FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lboza

    lboza Pisálek fóra

    tak by mě zajímalo jestli ktěm neonkám bude stačit dodat již vyšlechtěná zvířata nebo bude třeba nějaké vypadávátko z tulidomku.
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Valentýnská akce budeme házet míčky na postavičky

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Něžný valentýnský čas a my bude po postavičkách házet míčky? Ale taková je už doba . To se mi více líbí padající zamilované listí.Tak uvidíme ,čím nás Valentýn překvapí. ;););)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jej, při těhle akcích /házení atd.../ padaly mince, že by byly nějaké do rama obchodu? :) Ostatně 1.2. by se měla změnit v obchodě LIMITOVANÁ edice... tak jsem zvědavá, co tam bude ...:p
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Snad k tomu bude i řádek na stonku, mám všechny předchozí... :) No a výběhy neonové pak půjdou při OaD do světa, nelíbí se mi, pak farmička vypadá jako diskotéky v Las Vegas...
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Disco mi neva, hlavně že dobře maká a sdílí se mnou výsledek své práce. Úspora minimálně jednoho místa, páč jináč bych musel mít dvoje oranže. Mám je na mýtině, tam to jistí stromy a tu ameriku trochu kryjí. Jen pipky a králíci jsou na hlavní či divošce, podle momentální potřeby pěstování.
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zase kupovat řádky? To už přehání, ne?
     
  8. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    nevím co máte, dali nám obr. stromy a tak spousta hráčů už nekupuje košíky při akci, toto je jen náhrada, myslím si že je to náhodou super, za málo peněz hodně BZ ;)
     
  9. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj Alex !
    Vítaj u nás , dúfam že tu budeš častím hosťom a prinesieš nám veľa zaujímavého :D , neónové stajne budú krásne, ale aj budú veľa potrebovať.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechfóglová to trefila... koupili, rejžují a nápady mají být odjinud. Ale oni jim ty nápady samozřejmě odlimitovali, aby byly rejžovací...
    Já už to neřeším, protože když jsem se před rokem a kousek po roce a kousku vrátila zpátky, platila jsem jako mourovatá za vše, co bylo dostupné a prošvihla jsem. A platit budu. Jestli ty kačky prokouřím nebo propiju je moje věc a taky je moje věc, že si za to neprokouřené a nepropité platidlo koupím omalovánky...
    A neonky taky nemusím, ty, co jsem měla dvakrát, jsem rozdala. Ale podobně jako čert T. je využívám, ale také schovávám za obrstromky a XXL jeřabiny a bezinky, ty jsou k maskování velmi vhodné :)
    Hlavně, ať ta neonová akce nevypukne dřív, než nachovám a odchovám potřebný počet všech požadovaných tvorečků :)
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Spíše bych tipovala, že odteď si řádky budeme kupovat. Teď Leden, pak Únor... No uvidíme jestli zachovají alespoň tradici - myslím u opakujících se akcí. Tak to by bylo moc fajn.
    Na neonky se těším, i když SK je nemnoho.
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Neonky mně nevadí, dávají na jeden vrh 4 kusy a to se cení. A Las Vegas je prostě Las Vegas a mně se tam líbilo. Přeji pěkný večer a budu muset něco nachovat než akce začne.;););)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si na výlet do Vegas nestihla našetřit, ale když se mi to povede, stejně pojedu raději třeba po stopách švýcarského hoteliéra po celém světě.... a tak nějak podobně... ale to budu asi muset šetřit víc :p

    A jak jsem psala - i když je to hra zadarmo, já chci a hlavně potřebuji vše, takže platím :) Teď to bude SK, protože nemelu, melu krmivo pro žaby, hafáky, pejry a pávy.
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Požární chůze.... krásně přeloženo. Nojo, strejda G. umí.;)
     
  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ještě že má kozlík kopýtka tak může chodit po rozžhaveném uhlí.Jiným zvířátkům by pálily tlapky.
    Dekorka je moc pěkná :)
     
  16. pavca67

    pavca67 Expert fóra

  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kytko, bylas někdy u toho, když se pálila rohovina? Já si takhle hřál nožky, až mi přišel Luciper vynadat, že ho ten smrádek budí!
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Trepifajksl - a seš si jistej že ten smrádek byl po spálený rohovině? Ono se při nahřívání nohou odpaří do ovzduší kde co. xD

    A strašák nevím, ale kouká na mně tak mile, že mi stačí že prostě je, ani nemusí mít žádný důvod svého bytí. :inlove:
     
  19. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Už se těším zas bude super únor
     
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.