FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ahoj,cukrárnu bych brala jako nové řemeslo,když jsou řemesla v 5 mohlo by vzniknout nové;)
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    připravte se na utok ZB asi tak příští měsíc bude na baha 5 nových plodin 1x strom a nové zvíře koala
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Na Bahamaramu prichádzajú novinky!



    Muškátový orech
    [​IMG]

    Okra (ibištek jedlý)
    [​IMG]

    Diablov pazúr
    [​IMG]

    Kalceolária
    [​IMG]

    Protea
    [​IMG]

    Eben strom
    [​IMG]

    Eukalyptus
    [​IMG]

    Koala
    [​IMG]

    A toto vyzerá na ďalší návrat do chrámu..

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/2/17
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak to se máme na co těšit, ale koala je milé zvířátko, no uvidíme kolik spolkne ZB a zda ho budeme krmit to co již máme a nebo se bude muset v chrámu pro něj otvírat nová plodina. Než jsem to stačila poslat, tak vidím bude to asi eukalyptus. Už se těším a pěkný den. ;););)
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jestli se nepletu, tak koaly nic než eukalyptus nežerou. Kdyby se rozhodly pro mrkev, bylo by to pro mne překvapením.xD
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím iDavis,

    prosím o dodržování tohoto pravidla

     
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    pajda361, obrázok som teda zmazal. I keď, neišlo náhodou len o adresu oficiálneho zahraničného fóra ktorou chcel autor obrázku poukázať na to, z ktorého fóra on pochádza (keďže tam mal uvedený aj svoj nick)?
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    iDavis: Nevím o tom, že by hráči směli používat adresu oficiálních fór jako ochranou značku.
     
  9. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Najdeš ten správný dortík? Hledej Azore, už ti to tiká....
    [​IMG]
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nápodoba naší Ingrid. Já bych si ovšem raději hodil sekyrkou. To byla dobrá akce.
     
  11. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]

    Dneska když jsem svou kouli leštila,
    koule mi náhle novinky věštila.
    Proslýchá se prý dneska celý den,
    že je čas novinek, čas drsných změn.

    Farma nám přejde na novou verzi 5.0,
    budete tancovat tanečky hula hula.
    Kdo ve hře bude chtít být a hrát,
    bude si muset na přihlašovací místo frontu vystát.

    A aby andrenalínu nebylo málo,
    tak se hra obohatí tak, aby to za to stálo.
    Při každém vstupu vám hra zadá otázku na daný den
    a kdo ji nezodpoví správně, ten půjde na den z kola ven.





    [​IMG]

    Varování: příliš časté hraní, narušuje spaní a jiné procesy!





     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Taky bych někdy raději hodila sekyrkou,nebo žeby vidlema
     
  13. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...to je ftip kouličko ? Ty sis potřebovala jenom zabásnit ne ? Jsou to tak drsný informace, že ani rýmy nestojí za nic... pět nula prohrávám akorát.
    :(
     
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    tydýtková - já jsem docela v klidu, koulička musela špatně slyšet (jak to tak u informací předávaných potají z ouška do ouška bývá). To by přece bylo RT samo proti sobě, to by bylo hodně nevýhodné. I když po těch posledních akcích a změnách už začínám věřit skoro všemu.... Moje životní motto je: těšení je nejlepší. Tak pojďme a užívejme si než se to opravdu propukne.
     
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Čertíku (Trepifajksl) :) K čemu sekyrka? Proč neházet rovnou dortama? A i bych věděla po kom bych ho mrskla...... :)
    Ale moje pochichtávání rázem ustalo když jsem si přečetla veršovanou věštbu naší kouličky hned pod tvým příspěvkem - no tě pic!

    Mituli : pokud to koulička věští správně, tak bude nejvyšší čas hodit vidlema jak píšeš - těma farmářskýma na hnůj jednou pro vždy.
    No snad nebude hned tak zle, nic se nejí tak horké jak se to uvaří.
    To se utěšuju.....
    Že jsem sem lezla. Dobře mi tak :)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/17
  16. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    je to jako krimi seriál
    tanečky hulahula ato 5.0 je jako HAVAI 5.0?
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kouličko, díky za popis tušení věcí budoucích, tentokrát je to víc než podnětné, i když ne přímo veselé. Kéž to vypadá hůř, než budoucí realita.
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ak by ten obrázok pod tou básňou nebol len náhodnou ilustráciou, tak by sa mohlo jednať o novinky/zmeny na Bahamarame, keďže v tých novinách je uvedený podnadpis "Novinky z Bahamaramy".

    A zdá sa, že už čo nevidieť príde nové premium.. :)

    [​IMG]
     
  19. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    No, tak po předpovědi naší kouličky začínám litovat, že jsem nakoupila pomocníky na několik měsíců + balík florenů ... :sleepy:
    Kouličko, neměla bys tam něco veselejšího?? :oops:
     
  20. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Kvalita a kvantita

    Příhodné heslo:(
    Online hry od Bigpointu tě ohromí líbivou grafikou a skvělou hratelností. V porovnání s jinými hrami pro občasné chvíle nabízejí naše online hry dlouhodobý herní zážitek. Co do množství misí, levelů, výzev a úspěchů si hry od Bigpointu v ničem nezadají s těmi nejlepšími offline hrami. To jsou onliny hry budoucnosti!
    Tak už by mohlo být dost toho vytahování a RT by mohl občas popřemýšlet,že bych toho na nich chtěl moc???
    Hraju od začátku a nějak se mi kouličko zdá, že moje letité zkušenosti s farmou jdou do kopru.
    Věštím že změny budou jen o tom o co jim jde nejvíc...kupuj...na farmě budeš celý den(možná celou noc)...jako RT ti budu určovat co musíš a co ne...a pokud se spleteš v odpovědi pro daný den?....Máš smolíka a dostaneš kopanec do zádi...
    Tak se nechám překvapit... než to udělají oni budu já v předstihu,kopnu do zádě já je. xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.