FarmOraculum

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem drakobyk, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland vy se vemte s bbowlingem za ruce a navštivte nějaký "kulturně-společenský" klub - pravděpodobně si snadno pořídíte na jeden zátah jak filcky, tak chlamydie....a třeba k tomu bude i nějaký " přítulný" bonus xD ....stačí nezapomenout doma kreditku xD
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vážení nechcete trochu ubrat, zde opravdu není žádná nevázaná diskuse a docela mi připadá že už zacházíte za hranice vkusu.
     
  3. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    Omlouvám se, ale prostě se nadalo jinak než reagovat na okolní příspěvky:oops:
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pajdo, ber to jako odbornou diskusi - většinou jsou to entomologové nebo lékaři. No a já - já rozumím všemu.:p
     
  5. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Naposledy upraveno: 24/12/16
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ten "SAVE" mi spíš připadá jako nová funkce na uložení obrázku. Nechci tady tvrdit že je nemožné udělat save na stromy, pole a chlívky, ale tahle funkce to podle mého nebude dělat.
    Pokud ano, tak je nad slunce jasnější že to nebude zadarmo.
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/12/16
  8. Evča

    Evča Pisálek fóra

    Jsem poněkud zmatena. Dožínky v prosinci? Že by obdoba zmrzlého vína? No, proti gustu žádný dišputát. Chce-li králíček mrkev mraženou, bude mražená. ;)
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, tady asi nepude králíčkovi o mrkvičku. Spíš budeme potřebovat hromady SKáčka. No, ale pro jistotu i nějakou mrkvičku do stodoly nasyslím. Správný farmář musí být připraven na všechno. Navíc mražená vydrží dlouho ;)
     
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Copak to bude skunk vyrábět ve své dílničce??? Možná to budou flakony na skunkovu vůni I!!! Kulička nic nenapoví , tak se nikdo nic nedozví, co nás čeká nemine, určitě se dozvíme!!! Krásný zbytek roku 2016 a šťastné vykročení do nového roku 2017 všem milým farmářům!!! ;););)
     
  11. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    ... no jo,ale kde já ty skunky seženu :sleepy:
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    -jujula-: Nevěš hlavěnku, když si mě zapíšeš do kalendáře a bude OaD, jednoho ti pošlu (nakonec jich budeš mít víc, než já).
     
  13. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Díky moc. I tak pevně věřím,že je začnou prodávat:p
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak jsem také v háji - nemám skunka, sysla ani křečka.. Hlavně, že mám z TCH spoustu havěti, kterou nepotřebuji :)
    Nedá se nic dělat, tak to prostě nepůjde.. A co ti sobici? Ty už nebudeme potřebovat?
     
  15. tatulda49

    tatulda49 Pisálek fóra

    Také se může stát, že se budou moci koupit v obchodě za krejcary, tak jako tomu už bylo i u koček, aby se dali napěstovat i dopředu!
     
  16. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    To dá rozum , že skunk bude dělat vonné svíčky :wuerg: a orel brka na psaní :D
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To by mě zajímalo, na co ty domčeky budou o_O
    [​IMG][​IMG]
    Kouličko, kouličko, odhal se maličko :inlove:
     
  18. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, sysla asi nemá nikdo ,-)) tedy na farmě a plánek vypadá jako nové, moderní město ....
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Asi pojedeme na dovolenou a budeme si moci vybrat, kde se ubytujeme!!!;););)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Teda, vy už koukáte do února 2017, neblázněte, ještě je 2016.... pak se divím, že rychle stárnu, s kouličkou ještě rychleji :cry::D
    Jinak super, jsem zvědavá, co nakonec bude... jen tu farmu ne a ne protřídit a srovnat... :oops: To je práce na několik hodin... a ty jaksi nemám...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.