FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Doufám,že se jedná o univerzitu 3.věku,jinak jsem v háji.
     
  2. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    vypadá to tak nějak všelijak.Nechápu proč máme zdobit divadlo stanice atd ,když takové budovy ve hře Farmerama nejsou.
    Raději jsme mohli zdobit svou farmu.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ono spíše než stanice to asi bude nádraží (soudě podle svazku kolejí ;)). Zdá se, že z našeho malebného městečka se rodí nemalebné velkoměsto :cry:

    Matlafous123: No já si právě říkala, že tak to je většinou - př.v úterý ve 14 hod akce začíná a příští úterý ve 13:59 končí, tak to vlastně těch 7 dní je, jen ten 1 je rozdělený :)
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jako na Divokém západě. Přijdou koleje a farmaření jde do háje. Za chvíli z ná budou vrazi z Wall Street.:p
     
  5. nyiriovamarta

    nyiriovamarta Pisálek fóra

    -pechfogl-to nemyslís vážne až tak by jsme se dopracovali na farmě.
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Opäť plány mesta, tentokrát s divadlom a stanicou..

    [​IMG]

    [​IMG]

    Toto bude architekt?

    [​IMG]

    A ešte pár obrázkov..

    [​IMG]
     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Co budou ty nůžky? Padátko to nebude když se to nedá koupit. A pěstovat se taky nebudou, to by s nich asi bylo další padátko. A jestli se budou mlít, tak co pak ta sklenice bonbónů? ........ tohle objevování je mnohem dobrodružnější než pak ta hra samotná, tam už je to jen o klikání a mozek netřeba. Tohle mě baví. xD
     
    Naposledy upraveno: 19/1/17
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Prepperka-- já si myslím že nůžky dostaneme v odměnách jak budeme otvírat budovy
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Vypadá to napínavě a doufám, že akce napínavá bude :p trošku strategie, trošku pěstování a hodně, hodně odměn xD
    Jen ta koulička má asi chřipku a neřekne .. a nenapoví :oops: ... nebo ji někdo šmajznul :D ...
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No to bude hrůza!A ještě ty koleje-mám doma vysloužilýho ajznboňáka,s tím zas nebude k vydržení,s chytrolínem.
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    matlafous123 ze všech tvých zdejších příspěvků je nejdůležitější věta " Btw teste se na OaD, uz skoro klepe na dvere!" Ty moje růžové žebříky a krabice společně s FARMERAMA arénou se už nemůžou dočkat až se vystěhují z lišty. xD Jinak ta narozeninová akce mi trochu připomíná ztroskotanou loď.
     
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Obstarat si zásobu netopýrů bude asi trochu složitější, já jdu na trh.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/2/17
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Možná jo ale podle cen na trhu nejsem sama.
    Ještě mě napadlo, že jestli opravdu dojde na neonové netopýry, tak by se před akcí mohly netopýří chlívky objevit v obchodě za krejcary. Ale spoléhat na to nebudu. Něco dokoupím (jestli budou přijatelnější ceny - na BC teď netopýr 11000), něco dochovám, a když na šlechtění nedojde, zásoby zbydou ve stodole.
     
    Naposledy upraveno: 21/1/17
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    No a kdo ho nemá aktivovaný, má smůlu. Třeba já :D Ale jsem v klidu, šlechtit se budou savci a zřejmě obojživelníci.
     
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    matlfous123: máš samozřejmě pravdu. Ale myslím, že by nebyl problém umožnit pro akci šlechtění všem. Není to stejná situace ale soby jsme také šlechtili ač se jinak nešlechtí.
    Chci ale zdůraznit, že rozhodně netrvám na tom, že dojde k neonovým chlívkům psů, žab a netopýrů. Předávám jen co jsem našla na německém fóru, a to to zase přebralo z maďarského.
    Naše koule by k tomu něco nevěděla?
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    V každém případě cena žab na našem trhu dost rychle roste, momentáln je od 10 tis.výš - a já jich mám jen 97 :cry:, to je o ničem.
    Myslíte, že to srdíčko u koše znamená, že půjde o valentýnskou akci? :music:
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Obojživelníci? Vždyť jejich jediným zástupcem ve hře je žába! To by byl masakr.
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Ještě mlok a dráček. Třeba je taky pustí do šlechtění. A kdyby k tomu dali jejich chlívky za krejcary, to bych byla úplně spokojená.
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Matlafous123: Aha, díky. Já se zatím účastnila jen 1 akce s neony, tak jsem si toho nevšimla. S tím trhem to je tedy fakt, stačí, aby někdo jen tak okrajově zmínil konkrétní zvíře/plodinu a hned prudce roste jejich cena :)
    Tak mě napadá - to by se vlastně dalo využít :p No tedy, kdo ví, jestli to někdo už nevyužívá. o_O;)
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Troškou do mlýna ....

    [​IMG]

    [​IMG]

    a můžete spekulovat..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.