barevné jak na karnevalu v Riu:cry: přitom páv -samec - má nádherná pera
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    kytka50 doteď se mi nejvíce nelíbily obrázky sloních výběhů, ale pávi to právě překonali. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.