FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak jsem z toho venku,hurá!Chytrou hlavičku nemám a teď mi navíc jdou oči šejdrem.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já tam vpravo vidím sešlápnutý plechový kbelík, prosím :D
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak nevím,dala jsem noťas hore nohama dívám se zprava,zleva a furt mi to připadá jako nějaká cesta,která se klikatí přírodou.
     
    Xenie6161, vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja tam vidím košíky, tak že by nová akcia? :)
     
    babina51, vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    takze si myslim ze ten obrazok je asi stej akcie co dalo Oraculum #1602 popis:p budeme listy stromov dodavat..ci to bude oktoberfest,,TOPka,,alebo Halloween,,ci dozinky--uz len nieco to budexDxDxD
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je to čínský drak a vůbec takové mazanice jsou na dvě věci, tady nepomůže ani deset chytrých hlaviček ,-(
    Půjdeme cestou necestou, snad nezabloudíme....
     
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ajá tam vidím slepice a husyo_O
     
    babina51, eli2006 a vilm4 tohle ocenili.
  8. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Tak vlevo nahoře je ten kohout (nebo slepice), vedle je nápis Farmerama a uprostřed obrázku něco kutí Ziegfried s tím druhým. Při nějaké akci spolu sázeli kytky.
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Kuločko. už jsem jednou psala, že jen ředěné, ale i když jsem na to koukala ze všech stran a snažila jsem se to rozplést, tak z toho stejně nejsem moudrá. Jen doufám, že se Ti dneska podaří naladit lepší příjem. Jára
     
    babina51, vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já vidím rozbitej barvnej televizor.
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Marnost nad marnost a marnost je vše-vidím jen použití různých barev v hezky tvarovaném obrazci.Prosím,nadále nenapínat.
     
  12. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Míhá se mi tam něco jako kohout, před tím jsem tam zahlédla lasičku..., ale mohlo to být něco úplně jiného. Uff, tak z tohodle jsem fakt mimon', díky Ti, koule, mám na noc o zábavu postaráno. Budu luštit, přemýšlet a nakonec mi z toho hrábne, takže ráno pojedu do práce a budu něco nesrozumitelně mumlat a možná budu i slintat...Ach jo..
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kdybych zapojil fantazii tak uvidím věcí a nemusím ani požít. Tutovka je ten rozšláplý kbelík jak zde bylo psáno.
    Souhlasím, změť barev ,-) To jezase diskuze ,-))))
     
  14. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Když jinak nedáte trošičku zaostřím


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    budem dodávat plodiny,poznal jsem jen narcis a bezinky
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A to první by mohla být šalvěj.
     
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hele to vypadá jako by jsme si měli poštelovat očíčkao_O
     
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Teda kulino, to jsi nás pěkně natahoval, vždyť je to obrázek, který jsi ukázal celý ostrý v příspěvku 1602 na 81 stránce diskuze.To se Ti povedlo... Jen ještě nevím, kdy a co to bude. Ale díky, naše mozkové závity určitě nezareznou, jen z toho bylo malinké rozpoložení, že vidíme, že nic nevidíme, ale dobré. Díky Jára
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No jo, je to tak :p
    Myslíte, že ty barevné listy budou padat jen ze stromů?
     
    milostivas, babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak to vidíte stačí mít oči do otevřené trochu toho postřehu a nakonec je tam i ten kbelík, který viděla Skali;)


    A teď z jiného soudku

    [​IMG]



    Co to asi může být?
    Vy jste chytří vy na to přijdete jedna dvě - o tom vůbec nepochybuji​