FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    hubabuba1968
    koule dávala nápovědu tak aby jsi u toho musel trochu přemýšlet-asi je to pro někoho moc a proto si nechá naservírovat všechno na podnose
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Skalárko, jsi můj člověk! Já těch těžkotonážníků mám 1084. A máme kliku - ještě je neobjevili pytláci a tak máme větší stáda než v Africe.
    Jinak, co se koule týče - včera do ní čučel Luciper a děsně se chechtal! No, dnes už vím čemu! Viz akce : o čem, že se mluví?
     
  3. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    V dnešní době, kdy ti Google automaticky přeloží stránky v němčině, portugalštině, maďarštině a dalších jazycích do češtiny, je hledání informací výrazně jednodušší než v dobách dřevných, kdy na Farmě byla jenom jedna herní plocha a za postavení či zbourání pole se platilo krejcary ...
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pávi??? Jdu se podívat, ty ptáci žerou borůvky, rostou 9h.... pěkně náročná zvířátka :( a co budou vyrábět?

    Tak žáby 120, pes 149, páv 170.... do akce ještě budou další...
    Netopýr : 274, ze stonku albín:13, další šlechtěnci: hnědý 12, požitkář: 3, pírkový: 2, drakula: 1....
    No tak nejlépe jsem na tom s netopýry... :(
    A to ještě nevíme jaká bude spostřeba SK...
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Moc hezké, pokud budou neonové stáje netopíří tak se nechytám. Nemám ještě aktivovaný jejich chov.
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Psů, netopýrů a žab dost a pávi už se množí - tak kolem 300 jich je. Uvidíme! Za to SK se nemnoží, oúúúúúú. To jsem zavyl, kdyby to někdo nepoznal... To bud zase nákup a už za tvrdé ceny, moje peníze, moje peníze, kde jsou moje penízky...
     
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Ahojky všem,neonové chlivky mám převážně v bedně.Ted jsou na ploše jen kozy a kachny.Ještě se vyplatí slepice a králíci,ostatní mají dlouhý čas ke sklízení.
    Raději používám růžové chlévy,ty sklidím 2x denně. Bílé netopýry jsem nedávno dala do legendy a mám jen 12 kusů takže nic moc.

    Trepifajksl nejsi ty náhodou nový Harpagon?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/17
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Díky neznámému farmáři, který přetáhl Alexe na naši stranu.:inlove:
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No,to jeho překladové žvatlání má hlavu a patu a informace jsou k nezaplacení.A ještě je to psina při čtení.K neonkám-nemám je v oblibě,připadám si jako v Las Vegas.Pokud nějakou získám,posílám ji při O+D mým začínajícím sousedům.
     
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak pyšní pávi přijdou na řadu....ty nemám ráda a ve stodole nic moc.Teď budu jako blázen pěstovat do akce a potom začnu chovat pávy. Škoda, že nemám nějaký zámek, tam se jich v zahradách najde dost. Pěkné odpoledne. ;););)
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Snad se změní jejich vzhled, ti současní vypelichanci jsou dost k politování.
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    alex0824 emigroval ze zahraničí ?
    Co na to naše farmkoule ? Není smutná že ji tady "cizák" přebírá slávu ?
    A co na to pajda ?
    Nebo je farmakoule mnohojazičná a vlastně všudezdejší a jen nás mate cizím přístupem ? Jak na to ragovat ?
    o_O
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Reagovat? Jedině kladně. Mimochdem, už jsi viděl zelenou kouli, která by se jmenovala Alex?xD
     
  14. larelay

    larelay Analytik fóra

    Moc děkuji hlavně Alexovi a "matlafouskové" za věštění. Pávy jsem sice už dávno čekala, což ale neznamená, že jsem je nějak výrazně kupovala :D. A tak je to vždycky...ale už se na ně těším, snad se graficky povedou.
     
  15. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Alex je super!Teď poradil jak na netopejrky a hned nad jeho příspěvkem je to úžasný pechfóglovic kotě!
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Netopýry otevřené nemám, ale na trhu nakupuji už nějaký ten pátek.
     
    milostivas, vilm4 a babina51 tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Nezdá se Vám že si tu z toho děláte další volnou debatu, buď se prosím držte toho k čemu je téma určené a nebo sem prosím nepište. Nějako mám pocit, že někteří prostě musí zaplevelit vše do čeho nakouknou.
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Že by další nový mazlíček a copak nám asi nadělí, zvíme to možná v neděli.;););)
     
  19. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ty brďo, koule se přikulila! Asi byla v lázních, vypadá jako nová! Ale co tam, cákryš, dělá ta žába? Měl tam být páv, ne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.